Şimdi Ara

E.C.A servis çalışanıyım arkadaşlar sorularınızı yanıtlayabilirim (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.884
Cevap
51
Favori
335.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

benim emas marka tek ejanjörlü kombim var kalorüferde ateşleme yapıyor fakat sıcak su yaz konumuna aldığımda çalışmıyor
    kalorüfer çalışırken sıcak suyu açtığımda sıcak su alabiliyorum türbünü değiştirdim ikitane ayrı kartta denedim yardımcı olursanız sevinirim
  • gokhany G kullanıcısına yanıt
    kombiniz tek ejanjörlü olduğu için hem kalorüfer hemde sıcaksu aynı yerde sıcaksu tarafı delindiği için bar yüksekliyor yeni ejanjör almanız gerekiyor.
  • Merhaba;
    3 Katlı bir villa için kombi önerisi rica ediyorum yardım edebilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.

Ev 190 m2 iki yıllık ve YERDEN ISITMA ama daha önce hiç oturulmamış.

Giriş katta SALON+MUTFAK+HOL+KÜÇÜK BİR WC var
    İkinci Katta 3 ODA+BANYONU WC
    Üçüncü katta Genişçe 1 ODA+BANYOLU WC
    Bulunmakta ve binanın dış cephe yalıtımı yapılmış durumda.

Böyle bir eve kaç kw kombi gereklidir. Gereğinden fazla olursa gaz tüketimi artar mı?
    Hangi markayı tavsiye edersiniz.
  • dubleks daireme mütaahit ecaconfea plus 24 binlik takıyo.Umarım sorun yaşamadan ısınarak kışları geçiririz.
  • arkadaşlar kirada oturuyorum.evde eca proteus kombi mevcut. resimlerde göründüğü üzere basınç düşük mü düşükse su basıncını nasıl yükseltirim
    Bu mesaja eklenen görseller:

E.C.A servis çalışanıyım arkadaşlar sorularınızı yanıtlayabilirim E.C.A servis çalışanıyım arkadaşlar sorularınızı yanıtlayabilirim

• Zebza kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bir soru sormak istiyorum, konuyla fazla ilgisi yok ama, kombi teknik işlerini bildiğin için soruyorum, ben radyatör tesisatına kendi tasarladığım ısıtma sistemi entegre etmek istiyorum, gerektiğinde kombi, gerektiğinde diğer sistemim gircek, devreye kombi sürekli açık olmak zorunda, sıcak su kullanımı dolayından, nasıl tesisata girebilirim? tesisata paralelden girsem kombide sorun yaratırmı?
  • Merhaba,

E.C.A Fortius Plus hermetik kombi kullanıyorum. Elimde Honeywell Modülasyonlu Dijital Oda Termostatı (T87M1029) var, montajını kendim yapabilir miyim? Bu konuda hiç bir fikrim yok. Şema veya resimle nasıl yapıldığını anlatabilirseniz çok sevinirim.
  • Arkadaşlar

3 yıldır ECA proteus kombi kullanmaktayım. Dün kombi kalorifer kapalı olmasına rağmen petekleri ısıttı.

Sebebi ne olabilir.

Teşekkürler
  • Eca premix yogusmali kombim var. 2015 kasim ayinda bakimi yapildi. Tertemiz dedi eleman. Kombim 3 yillik zaten.
    Sindi e40 hatasi veriyor.
    444 lu eca numarasini aradim kombinin bari dusmus dedi su ekledik. Alttaki siyah hottumdan su cok geldi kusma yapti.
    Onunla ilgisi yok o zaman dedi. Servis yolladi.
    Hata kodu 40.
    Çözüm lütfen.. kombinin basinci 0.0 yaziyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su ısınmıyor dogal olarak.

