Şimdi Ara

E39 Soul !!!....... This is the Rhythm of The BMW E39 :)) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
9
Favori
97.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de e 38 hastasıyım , krizimi tutturdunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: GTRulez

quote:

Orjinalden alıntı: Sway

Model yazılarından sözetmişken ben de bişey paylaşmak istiyorum, gerçi resmi yok henüz ama bu yakınlarda bi mercedes görüyorum sürekli, siyah 2007 2008 model falan c kasa araç, C 200 Komp. modeli, adam 200 deki 2'yi söküp 1 taktırmış oraya ve aynısı yani sanki fabrika yapmış dersin full+full araç C 100 Kompressor yazıyo..

Oda iyiymiş

Bak buda senin yavru, 5.40ia

Hızına ve ivmelenmesine oha demek istiyorum..

Bi de devir göstergesinin altındaki küçük göstergeye bişeyler oluyo çözemedim, ibarede L/100km yazıyo ama sanki turbo boost göstergesi gibi gazı kökleyince sonlanıyo gazdan ayağını çekince sıfırlanıyo..

• quote:

Orjinalden alıntı: JasoNBuraK

ben de e 38 hastasıyım , krizimi tutturdunuz

Olsun olsun.

E38, E39 , E46.

Bu üclü efsanenın son halkası..

E38 abimizdir, saygımız sonsuzdur... E46 da kardesımızdır sevgımız sonsuzdur...

quote:

Hızına ve ivmelenmesine oha demek istiyorum..

Bi de devir göstergesinin altındaki küçük göstergeye bişeyler oluyo çözemedim, ibarede L/100km yazıyo ama sanki turbo boost göstergesi gibi gazı kökleyince sonlanıyo gazdan ayağını çekince sıfırlanıyo..

O analog anlık tuketım gostergesı :) 260+ kmh ye cıkana kadar adam dıpgaz gıttıgı ıcın sureklı 30lt ustu yakmıs yanı arac. 10-20-30+ ıbarelerını gorebılırsın orda.

• quote:

quote:

ben de e 38 hastasıyım , krizimi tutturdunuz

Olsun olsun.

E38, E39 , E46.

Bu üclü efsanenın son halkası..

E38 abimizdir, saygımız sonsuzdur... E46 da kardesımızdır sevgımız sonsuzdur...

• @ jasonburak

Bunlarda sana gelsın dostum

BMW 7.50iLA Version L7

E39 Soul !!!....... This is the Rhythm of The BMW E39 :))

• http://www.sahibinden.com/turkiye_de_bu_fiyata_daha_iyisi_yok_!WQQaXQQ13548648WQQpXQQdisplayitem?source=chva

Niye bilmiyorum ama çoğu BMW'ci için E38,E39 ve E46 heralde tapılacak araçlardır.Niye bilmem ama benim için de öyledir.

Bir de kalbimde yatan aslan E36'dır.
    98 Model 3.16i
    8 sene kahrımızı çekti.120.000 km yaptı tık demedi.
    Şu anda kullandığımız araç boyut olarak daha büyük olsa bile onun rahatlığı vazgeçilmez.
    Şu anda tek isteğim onun bu güzel ruhunun bir E39 veya E38 ile tekrar canlanıp aramıza dönmesi

Ne olur geri geel

• quote:

Orjinalden alıntı: Screamer

http://www.sahibinden.com/turkiye_de_bu_fiyata_daha_iyisi_yok_!WQQaXQQ13548648WQQpXQQdisplayitem?source=chva

Niye bilmiyorum ama çoğu BMW'ci için E38,E39 ve E46 heralde tapılacak araçlardır.Niye bilmem ama benim için de öyledir.

Bir de kalbimde yatan aslan E36'dır.
    98 Model 3.16i
    8 sene kahrımızı çekti.120.000 km yaptı tık demedi.
    Şu anda kullandığımız araç boyut olarak daha büyük olsa bile onun rahatlığı vazgeçilmez.
    Şu anda tek isteğim onun bu güzel ruhunun bir E39 veya E38 ile tekrar canlanıp aramıza dönmesi

Ne olur geri geel

Nedenini ben soyelım sevgılı screamer.

Zamanında e32, e34 ve e36 kodlu kasalar ile yakaladıkları o "muhtesem" karoser formunu ve bu kasalardan ıtıbaren iyice oturmus kendıını bellı eden BMW karakterını ve agresifliğini, e38, e39 ve e46 kasalarda bu genel kasa yapısını bozmadan teknolojı, şıklık, zerafet ve konfor ile bulusturdukları ıcın olabılır bence...

