Şimdi Ara

E39 Soul !!!....... This is the Rhythm of The BMW E39 :)) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
9
Favori
97.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @whisper: msjlar silindigi icin eksik yazmisim gibi anlasilmis sanirim ama önemli degil.. Resmini koydugunuz iDrivei bende kullaniyorum ve aracta ne gibi degisiklikler yapildigini biliyorum.. Eski iDrivelarin suruse bir etkisi yoktu ama simdiki iDrive'da sadece ust modellerde surus dinamigine etkisi var..

xDriveda konusunda da x5 ve x6yi belirtmek icin cipler dedim.. Bende biliyorum sadece ciplerde xDrive olmadigini, zaten önceki mesajlarimda x serileri diyerek genelleme de yapmistim..

@freaktaz: eee resimleri koymusunda bunlar aracin nerelerine, ne kadar etki edebiliyor.. Tam anlamiyla iDrive oldugunu iddia etmeyeceksin bu sefer heralde.. Silinen son mesajimda ne diyorsam aynen gecerlidir.. Buraya bu fotolari eklemen hicbir sey ifade etmiyor.. Cunku tip olarak benzesede yapabildikleri kaset ya da cdyi iler sar, geri sar, radyo kanali degistir gibi klasik seylerdir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 4 Nisan 2010; 15:18:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

@whisper: msjlar silindigi icin eksik yazmisim gibi anlasilmis sanirim ama önemli degil.. Resmini koydugunuz iDrivei bende kullaniyorum ve aracta ne gibi degisiklikler yapildigini biliyorum.. Eski iDrivelarin suruse bir etkisi yoktu ama simdiki iDrive'da sadece ust modellerde surus dinamigine etkisi var..

xDriveda konusunda da x5 ve x6yi belirtmek icin cipler dedim.. Bende biliyorum sadece ciplerde xDrive olmadigini, zaten önceki mesajlarimda x serileri diyerek genelleme de yapmistim..

@freaktaz: eee resimleri koymusunda bunlar aracin nerelerine, ne kadar etki edebiliyor.. Tam anlamiyla iDrive oldugunu iddia etmeyeceksin bu sefer heralde.. Silinen son mesajimda ne diyorsam aynen gecerlidir.. Buraya bu fotolari eklemen hicbir sey ifade etmiyor.. Cunku tip olarak benzesede yapabildikleri kaset ya da cdyi iler sar, geri sar, radyo kanali degistir gibi klasik seylerdir..

anlatımda sorun yaşamışız o zaman

• Menüyü kullandırıyor, Tv-Navigasyonu kullandırıyor, sizin dediğin gibi cd-fm kontrolünü sağlıyor.. Tabiki klasik şeyler, sürüşe etki edebilceğini iddaa etmedim zaten.. Sadece yanlış bir kelime kullandım, çalışmalar var dedim çalışma 2006 yılında tamamlanmış benim kastettiğim olayda ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: freak_taz

Menüyü kullandırıyor, Tv-Navigasyonu kullandırıyor, sizin dediğin gibi cd-fm kontrolünü sağlıyor.. Tabiki klasik şeyler, sürüşe etki edebilceğini iddaa etmedim zaten.. Sadece yanlış bir kelime kullandım, çalışmalar var dedim çalışma 2006 yılında tamamlanmış benim kastettiğim olayda ;)

e öyle söylesene o zaman geriosun ortamı... birde yok yere 4 gün uzaklaştırma aldık.. töbe töbeee

• quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

quote:

Orijinalden alıntı: freak_taz

Menüyü kullandırıyor, Tv-Navigasyonu kullandırıyor, sizin dediğin gibi cd-fm kontrolünü sağlıyor.. Tabiki klasik şeyler, sürüşe etki edebilceğini iddaa etmedim zaten.. Sadece yanlış bir kelime kullandım, çalışmalar var dedim çalışma 2006 yılında tamamlanmış benim kastettiğim olayda ;)

e öyle söylesene o zaman geriosun ortamı... birde yok yere 4 gün uzaklaştırma aldık.. töbe töbeee

:) İşte hemen gerildiğiniz için aldınız 4 gün uzaklaştırmayı :P Umarım satışlarınıza etkisi olmamıştır :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freak_taz -- 5 Nisan 2010; 1:09:41 >

• e39'cular nerdesiniz bi ay olmuş msj yok
  • 2002 süper bir E39 525 im vardı . Adı Da beyaz melek 'ti. Sattım şimd 2002 X5 sürüyorum.. inanın beyaz meleğimin tadını vermiyor. bunu da satıp yine Bmw alcam zamanı gelince... Bmw 'nin sesi yeter... özellikle dediğiniz gibi E39... benim beyaz meleğin bir resmini koyim.

Not: bir arkadaşın dediği gibi alınacaksa makyajlı 2001 ve 2003 arası alınmalı.

