Şimdi Ara

dx10 oyunların ekran görüntüleri (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
0
Favori
19.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar sistemimde nasıl oynar bu oyun imzamda sistemim yazıyor sizce orta seviye bir directx10 kartıyla onları oynayabilirmiyim
  • sistemin güzel..ekran kartını değiştirsen ve 1gb daha ram eklesen süper olacak..

quote:

Orjinalden alıntı: rocky20034

arkadaşlar sistemimde nasıl oynar bu oyun imzamda sistemim yazıyor sizce orta seviye bir directx10 kartıyla onları oynayabilirmiyim
  • Sırf Crysis için Dx10 kart alınır yaw..
    hele oyunlar bir çıksın taksıtle felan alacaz bu r600ü
  • helal olsun yaw
  • güzel hortlamış konu
  • benim sistem yeter buna.tabi fuul olmadan detaylar
  • Çok süper gerçekten +10
  • asıl sorun bu görüntüyü hangi donanımla hangi grafik fartıyla alacağımızdır
  • crysis dx 10 kulllanan ilk oyun özelligi ile göz kamaştırıcı efektlere sahip... kim ne derse desin en gerçekci görüntüler crysis e ait.....
  • DX 10 EKRAN KARTLARI ÇIKTI!!!!!!!!!!!!!! ATI R600 veya Nvidia GeForce 8 Series'lerde DX 10 MOTORU KULLANILIYOR.Şu an Türkiye'de en iyi nvidia ekran kartı NVIDIA 8800 GTX --Türkiye'de Amerika'da Tigerdirect.com veya bazı dağıtımcılar Şu an 8800 Ultra'yı dağıtmaya başladılar.Shader Model 4.0 da cabası.Windows Vista'da tam performans sağlıyor.Saniyede 8800 Ultra'nın Texture Fill Rate'si TAM TAMINA 39.2 billion.Maximum Memory Bandwith'ide 103.7 GB/s.Bellek 768 MB ve HDR Lightning'i 128 bit.Sadece GF 8 Series'te.Sadece 8800 GTS nin Turbo Cache özelliği var ama 320/640 MB.Overclock da iyi yapılabilir ama overclocka gerek kalmayacağını düşünüyorum.İsteyenlar buradan NVIDIA EKRAN KARTLARINI KARŞILAŞTIRABİLİRLER=
    http://www.nvidia.com/object/graphics_cards_buy_now.html -Yanlarındaki Buy Now! Tuşuna basark Amerika'daki fiyatları öğrenebilirsiniz!

EKRAN KARTI İLGİLENENLERİ BUNU OKUSUN LÜTFEN

• Görüntüler süper DX9'a göre.

Ancak gittikçe gerçek görüntülere daha da yaklaşması ve oyundaki fantastik temanın azalması bir süre sonra sıkmaz mı? Düşünsenize resmen film oynuyor. Yani adamlar canavar çizip veya karizmatik bir adam/kadın bulup resmini ve videosunu çekip direk oyuna entegre ediyorlar (artık DX11'de de o olur)
  • Ginger:)
    quote:

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

Valla görüntüler güzelde biraz boş gibi geldi bana. Yani görüntülerden özellikle bazıları biraz fazla gerçekçi. Aaaa bir de aralarında bir ara photoshop diye tartıştığımız bir resim var. Resmin iki görünümü vardı. Güya biri DX10 lu diğeri DX10 suz diye ve bu resim de DX10 lu haldi ama işin garip yanı DX10 yok denen rtesimde bulutlar daha azdı (hatta yoktu). İşte resim de bu

dx10 oyunların ekran görüntüleri

Açıkçası böyle boş resimler çıktıkça DX10 dan olan beklentilerim azalıyor. Umarım DX10 ikinci gengar faciası olmaz. (hani şu ne olduğu biinmeyen kimileri tarafından uçan makine denilen kimileri tarafından enerjisiz çalışan araç denilen hatta kimileri tarafından komplo teorileri öne sürülen makine Sonuçta ise büyük bir törenle açıklandığı güne kadar hakkında hiçbir bilgi sızmayan cihaz perde açıldıında ortaya çıktı ve heyecanlı kalabalık mucize alet diye iki tekerlekli elektrikli scooter tarzı acayip bir şeyle karşılaştı hala gülüyorum buna ileride çoluk çocuk sahibi olursam onlara anlatacağım anılar listesinde yer alıyor bu gengar rezaleti.)

Sana bir şey söylemiyorum arkadaşım sonuçta sende bir forumdan almışsın.

Düzenleme: Boş resimlerden kastım yalnış anlaşılmasın resimlerin çoğunluğu mümkün grafiklere sahipler ama bazıları biraz fazla gerçekçi. Ayrıca şimdiye dek oyunu oynayabilmiş olanımız yok ve bunların Age Of Empires II (Age Of Kings) deki gibi giriş videosu olmadığı konusunda hiçbir bilgi yok. Oynayanlar bilir oyun açılırken harika grafiklerle tanıtım vardır (gerçi oyunların neredeyse hepsinde öyle oyun introsunda her karesi bir ekran kartıtarafından uzun süre işlemiş görüntüler vardır oyuna bir girersiniz ve e hani nerdeee diyiverirsiniz) Oyunu açtığınızda ise yüzü bile görünmeyen hatta konuşmasalar cinsiyetlerini bile ayıramayacağımız karakterler vardır.

• Merak erriğin bir şey var playstation 3ü dx10 ile kıysaladığımızda onun kadar iyi görüntü verebilirmi.Dahamı iyi verir dahamı kötü.Yoksa iyi bir kasa almak dahamı mantıklı?
  • insanın azı acık kalıo yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeaceCopath

insanın azı acık kalıo yahu

o görüntü fake miş kardeş daha doğrusu konsept çalışmasıymış yani gerçek değil tahmini görüntüymüş. arkadaşta bakın dx10 ginger vakası oldu demeye getirmiş :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.