Şimdi Ara

E65 Ana Başlık, İnceleme,Yorumlar ve Paylaşım Konusu (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.914
Cevap
2
Favori
289.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: apuskal

hocam bende e65 var neler çektiğimi ben bilirim
    telefonu servisten alıyorum yapıldı diye hoppp ertesi gün tekrar servise
    ayın 7 sinde aldım 8 inde servise verdim 8inde verdiğimi 25 inde aldım tekrar 26 sında serviste(son 2 siböyle)

tam 4 defa servise verdim. Şimdi para iadesi istedim bakalım kabul olacakmı

arızalar farklı derlerse şaşırmam.
    gerçi son 2 defa verdiğimde telefon göçük şeklinde(yani hiç açılamaz) idi.
    ama bakalım

Yok benimki öyle büyük sorunlu değildi sadece talihsizlikler oldu.

Tüketici kanununa göre aynı arızadan 3 kez, farklı arızalardan 5 kez olunca ya para iade,ya aynı ürünün yenisi ya da ayıp oranında indirim talebin olabiliyor. Bu seçenekleri seçmekte satıcıya değil sana bağlı...

• quote:

Orjinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Orjinalden alıntı: apuskal

hocam bende e65 var neler çektiğimi ben bilirim
    telefonu servisten alıyorum yapıldı diye hoppp ertesi gün tekrar servise
    ayın 7 sinde aldım 8 inde servise verdim 8inde verdiğimi 25 inde aldım tekrar 26 sında serviste(son 2 siböyle)

tam 4 defa servise verdim. Şimdi para iadesi istedim bakalım kabul olacakmı

arızalar farklı derlerse şaşırmam.
    gerçi son 2 defa verdiğimde telefon göçük şeklinde(yani hiç açılamaz) idi.
    ama bakalım

Yok benimki öyle büyük sorunlu değildi sadece talihsizlikler oldu.

Tüketici kanununa göre aynı arızadan 3 kez, farklı arızalardan 5 kez olunca ya para iade,ya aynı ürünün yenisi ya da ayıp oranında indirim talebin olabiliyor. Bu seçenekleri seçmekte satıcıya değil sana bağlı...

Ben 2kere yolladım şimdiden.Bekliyorum 5 olsun.Olursa hemen para iadesi isteyecem.Isınamadım ben bu telefona bi türlü.Birde para iadesinde ödemeyi neye göre yapıyorlar,o günkü fiyatı üzerindenmi yoksa fatura bedeli üzerindenmi?

• fatura bedeli üzerinden yapıyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ae_emre

Yüklediğim oyunları oynamak nasip olmadı açmaya çalıştığımda ekrana "....... uygulamasının şebeke kullanımına, veri göndermesine,almasına izin verilsin mi?" yazı çıkıyor sonra bağlantı hatası vererek oyundan çıkıyor. bu nasıl düzelte bilirim veya yüklemede hata mı yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler ....

bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?
  • Arkadaşlar bu telefonun hafıza kartı takma yeri nerede?
  • quote:

Ben 2kere yolladım şimdiden.Bekliyorum 5 olsun.Olursa hemen para iadesi isteyecem.Isınamadım ben bu telefona bi türlü.Birde para iadesinde ödemeyi neye göre yapıyorlar,o günkü fiyatı üzerindenmi yoksa fatura bedeli üzerindenmi?

Fatura

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremvekerem -- 3 Mart 2008; 9:01:55 >
  • Telefon iade alacak arkadaşlara;

Tüketici kanununa göre telefonu servise verdiğinizde aynı özelliklere sahip yedek telefon alma hakkınız var o tel servisten çıkana kadar yedek telefonu almayı ısrar edin ve alın...

40 İş günü yani 52 gün sonra servisten çıkmazsa para alma hakkınız var ve ödediğiniz fatura üzerinden paranızı alırsınız...

