Şimdi Ara

E39 Soul !!!....... This is the Rhythm of The BMW E39 :)) (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
9
Favori
97.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BaşkanV8

Merhabalar;

Bir konuda sizlerden yardım rica ediyorum, araçlarınıza hiç direksiyon orjinal derisi boyatma işlemi yaptırdınız mı? Yaptırdıysanız tavsiye edermisiniz? Fiyat ve İstanbul'da tavsiye edebileceğiniz mekan bilgisi de verebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

ankarada bir yer var komle direksiyonun derisini değiştiriyor 200 tl civarı dikişlei bile aynı orijinal gibi ben yaptırdım tavsiye ederim
  • Beyler bende 528i var 97 model bi kac birsey sormak istiyorum

1.si araca tüpe acayip gec geciyor rolantide 5-10dkka sürüyor. norml surustede 1,2km arasi bu normalmi

2. aşırı su eksiltme var . 2 gunde bir su koyup havasini aliyorum yoksa check coolant level hatasi veriyor

3. arabanin herseyi orjinal hic oynanmamid bi arac ilk yardım çantası bile 0. Oyuzdrn bazi seyler kırık bunlari orjinal olarak nerden bulurum 0 alip Çin mali olacağına orjinal cikmada olabilirim

4. bagaj kapagi damperi bozuk bagaji sonuna kadar elle kaldirmak gerekiyor.mesela ortada birakinca düşüyor asagi maazallah birinin kafasına kapansa öldürür. Bunun orjinalini bulamadim hep Çin mali

bunlara bi yardimci olurmusunuz önceliğim aşırı su eksiltme ve tüpe gec gecme
  • tupe gec gecme olayini gazcidan ayarlatabilirsiniz. muhtemelennyuksek isida gecis yapiyordur degerlerini dusurebilirsiniz kolay gelsin
  • sonunda buldum bu başlığı ya ara ara eskiden baya yazıyodum buraya bi bakiyim dedim anca bulabildim ocaktan beri uğrayan yokmuş ilgi azalmış.
  • Metin* kullanıcısına yanıt
    3-4 için ilanları takip edin ve çıkmacılara bakın.
    2 numara için bir çözüm bulabildiniz mi,
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaan77

3-4 için ilanları takip edin ve çıkmacılara bakın.
    2 numara için bir çözüm bulabildiniz mi,

2 numara için klima hortumu değişti. usta daha eksiltme yapmaz hortumda yırtık varmış dedi. Öyle yani diğer sorunları halletim araba şuan saat gibi :)
  • çok sevindim 2 numaranın hallolmasına çünkü korkutucu bir uyarı o.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-e39-bmw-5.20ia-orj-degisensiz-servis-bakimli-cift-vanos-415771949/detay

Sahsi.aracmdir. forumdan birine gider insallah

05392183534

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sık sık burada E39 baktığım için sizin Arabanızı da görmüştüm fakat hızlıca geçmiştim bu tip ilanların hemen hemen hepsini hızlıca geçiyorum çünkü bilinçli modifikasyon yapan sayısı bir elin beş parmağını geçmiyor Dolayısıyla Apaçi arabası diye düşünmüştüm üstteki yazınızdan sonra İlanı iyice inceledim yazılanları konusunda bilgi sahibi oldum bu şekilde ise gerçekten Aracınız güzel Ben kendimi almak için Baktım ama artık dizelciyim :) tüplü E39 işine bir daha girmek istemiyorum Arabanız Hakikatten çok güzel inşallah değerini bilen birine gider

• quote:

Orijinalden alıntı: qaan77

sonunda buldum bu başlığı ya ara ara eskiden baya yazıyodum buraya bi bakiyim dedim anca bulabildim ocaktan beri uğrayan yokmuş ilgi azalmış.
    12 sene olmuş başlığı açalı :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotoğraflar ve başlığın ingilizce olması hala gideri var :):)

2. elde şu an e39 ların aynı senenin e38 lerinden daha pahalıya ilana çıkması da ilginç.

• Epey azaldı güzel ilanlar yıllar geçiyor tabi.Hala iyiler var ama gelinen nokta fiyat konusunda ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaan77 -- 23 Eylül 2021; 22:57:44 >
  • 528i 2000 model ve üzeri düşünüyorum tavsiye edermisiniz ? şu şu model ve şu motor şeklinde önerilerinz varmıdır ? veyahüt alternatif önerebileceğiniz araç varmıdır ?

• merhaba,

e39 lar hala bi sürü arabayı cebinden çıkarır.İyi bir tane bulursanız alın.Bu yaşlarda güzel araba bulmak zor olduğu için iyi bir tane bulursanız alın.Daha önce sürmediyseniz e39 acemisiyseniz biraz bilgi edinin.Fiyatlar ortada dikkatli olun.En az 2 anahtar versinler anahtarı bagaja sokun bagajdan iarabayı kitleyin, merkezi kilitleri kitleyip kilitlemediğine bakın.Camların markalarına bakın hepsi aynı marka mı,aküye bakın.Direksiyonu düğmesiz olanlara bakmayın az biraz aksesuarı olsun mutlaka gün gelicek satmak isteyeceksiniz kendini satan bir araba alın.Tabi bunlar tamam ise ekspterize kaporta boyaya da mutlaka sokun.Ben de size 99 sonrası tavsiye ederim.Aracın şase veya motor VIN kodundan internetten hangi paket ve aksesuar ile üretildiğine bakın.BMW e39 vin code diye aratırsanız bi sürü site çıkıyo kimi ücretli kimi ücretsiz oluyo deneyin.Çevreden dosttan bilindik bir araba olursa ilk sahibinden falan umarım gönlünüzce olur.528 ben de bakmıştım 14 15 litreleri buluyor tüpe girecekseniz siz bilirsiniz tabi.Uzun sürüşler olmayacaksa 2800cc motor ısınana kadar aşırı yakar haberiniz olsun.Yazıcak çok şey var haberleşelim.

• qaan77 Q kullanıcısına yanıt
    Ah be dostum. Eskiden hersey cok daha guzeldi. 15 sene önce ülke daha guzeldi, insanlar daha güzeldi, arabalar daha güzeldi...

Şimdi hicbirseyin tadi kalmadi ki ilanlarin arabalarin kalsin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 🤗 2009 da e 39 umu istanbuldan kalkıp trabzondan almıştım.sanki istanbulda araba kalmamış gibi.😌

Üstelik yanına gidince güzel de çıkmamıştı araba ama aldım.istediğim gibi arabalar 30 32 bin lirayken ben 21bin liraya ucuza alıcaz sevdasına trabzona gitmiştim.akıllı adamın yapacağı iş değildi.tövbe etmiştim bi daha böyle bişey yapmıycam diye.

büyük konuşmamak lazım şimdi fiyatlar coşunca istanbuldaki ilanlar diğer illere göre en az 20 30 bin pahalı olunca ve de ilanlarda doğru düzgün araba olmayınca yine giresundan 15 gün önce w124 300 d aldım.bu sefer araba güzel çıktı.halbuki sağını solunu beğenmesem almadan dönecektim.Araba hastalığı böyle bişey gene aynı şeyi yaptırdı bize.

Eskiden ucuz fiyatlı daha fazla alınabilecek araba vardı şimdi çok çok azaldı.👍

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.