Şimdi Ara

dx10 oyunların ekran görüntüleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
0
Favori
19.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bekleyin ve görün, bu görüntülere sahip olmanın bedeli sadece dx10 olmayacak. Neyse zaman gösterir herşeyi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hannibal

Şu an için hangi kartlar destekliyor?Nvidia 7xxx serisi bu desteği veriyormuydu?

Şu an için hiçbir kart dx 10 desteklemiyor. Bu da x1950 XTX ve 7950 gx 2'nin değerini oldukça azaltıyor bir anlamda.
  • şu ilk verilen ss teki doğa manzarasındaki su gerçekmi yav bu photoshop değilse bu dx 10 değil dx 20 herhalde
  • Bu konu daha önce aynı ss ler verilerek konuşuldu ben fikrimi yazayım bu konu 2-3 sayfa uzar ancak kimse dx10 hakkında net bir bilgiye sahip olamaz, hatta verilen ss lerin gerçek olup olmadığını konuşurur dururuz
  • oı deniz bariz gerçek bi deniz
  • deniz resmi çok gerçekçi... daha önce de karşılaştırmalı verilmişti.. eğer bunu gerçekten bir gpu renderlemişse super... ancak bana da pek inandırıcı gelmiyor... bekleyip görecez...
  • baya gerçekçi yakında gerçek film görüntüsü gibi oyunlar çıkacak galiba
  • kaç kişinin sistemi bu görüntüyü verebilir? Para tuzağı kokuyor bu işler Mayk
  • Benim fotoğraf makinesi böyle çekmiyor bea
  • http://forum.donanimhaber.com/m_9605231/tm.htm

Biz boşa konuşmuyoruz hocam
  • inanmıyorum bu görüntünün gerçek olduğuna, inanmakta istemiyorum şimdinin süper sistemi bile buna dayanmaz,bu donanim çılgınlığı durmazsa konsola geçerim arkadaş, ya bi de merak ediyorum bu herifler bu oyunları hangi kartlarla çalıştırıyo
  • Bence hem nvidia hemde ati Dx10 kartları üzetmısdir ve üretıyordur ve anlaşmalı kışılere verıp denetdtdiriyordur oyun felan oynaması ıcın ve aldıgı puanları ınternetde göstermesi ve ilgi alması ıcın ona göre yön verıyorlar kartlara bu oyunlarda nvidia ekran kartlarıyla alınmıs mıllet bence denıyor bu kartları ama hala ortalıkda 3dmarkpuanları yok hala beklıyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: alperen_69

bence şu resim herşeyi anlatıyor

dx10 oyunların ekran görüntüleri

abi ben böyle bişey görmedim ya...vay vay vay...
  • quote:

Orjinalden alıntı: patateskabak

quote:

Orjinalden alıntı: alperen_69

bence şu resim herşeyi anlatıyor

dx10 oyunların ekran görüntüleri

abi ben böyle bişey görmedim ya...vay vay vay...

beyler siz yine cok umitlenmeyin bu fotoların yarısı yalan. flight simulatırun tepeden olan fotosu gercek ama o da ileri nesil gf8 ekran kartının marifeti olur ancak. yani hani bu fotolar gercek oldu. oturdun ss cektin o ortamda. sen orda yurumeye yada kosmaya baslayınca direk bilgisayar kitlenir. yani sıkı bi 1000$ lik bilgisayar upgradesi ile ancak ulasilabilir o noktaya ki bence o bile biraz takılır yani...

• Crysis ve alan wake dışındakileri çok beğenmedim.. F.Simulator X de güzel..
  • abi dx10 geldi dayandı, kasımın ikinci haftası g80 ler ortama çıkacak diyolar, artıkdönüş yok, devrim kapıda....
  •  dx10 oyunların ekran görüntüleri

yuh bea su grafige bak tek kelimeyle mukemmel
  • abi şu resimlerin linki varmıya hepsini görmek istiyorm...

DIRECTX10 Gelioyoooooooooooooooor savulun :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.