Çok sıkışırsanızwww.sikayetvar.com 'a yazın bayağı etkili oluyor artistlik yaparlarsa nokia merkezine ingilizce bir mail döşeyin bu maili Türkiye nokia yada cc yapın ozaman tutuşuyorlar. Sert olun taviz vermeyin hiçbir halt yapamazlar. Ben bu konuda baya tecrübeliyim paramı kuruşuna kadar geri aldım aleti alırken kazandığım bonuslarda kar kaldı :D

• quote:

Orjinalden alıntı: NakkrazeN

Arkadaşlar bu telefonun hafıza kartı takma yeri nerede?

• quote:

quote:

Arka pil kapağını çıkartın sağ alt kısımda yanda yuvasını görürsünüz.

• quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

quote:

quote:

Yav çok küçük bir yuvacık var.Eski telefonum 6670'in hafıza kartını denedim olmuyor.Neyse zaten e65 annemin ona pek lazım olmuyor.İlgilendiğiniz için teşekkür ederim

• Dün aldım telefonumu, kipada 12 ay vadeli 630 YTL. Fiyatı bana uygun geldi, müthiş hoşuma gitti.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

quote:

quote:

Yav çok küçük bir yuvacık var.Eski telefonum 6670'in hafıza kartını denedim olmuyor.Neyse zaten e65 annemin ona pek lazım olmuyor.İlgilendiğiniz için teşekkür ederim

e 65 te mıcro sd hafıza kartı kullanılır . 6670 ın kartının uymaması gayet normal

• arkadaşlar telefona oyun ve tema indiribileceğim bi site ismi söyler misiniz
  • yav bu müthiş telefonda radyonun olmaması çok kötü
    acep buna bir çare bulamazmıyız? internetten girip radyo sitelerinden mi dinlesek ne yapsak
  • e65' i 590 ytl'ye alalı iki gün oldu. topikin tüm mesajlarını neredeyse okudum. ufak bir eleştirim olacak bu telefondan alıpta pişman olanlara: son 6 ay içinde bu dördüncü telefonum. d900-n73-6120-e65 sıralamasıyla aldığım tüm telefonlarda ya kitlenme ya fonksiyon eksilkliği vb. problemlerle karşılaştım.
    Lütfen alıpta bir şekilde telefonuyla barışık yaşamaya çalışan değerli e65 kullanıcılarının kafasını çok karıştırmayalım.
  • aşağıdaki link fazlasıyla işini görecektir.

http://forum.donanimhaber.com/m_15957305/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikaanim -- 4 Mart 2008; 9:07:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizma2

quote:

Orjinalden alıntı: sovalye_

bi de 2gb hafıza kartı çok kasıyo mu telefonu....

ben 2gb hafıza kartı ile sorunsuz kullanıyorum.kastırma olayı sadece hafıza bol deyip uygulama oyun işini abartırsan biraz yavaşlatma yapabilir onun dışında sorun olmaz.
    ben desteklese 4 gb alcam ama maalesef desteklemiyor

ya bu telefonun ne kadar düştü fiyatı n80den bile daha ucuz oldu.ben fiyatı n80den aşağı imkansız düşmez diyodum ama demekki n80 kalınlık ve görünüme rağmen daha az sorun çıkarması sebebiyle sanırım daha çok tutuldu.dahada düşürüp telefonu herkesin elinde olmasına neden olmasalar bari

Hai ya 4GB desteklemiyormu şimdi 1 gb le çalışıyor ama 4GB lık yada 8GB lık bi microSD alayım diyordum. Hafiften symtorrent yapayım diyordum :(

Bu telefona bi aparatla 80GB lık usb HDD çalışırmı acaba varmı bi aparat gibi bişi?
    Menüden gördüğüm kadarı ile yazıcı filan bağlanabiliyorsa yada ekrana verme aparatı her nasıl oluyorsa buda olur diye düşünüyorum. varmı bir bilginiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_alp -- 4 Mart 2008; 12:44:04 >