Baska bır acıklaması yok bana gore... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 19 Mayıs 2009; 3:57:31 >

• Sanırım haklısın sevgili dostum

Arabadan anlayan/anlamayan herkes E38-E39-E46 üçlüsünden birini gördüğünde dönüp tekrar bakar.Hele bir de araba temizse 2-3 kere bile bakar.

Bence bu BMW'nin ne kadar iyi bir iş başardığının göstergesidir.10 yıllık modeller hala insanları kendine baktırmayı başarıyorsa bu benim için gerçek bir başarıdır
  • @GTRulez yarama tuz bastın dostum

Millet şunlara bir bakın :
    http://www.sahibinden.com/m5_gorunumlu_5_40_ia_ozel_renk-91WQQaXQQ13993052WQQpXQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/7_50ia_long_luxury_edition-58WQQaXQQ14205297WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 23 Mayıs 2009; 0:01:52 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Screamer

Sanırım haklısın sevgili dostum

Arabadan anlayan/anlamayan herkes E38-E39-E46 üçlüsünden birini gördüğünde dönüp tekrar bakar.Hele bir de araba temizse 2-3 kere bile bakar.

Bence bu BMW'nin ne kadar iyi bir iş başardığının göstergesidir.10 yıllık modeller hala insanları kendine baktırmayı başarıyorsa bu benim için gerçek bir başarıdır

Kesinlikle katılıyorum.
  • quote:

@GTRulez yarama tuz bastın dostum

http://www.sahibinden.com/m5_gorunumlu_5_40_ia_ozel_renk-91WQQaXQQ13993052WQQpXQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/7_50ia_long_luxury_edition-58WQQaXQQ14205297WQQpXQQdisplayitem

Dostum linkteki E38 felaket... cidden cok temiz duruyor. Ayrıca long modelı arka kapıların uzunluguna dıkkat ettınmı Dız mesafesı felaket. Arkada oturan cok rahat bacak bacak ustune atar...

Ama sahsen ikinci elde e38 almak ? Cıdden yurek ıster maalesef....

• quote:

quote:

@GTRulez yarama tuz bastın dostum

Dostum linkteki E38 felaket... cidden cok temiz duruyor. Ayrıca long modelı arka kapıların uzunluguna dıkkat ettınmı Dız mesafesı felaket. Arkada oturan cok rahat bacak bacak ustune atar...

Ama sahsen ikinci elde e38 almak ? Cıdden yurek ıster maalesef....

İyi düşünmek lazım . Ama şu e38 i gördükten sonra param olsa iki dk durmam, duramam

• quote:

quote:

quote:

E39'cular bana kızmasın ama (gerçi ben de bi e39 fun'ı olduğuma ve ben bana kızmadığıma göre siz de bana kızmazsınız diye umuyorum) manuel bi e39 çok itici duruyor ya..

ne yonden itici duruyor ?

Manuel vites biraz basit kaçmış sanki..
    Çünkü e39'un otomatiği çok şekil duruyo bence..

böyle bir araç için otomatiğin smg falan olması lazım ...
    performansı pek baltalamamak istemişlerdir muhtemelen...

•  E39 Soul !!!....... This is the Rhythm of The BMW E39 :))

• Şu göstergeleri çok özledim ya

Gece yolculuk yaparken bu kadar güzel gözüken gösterge/orta konsol yooook
  • bu başlığı markalar bmw bölümüne alalım bari rica edelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

bu başlığı markalar bmw bölümüne alalım bari rica edelim

Evet daha ıyı olur sanıırm. buralarda heba olup gıdıyor guzelım konu da kime sölicez.? sen halledersen sevinirim bu işi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 26 Mayıs 2009; 0:59:35 >
  • Arabamı değiştirmeyi planlıyordum
    Dün akşam ciddi ciddi düşünmeye başladım e39 veya 360 kasa bir 5.20 almayı
    2003 2004 model bir araç düşünüyorum.
    Şöyle binip bir güzel deneyeyim sürüş konforuna bakayım biraz daha ciddi ciddi karar verelim.
    bir dahamı gelecez dünyaya anasını satayım.
  • Bmw bölümünde konu unutuldu gitti yaw
  • Yarında sonra konuyu canlandıracağım arkadaşlar,sonunda e39 umuz geliyor..98 520i
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.