Şimdi Ara

dx10 oyunların ekran görüntüleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
0
Favori
19.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim bu durumda sistemimimi anakart başta olmak üzere baştan aşşaga yenilemem gerekecek heralde yaw.
  • Bekleyip Görücez.....
  • Flight Simulator X 13 ekimde çıkıyor. Dx 10 lu kartlar en erken bi ay sonra çıkacak. Dx9 ile Dx10 herkes kendi gözleriyle farkedebilecek. Çünkü önce oyun çıkıyor sonra Dx10. Mecbur oyun çıkınca Dx9 ile oynayacaz. Sonra Dx10 çıkınca da aynı oyunu Dx10 la oynayacaz. Durum böyle olmasaydı herkes oyunları böyle test edemeyecekti.
  • Artık oyun demiyelim bunlar gerçek den render sanırım Off Off ucuz olsun direcx10 olsun benim olsun
  • dx10 destekli kart yok piyasada ama ekran görüntüleri var enteresan :) hani şu meşhur 3dmark2005 teki demo görüntülerde çok güzeldi hatırlarsınız o tarz oyunlara dx9 da rastlıyanınız oldumu ben şahsım adına rastlamadım. intro görüntüleri ile demo video görüntüleri ile oyun içi grafikler hiç bire bir olmuyor
  •  dx10 oyunların ekran görüntüleri

gerçekten dehşet , fakat arkadaşLarın dediği gißi ßu oyunLarı oynayacak upgrade çok pahaLıya maL oLur !.. yani ßenim gißi Orta direkLer ancak dx 11 çıkışında ß dx 10 u tada ßiLiriz gißi geLiyor ßana !..
  • bence bunlar gerçek deyil....
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeyazBüyü

Bu konu daha önce aynı ss ler verilerek konuşuldu ben fikrimi yazayım bu konu 2-3 sayfa uzar ancak kimse dx10 hakkında net bir bilgiye sahip olamaz, hatta verilen ss lerin gerçek olup olmadığını konuşurur dururuz

tabi mesela once topiclere bakın bazı ss lerde eksıkler var mesela o manzarada bulutlar yoktu

daha çok ss ler çıkıcak

• quote:

Orjinalden alıntı: BlackF!Re

dx10 oyunların ekran görüntüleri

yuh bea su grafige bak tek kelimeyle mukemmel

evet rasim dehşet ama gerçek olup olmadığı tartışılır. hele bi çıksında ondan sonra neyin ne oldu anlaşılır.

• Görüntüler güzelde bakalım DX10 kartlarda bu grafikleri akıcı oynayabilmek için kaç para bayılacaz kartlara
  • donmadan oynamak ımkansız ayrıca 64 bıt ve dx 10 olmazsa bı halta yaramaz 32 bıt zorlanan kartlar 64 de ne olcak oda baya bı sorun bence ...
  • param olursa kesin alırım çok güzel görüntüler var
  • Görüntüler harika en iyisi bekleyip görmek.Gerçi bu oyunları oynayacak sistemi toplamak kaça patlayacak onu düşünüyorum
  • bu oyunları böyle oynamak için ödeyeceğimz elektrik faturalarını düşündükçe dehşete kapılıyorum nedende :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: alper1391

quote:

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

Valla görüntüler güzelde biraz boş gibi geldi bana. Yani görüntülerden özellikle bazıları biraz fazla gerçekçi. Aaaa bir de aralarında bir ara photoshop diye tartıştığımız bir resim var. Resmin iki görünümü vardı. Güya biri DX10 lu diğeri DX10 suz diye ve bu resim de DX10 lu haldi ama işin garip yanı DX10 yok denen rtesimde bulutlar daha azdı (hatta yoktu). İşte resim de bu

dx10 oyunların ekran görüntüleri

Açıkçası böyle boş resimler çıktıkça DX10 dan olan beklentilerim azalıyor. Umarım DX10 ikinci gengar faciası olmaz. (hani şu ne olduğu biinmeyen kimileri tarafından uçan makine denilen kimileri tarafından enerjisiz çalışan araç denilen hatta kimileri tarafından komplo teorileri öne sürülen makine Sonuçta ise büyük bir törenle açıklandığı güne kadar hakkında hiçbir bilgi sızmayan cihaz perde açıldıında ortaya çıktı ve heyecanlı kalabalık mucize alet diye iki tekerlekli elektrikli scooter tarzı acayip bir şeyle karşılaştı hala gülüyorum buna ileride çoluk çocuk sahibi olursam onlara anlatacağım anılar listesinde yer alıyor bu gengar rezaleti.)

Sana bir şey söylemiyorum arkadaşım sonuçta sende bir forumdan almışsın.