• arkadaslar ben dun 2.elini 1gb hafıza ve yedek kapağı ile 400ytl ye aldım..acaba içinden yedek pili çıkıyormuydu bunun?navigasyonu nasıl yapıyor?cunku gps uyduları aranıyor derken blututu acmak stiyor yani blututlu bi gps cihazı mı alacaz harici?bi de son olarak benim kullandığım wireless ağında kendime ip atamam lazım bu ayarı neresinden yapıcam daha bulmamadım bilen var mı.?harika bi telefon video kalitesi 3gp lerden daha guzel....
  • quote:

Orjinalden alıntı: sovalye_

arkadaşlar telefona oyun ve tema indiribileceğim bi site ismi söyler misiniz

bir önceki sayfada link vermiştim, oradan bakabilirsin.

quote:

Orjinalden alıntı: keremvekerem

Telefon iade alacak arkadaşlara;

Tüketici kanununa göre telefonu servise verdiğinizde aynı özelliklere sahip yedek telefon alma hakkınız var o tel servisten çıkana kadar yedek telefonu almayı ısrar edin ve alın...

40 İş günü yani 52 gün sonra servisten çıkmazsa para alma hakkınız var ve ödediğiniz fatura üzerinden paranızı alırsınız...

Çok sıkışırsanızwww.sikayetvar.com 'a yazın bayağı etkili oluyor artistlik yaparlarsa nokia merkezine ingilizce bir mail döşeyin bu maili Türkiye nokia yada cc yapın ozaman tutuşuyorlar. Sert olun taviz vermeyin hiçbir halt yapamazlar. Ben bu konuda baya tecrübeliyim paramı kuruşuna kadar geri aldım aleti alırken kazandığım bonuslarda kar kaldı :D

yedek telefon istedim ben vermediler önce sonra biraz bağırıp çağırınca iş halloldu :D
    ama ben şimdi yurt dışında olduğum için garantiden telefonu alma işini abime devrettim.

Bildiğim kadarıyla 40 değil 30 iş günü olması lazım. KVK hala bana dönmedi telefonun akıbeti konusunda, para iade felan diyorlar ama ben ürümün yenisinden istiyorum, gerekirse tüketici mahkemesine başvuracağım. Haftaya 30 iş günü doluyor, inşallah o zamana kadar aramazlarda yeni telefonumu alırım

• quote:

Orjinalden alıntı: smbdy

arkadaslar ben dun 2.elini 1gb hafıza ve yedek kapağı ile 400ytl ye aldım..acaba içinden yedek pili çıkıyormuydu bunun?navigasyonu nasıl yapıyor?cunku gps uyduları aranıyor derken blututu acmak stiyor yani blututlu bi gps cihazı mı alacaz harici?bi de son olarak benim kullandığım wireless ağında kendime ip atamam lazım bu ayarı neresinden yapıcam daha bulmamadım bilen var mı.?harika bi telefon video kalitesi 3gp lerden daha guzel....

It seems to be very simples and that’s what i did:
    MENU > SETTINGS > CONNECTIONS
    ACCESS POINTS > MY WIFI NETWORK
    i filled all things appearing on the lists: (soory, my menu is in italian, I hope to make a good translation)
    CONNECTION NAME: NETWORK NAME
    DATA BEARER: WLAN
    WLAN NAME: in my case is DEFAULT, write yours
    NETWORK TYPE: PUBLIC
    WLAN NETWORK TYOE: INFRASTUCTURE
    WLAN PROTECTION: WEP
    and after i wrote WEP HEX KEY, etc etc

arrived at this point the connection downloaded nothing on the phone, even if E61 and DLINK WIFI HUB seemed to change data (lights blinking)

Now my solution (it works here, I hope to hel someone):

ON THE SCREEN WE HAD BEFORE, chose OPTION on th low left corner:

chose ADVANCED SETTINGS
    chose IPv4 SETTINGS
    and fill all details of
    TELEPHONE IP ADDRESS ( In my case is 10.0.0.10), chose yours
    SUBNET MASK: write yours, mine is 255.255.255.0

halletim...
    bi de dahili gps yok bu alette sanırım..olmasın daha iyi ...amerika beni bulamasın

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.