E39 Soul !!!....... This is the Rhythm of The BMW E39 :))

E39 Soul !!!....... This is the Rhythm of The BMW E39 :))

• whisper beni ekler misin. sinkeskin hot
  • benide ekleyin :)
  • Beyler konu ölmesin 2 ay olmuş nerede e39 cular mesajlardaki keyifin devamını diliyoruz:)
  • insigniaya bindim sürdüm.on numara araba ama ne bileyim o kalite hissi lüks araba hissi vermedi bana.bmw bi başka.heleki e39.bu aralar e28 düşünüyorum ne dersiniz alınır mı.bu ilandaki baya iyi görünüyor.kronik sorunu falan var mıdır
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-bmw-5-serisi-bmw-520i-modelinin-en-fulu-araca-daha-lpg-girmemistir-28725229/detay
  • x 5 lcd ekranlı board computer e 39 lara uyarmı?
  • beyler dizel e39lar hakkınızda bilginiz varmı? nasıl arabalrdır??
  • quote:

Orijinalden alıntı: wonderkid08

beyler dizel e39lar hakkınızda bilginiz varmı? nasıl arabalrdır??

Nadir bulunduğu için forumda bilgi edinebilmen zor, uplamış olayım..
  • arkadaslar bende 2001 e39 m tech 530 i var. Yazılımla ekstra giderken kapıların kilitlenmesine benzer ne gibi özellikler yükletebilirim. Şimdiden teşekkürler.
  •  E39 Soul !!!....... This is the Rhythm of The BMW E39 :))
  • Dizeller, özellikle de 530d'ler hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi acaba?

Başlıca sorularım şunlar:
    -Kronik bir arızaları, motor problemleri var mıdır?

-Kaç km'ye kadar almak mantıklı olur? Piyasada geneli 200bin km yukarısı. Acaba böyle yüksek km bir aracı alacak olursak doğabilecek genel sorunlar ve bu sorunlardan kurtulmak için yapılacakların (değişim-tamir) tutarı en kötü ihtimalle ne kadar olacaktır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krandei

Dizeller, özellikle de 530d'ler hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi acaba?

Başlıca sorularım şunlar:
    -Kronik bir arızaları, motor problemleri var mıdır?

-Kaç km'ye kadar almak mantıklı olur? Piyasada geneli 200bin km yukarısı. Acaba böyle yüksek km bir aracı alacak olursak doğabilecek genel sorunlar ve bu sorunlardan kurtulmak için yapılacakların (değişim-tamir) tutarı en kötü ihtimalle ne kadar olacaktır?

Aynı sorunun cevabını bende arıyordum taaki 3 hafta öncesine kadar sahibi olana kadar :) ben 2000 model 520d aldım.dizel e39 alınacaksa mutlaka ama mutlaka 2002 model ve sonrası alınmalıdır.çünkü onlarda common-rail sistem vardır.pompa yoktur onlarda.arıza olarak enjektörler arızalanırsa veya değişmek gerekirse tamiri mümkündür oda yaklaşık 1500 lira civarıdır.eğer araç 2002 öncesi ve common-rail değilse normal pompa sistemlidir.pis mazot kullanılmışsa pompa arızası verebilir.bosch VP-44 model pompa kullanır.oldukça nadir ve mazot seçen bir pompadır.eğer bu pompa arıza verirse yandınız demektir çünkü benim başıma geldi :)şuan pompa bosch servisinde ve yaklaşık 3500 tl masraf çıkarttı.sıfırı 9 bin lira zaten.diceğim oki kilometresi hiç önemli değil,arabam 185 binde motorunda veya turbosunda en ufak bi sıkıntı yok.tek sıkıntısı pompaydı oda tamamen şans eseri.arabaya pis mazot kullanırsanız olacağı budur.benden önceki şahıs pis mazot kullanmış.uzun lafın kısası e39 dizel alınacaksa mutlaka 2002 sonrası olmalı.onlar 150 hp oluyor ve full aksesuarlıdır.saygılar...

• En yakışıklı 5 serisi
  • E39'larda 3 serisi hoşuma gider. 5 içinde E60'ı tek geçerim. Hele ki M5 ise. 10 silindir S-Tronic 7 ileri vites. 5000cc motor ve 7700rpm'de 507HP saf güç. Hangi 4 kapılı 500lt bagaj hacmine sahip aile aracında böyle güç var. Sokakta her araçla dalga geçebilirsiniz. Belki F430 veya Italia'ya bile kafa tutabilir. Arkada 5.20d yazacak birde. Plaka da HP 507 ise tamamdır. 150.000 civarına var sanırım ikinci elleri. Aslında bugün sıfır 5 serisinden bile ucuz. Vergi bakım sorunu olmasa (gerçi sıfır 5 alan adam da düşünmez bunları) kesinlikle tadına bakılması gereken bir araç. Hem kalite hem konfor sunuyor. Daha ne olsun. Bir RS6 Avant bir de E60 M5.

Kulağınızın pası silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lee-on! -- 15 Ocak 2012; 3:56:27 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.