• chansiper C kullanıcısına yanıt
    içindeki suyu algılayamıyor. servis çağırın. ufak bi temassızlık var.
  • ECA confeo plus marka kombim 2 gündür suyu ısıtmıyor. Kaloriferi açtığımda kalorifer suyu ısınıyor.Ama kullanım suyu ısınmıyor. Problem ne olabilir acaba

• ECA Confeo Premix 30 kW kombinin sıcak su kapasitesi de mi 30 kW oluyor acaba?

• ecaservisi kullanıcısına yanıt
    E.C.A dışı markalı kombi kullanıyorum bir sorum olacak cevaplar mısınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni garanti uzatma kampanyanız hakkinda bilgi verirmisiniz?

2 yil uzatıyoruz
    2 bakim ücretsiz

315 TL doğru mu hatırlıyorum?

Birde garantinin kapsamından bahseder misiniz?

• ev hattımın nötr kısmı kısa devre sonucu çift faza dönüştüğünden kombim çalışmayı kesti elektronikçi yeğenim fan ve ana kartı elden geçirdi kombi çalışmaya başladı fakat açınca direkt petek lambası yanıyor ve reset tuşu kırmızı oluyor 15 bilmiyorum kodmu yoksa baska birşeymi ekranda yanıp sönüyor. yardımcı olabilirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetinerdogan -- 29 Eylül 2016; 14:19:32 >
  • Selamlar.. İstanbul - Zeytinburnu'ndan yazıyorum. Geçen sene Vitopend 100 kombi aldım..
    Şimdilik bir sıkıntım yok. Ben sadece kombi ve petek bakımı ile ilgileniyorum.
    Kombi bakımı diye birşey yok demişlerdi , gelen arkadaşlar süpürüp tozunu alıp gidiyor deniyor ( benim de başıma geldi bir önceki kombimde ) , bu doğru mudur. Bir de Zeytinburnu civarına petek temizliği yapan bilindik işinin ehli birileri var mıdır diye soracaktım. Herkese iyi akşamlar..
  • Eca Confeo Plus kombim var

1) Bu kombiye E.C.A Modülasyonlu Haftalık Program Saatli Dijital Oda Termostatı Lago FB OT ile uyumlumu

2) Bu kombiye Dış hava sensörü takabilirmiyim? Olursa hangisini önerirsiniz

3) Lago FB OT sıcaklık hassasiyeti 0,1 derece yazıyor ürün açıklamasında sizin önerdiğiniz sitede ama bu termostatın sıcaklık hassasiyet ayarı 0,5 yazıyor niye böyle bir çelişki var?

4) Sıcaklığı 23 dereceye ayarladığımda kaç derece olunca durup, kaç derece olunca çalışıyor? Diyelimki 23,1 olunca durup 22.9 olunca çalışıyor. Bunu daha doğrusu bu aralığı değiştirebiliyormuyuz?

5) Confeo Plus kombiye dış hava sensörü takılıyorsa bu dış hava sensörünün ne gibi bir faydası oluyor?

6) Oda termostatı + Dış hava sensörü kullansam ne olur? Sadece oda termostatını kullansam ne olur? Yani fark eden nedir?

7) Modülasyonlu oda termostatlarının diğer oda termostatlarından farkı nedir?

8)Şu an bende mevcut olan programlanabilir oda termostatı bunun yerine modülasyonluyu kullandımı doğalgaz sarfiyatı düşermi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Eca proteus kombiye sahibim. Dün bu sene ilk defa açtım. Kombi 10 saniye kadar çalışıp kendini kapatıyor. Ancak arıza ışığı yanmıyor. Bürün gece bu şekilde çalıştı sabaha kadar. Sorun hakkında fikri olan var mı?

• ecaservisi Merhaba

Cosa marka Oda termostatı bağlamak istiyorum. Aşağıdaki resimde ki kavun içi kablo doğru mudur? Oda termostatı kablosu mudur?

Kullanım klavuzunda ki şemaya göre yeri burası ama emin olmak istedim.

E.C.A servis çalışanıyım arkadaşlar sorularınızı yanıtlayabilirim
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.