Şimdi Ara

E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.448
Cevap
22
Favori
284.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    göçmenim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben dün gece başvurdum soy bilgisi için.Sabaha yüklenmişti bilgiler.

Baba tarafımın en eskisi Karlovalı çıktı.

Anne tarafım Manisa
  • Arkadaşlar dikkatimi çeken bişey var genelde hep Göçmen çıkıyor ben bunu farkettim babam Yugoslavya göçmeni şimdiki makedonya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde size tavsiyem burda yayınlamayın anne kızlık soyadınız deşifre oluyor ben uyarmak istedim teşekkürü hakettim dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Curieux

quote:

Orijinalden alıntı: rororo4

Sonuclar kaç saate geliyor ve ya kaç güne ?

Niye kimse yardım etmiyor ya, bende merak ediyorum. Talebiniz alındı dedi, kaldı öyle.

Bu gece 01.00 sularında başvurdum talebiniz alınmıştır, bilgilendirileceksiniz şeklinde dönüt aldım. Sabah 11 gibi kalktım, sisteme girip kontrol ettim yine talebiniz alınmıştır yazdı. Saat 15.49'da SMS geldi alt-üst soy bilgileriniz hazırlanmıştır diye. Pdf'yi bilgisayara indirdim inceledim. Sayfanın altında bu belge 13.43'te oluşturulmuştur yazıyordu. Yani belge oluşturuluyor 2 saat sonra mesaj geliyor.

• sonucu gelmeyen bir ben miyim arkadaşlar kaç kişi daha bekliyor benim gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

Orijinalden alıntı: Curieux

quote:

Orijinalden alıntı: rororo4

Sonuclar kaç saate geliyor ve ya kaç güne ?

Niye kimse yardım etmiyor ya, bende merak ediyorum. Talebiniz alındı dedi, kaldı öyle.

Bu gece 01.00 sularında başvurdum talebiniz alınmıştır, bilgilendirileceksiniz şeklinde dönüt aldım. Sabah 11 gibi kalktım, sisteme girip kontrol ettim yine talebiniz alınmıştır yazdı. Saat 15.49'da SMS geldi alt-üst soy bilgileriniz hazırlanmıştır diye. Pdf'yi bilgisayara indirdim inceledim. Sayfanın altında bu belge 13.43'te oluşturulmuştur yazıyordu. Yani belge oluşturuluyor 2 saat sonra mesaj geliyor.

Teşekkürler hocam

• aybasan kullanıcısına yanıt
    Babamın babasının babasının babasının babasına kadar gitti annem tarafıda öyle 1844 e kadar gözüküyor. Aileniz göçmense veya o dönemki nufüs sayımlarına girmemiş veya eski arşivlerde kayıtlı değil veya kaybolduysa yapacak bir şey yok malesef. Bu hizmet olmadan öncede SGK ve Nüfus müdürlüğü çalışanları bunları yaklaşık 10 senedir görebiliyordu. veya halk isterse çıkartabiliyordu. Yalnızca elektronik ortama geçti.

kaç saate çıkar diyen arkadaşlar, mesai vakti bitti ben talep açtıktan 45dakika sonra falan hazırlandı mesai saati içinde, sistemde yoğunluk olmasın diye talep açanlarınkini sırayla açıyorlar sanırım. Yani ordaki görevli kontrol ediyor.
  • Soyumun 30 küsürü Ordu doğumlu, sadece ben Ankara doğumlu çıktım iyimi
  • kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    sizin mi 101 hocam merak ettik bir bakalım kaç yılına kadar gidiyor
  • 14-15:00 gibi başvurmuştum. Hala gelmedi.
  • Doğum tarihi belli olmayanlar 2006 yılına kadar 00.00.YYYY şeklinde yazılıyordu artık ayı biliniyorsa o ayın 15. günü doğum tarihi kabul ediliyordu yalış hatırlamıyorsam,eğer doğum ayı bilinmiyor sadece yıl biliniyorsa o yılın temmuz ayının 1. günü baz alınıyor.
  • ya dedemin dedesini dedeme sorsam o da söylerdi. şöyle bir 10 nesil gerisini bilmek istiyorum ben peh. neyse asla bilemeyecem belkide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dişhekimi06

sizin mi 101 hocam merak ettik bir bakalım kaç yılına kadar gidiyor

Evet benim 101 yaşında ölen üst soyum var.

• Tekrar girip baktınız mı mesaj gelmesede görebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Nazarboncuklu İmam

quote:

Orijinalden alıntı: benimadimkuntakinte

1866 yılına kadar bütün sülalem Sivas Koyulhisarlı çıktı. Hayır bir merak edipde başka köyede gitmemişler.

Güldürdün hocam

1866 yılına kadar mı ? 1844 yılına kadar sabit afyon-sandıklı-karadirek. Hatta bana kadar hepsinin doğum yeride aynı.
  • sistem ilk açıldığında da sonuç ekranında belgeniz oluşturulamadı nufüs müdürlüğüne gidin diyordu. tekrar aktif edildiğinde bir umut girdim ama aynı sonuç. daha sonra evdekilerin kimlikleri ile denedik onlarda da aynı sonucu veriyor.

sanırım aile büyüklerinde evlatlık varsa belge oluşturmuyor. nufüstan da çıkar mı bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LucidDream

sistem ilk açıldığında da sonuç ekranında belgeniz oluşturulamadı nufüs müdürlüğüne gidin diyordu. tekrar aktif edildiğinde bir umut girdim ama aynı sonuç. daha sonra evdekilerin kimlikleri ile denedik onlarda da aynı sonucu veriyor.

sanırım aile büyüklerinde evlatlık varsa belge oluşturmuyor. nufüstan da çıkar mı bilmiyorum.

Bende de aynı hatayı veriyor.Evlatlık olayı doğru mu ?
  • kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    Bnde 1833 de doğup 1937 de ölen var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ainz Ooal Gown

quote:

Orijinalden alıntı: LucidDream

sistem ilk açıldığında da sonuç ekranında belgeniz oluşturulamadı nufüs müdürlüğüne gidin diyordu. tekrar aktif edildiğinde bir umut girdim ama aynı sonuç. daha sonra evdekilerin kimlikleri ile denedik onlarda da aynı sonucu veriyor.

Bende de aynı hatayı veriyor.Evlatlık olayı doğru mu ?

muhtemelen doğru. çünkü ekşisözlükte de belirtmişler bu durumu.
    dedem evlatlık olarak gelmiş bizim köye. sanırım bu tür durumlarda alt soy üst soy belli olmadığı için belge oluşturmuyor. çünkü sisteme işlenmiş değil.
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.