Şimdi Ara

E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama (159. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.447
Cevap
22
Favori
284.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    101 den fazla yaşayan diyince 101 kişinin üst soy bilgisi çıktı sandım. Herhalde 1300lere giderdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far2Cry

Çarşambalımısınız hocam?

terme hocam. siz ?
  • bu ne ya anne ve baba tarafım farklı illerden doğum günleri ve ayları aynı 01-07 diye başlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dedemin dedesine kadar gösteriyor. Halbuki dedemin dedesinin dedesine kadar biliyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1824 lere kadar trabzonluyum,kimse biraz da şuralara gidelim dememiş çaykaradan çıkmamışlar acaba daha önceki kayıtlara neden ulaşılamamış kayıt altına geçilememiş.
  • Böyle bir sıkıntı var :/ "Alt ve Üst Soy belgeniz E-Devlet üzerinden üretilememektedir. Lütfen belge temini için en yakın İlçe Nüfus Müdürlüğüne müracaat ediniz."
  • joyned J kullanıcısına yanıt
    İster kürt ol fark etmez kardeşim sen bu vatanı benim gibi seviyorsan eğer başımızın üstünde yerin var kapımız her zaman açık bunu bil.
  • Akraba evliliği

• LucidDream L kullanıcısına yanıt
    Bence alakası yok hocam bende aynı problem var kardeşimde aynı problem var. Ama babamın tc siyle giriş yaptığımda çıkıyor bilgiler.

• Loser. kullanıcısına yanıt
    Anlasilan böyle kalacak. Ana ve babaların e devlet bilgileri ile alma alternatifimiz var. Akrabalar alıyorsa onlardan da elde edebiliriz. :))

• Bizim kütükte yangın çıkmış zamanında. Dedemden gerisi yok. Dedemin doğum yeri bile doğru degil bu nedenle.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim0674

quote:

Orijinalden alıntı: lNefer

quote:

Orijinalden alıntı: nexus5

Hocam sordunuz mu şu illeti bizde ona göre gidelim.

Öğleden sonra gidip soracağım. Akşam üzeri haberdar ederim.

Hocam ne dediler nufüs müdürlüğünde? E-devletten nasıl öğrendiniz sayfa felan mı yenilediniz

Dostum, dünyadan bir haberler. Veremiyoruz dediler. Dilekçe mi gerekiyor dedim biz yapamıyoruz dediler. Dedim iyi ki varsınız.

Allah'tan ana, baba veya akrabalarn e devletleri varda onlarla paylaşabiliyorz. :)

• az önce e-devlet'e giriş yaptım soy ağacına tıkladım başka bir şey yapmadım 'talebiniz alındı, bilgi gönderilecek' dedi ...
  • benim soyumun en başındaki kişi sağ gözüküyor :D gerçi çoğu sağ gözüküyor.
  • nasıl sırp vatandaşı olunuyor?
  • Benim dedemin dedesinin ismi Kilo

• Dün gece basvurdum henuz mesaj gelmedi. Ara ara girip bakiyorum talebiniz alinmistir diyor 24 saat oldu hazirlanmadi daha.

• arkadaşlar kaç saat bekleniyor belgenin çıkması akşam üzeri saat 5 gibi girmiştim hala 'Talebiniz daha önce alınmıştır. Talep sıranıza göre alt-üst soy bilgileriniz en kısa sürede hazırlanacaktır. ' yazıyor. bilgi verebilir misiniz?
  • Benim butun soy bulundugum koyde yasamis. 1864 e kadar gidiyor ama ondan sonra tek bir kisi var oda 1367 yilinda yasamis. Bunun dogru olma ihtimali var mi ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: ispirseytani

Benim butun soy bulundugum koyde yasamis. 1864 e kadar gidiyor ama ondan sonra tek bir kisi var oda 1367 yilinda yasamis. Bunun dogru olma ihtimali var mi ki?

Hicri dir o.

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.