Düzenleme: Boş resimlerden kastım yalnış anlaşılmasın resimlerin çoğunluğu mümkün grafiklere sahipler ama bazıları biraz fazla gerçekçi. Ayrıca şimdiye dek oyunu oynayabilmiş olanımız yok ve bunların Age Of Empires II (Age Of Kings) deki gibi giriş videosu olmadığı konusunda hiçbir bilgi yok. Oynayanlar bilir oyun açılırken harika grafiklerle tanıtım vardır (gerçi oyunların neredeyse hepsinde öyle oyun introsunda her karesi bir ekran kartıtarafından uzun süre işlemiş görüntüler vardır oyuna bir girersiniz ve e hani nerdeee diyiverirsiniz) Oyunu açtığınızda ise yüzü bile görünmeyen hatta konuşmasalar cinsiyetlerini bile ayıramayacağımız karakterler vardır.

açıkçası dx 10 un böyle olacağını düşünmek beni korkutmuyor değil..eğer bu resim tamamiyle bir dx10 görüntüsü ise şu anda süper dediğimiz sistemler nasıl dayanır bunun karşısında acaba...ki bende bu resimden şüphelenmiyor değilim..bu resim üzerinde fazlaca oynanmış...

Bu resim hariç diğerleri tamamen gerçek arkadaşlar. Özellikle Allan Wake'in sslerine şüpheci bakan arkadaşlar olmuş. O resimler de gerçek. Youtube'a girip Allan Wake yazarsanız bir kaç tanıtım videosu ve realtime rendered şeyler izleme olanağı bulabilirsiniz. Ağız açık izlenecek türden şeyler. Adamlar zaten 4 çekirdekli quadcore işlemcilerle anca realtime render yaptırabiliyorlar. Sırf tek işlemci fizik motoruna gidiyor. Siz düşünün diğer 3 işlemcinin ne iş için kullanıldığını :)

• quote:

Orjinalden alıntı: ahmetozturk

dx10 felaket az kaldi...

Daha Piyasaya Çıkmadan Aşırı Reklamı Yapılan Ürünler Genelde Hayal Kırıklığına Uğratıyor..

Sabır..

Bekleyip Görücez...
  • bu ss ler beni çok heyecanlandırıyor. gözüm kararıyor resmen. arabayı satıp sisteme yatırırım diye korkuyorum
  • Valla bir de şu var vista premium çalışmak için 250-300$ lık ekran kartı istiyor yani sadece o animasyonlu öğeler için (tiger ın muhteşem grafik arabirimi bile FX5200 ayarında bir kartla çalışıyor vista neyine bu kadar şey istiyor anlamış değilim ya neyse sırf para tuzağı) X1900GT-XT ayarında bir kart gerekiyor. Şimdi gerisini siz düşünün bu kadar küçük bir şey için o kadar pahallı bir ekran kartı isteyen işletim sistemi şu yukarıda gerçekten neredeyse farksız (sanki manzara fotoğrafı üzerinde photoshopla oynanmış gibi) görüntüler için kaç bin dolarlık ekran kartı ister acaba.

Bir de şu var biz bu kadar çok bekliyoruz ama sanırım gene oyunda bir adama ateş edip ayağından vuracağız ve adam hemen ölecek biz ise süpermen gibi kafa kol 20 kurşun isabeti alacağız ama gel gör ki ekranın altındaki can bitmeden ölmeyeceğiz adam komando değil battal gazi mübarek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 10 Ekim 2006; 10:31:49 >

• quote:

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

Valla bir de şu var vista premium çalışmak için 250-300$ lık ekran kartı istiyor yani sadece o animasyonlu öğeler için (tiger ın muhteşem grafik arabirimi bile FX5200 ayarında bir kartla çalışıyor vista neyine bu kadar şey istiyor anlamış değilim ya neyse sırf para tuzağı) X1900GT-XT ayarında bir kart gerekiyor. Şimdi gerisini siz düşünün bu kadar küçük bir şey için o kadar pahallı bir ekran kartı isteyen işletim sistemi şu yukarıda gerçekten neredeyse farksız (sanki manzara fotoğrafı üzerinde photoshopla oynanmış gibi) görüntüler için kaç bin dolarlık ekran kartı ister acaba.

Bir de şu var biz bu kadar çok bekliyoruz ama sanırım gene oyunda bir adama ateş edip ayağından vuracağız ve adam hemen ölecek biz ise süpermen gibi kafa kol 20 kurşun isabeti alacağız ama gel gör ki ekranın altındaki can bitmeden ölmeyeceğiz adam komando değil battal gazi mübarek.

valla çok iyi söylemişsin.
    NFS MW de 200 km/s hızla duvara çarpıyoruz cam bile kırılmıyo. sadece çatlıyo. görüntü ne kadar güzel olursa olsun ilk planda oyunun gerçekçiliği önemli bence.

• bu olayın sonu ginger komedisine dönecek, gerçekçilik olmadan grafik zevk vermiyo, ben yine nfs de 250 ile giderken önden çekişli araba virajda kaymazken 4 çekerli duvara yapışıyo, yine böyle olup bi de sürekli kasılacaksa ben almiyim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.