Şimdi Ara

Düşük Bütçe İle Yatirim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
3.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öğrenciyim elimde bir miktar birikmiş para bulunmakta. Bunun küçük bir kısmı ile( 100 TL civarı) sanal coin işine girmek istiyorum. Sizce hangisine yönelmek mantıklı bilmem gereken şeyler neler? Bilgililerden yardım bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip. 100 lira ile bişeyler kazanılıyorsa girilebilir
  • up?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farklı para birimleri arasında sürekli değişim yaparak belki bir yerlere varılabilir. Ama kendinizi yıpratmaya değer mi, orası da ayrı bir tartışma konusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Farklı para birimleri arasında sürekli değişim yaparak belki bir yerlere varılabilir. Ama kendinizi yıpratmaya değer mi, orası da ayrı bir tartışma konusu.

Hocam hobi olarak bir yere varılmaz mı acaba

Ben de öğrenciyim, meraktan 100tl'yi gözden çıkarmak istiyorum. Altcoin çeşitlerine yönelecektim fakat türk borsasında kalmaya karar verdim sanırım. Oraya buraya yollarken erimesin 100tlcik

Altcoin çeşidi fazla olduğu için Koineks ile başlamayı düşünüyorum. Tavsiyesi olan varsa dinlemek isterim konudaki arkadaşlarla beraber...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 10 Aralık 2017; 16:40:32 >
  • Ben 500 ya da 1000 lira ile girmeyi düşünüyorum. Paribu'da hesabın onaylanması gerekiyor. Al/Sat ile günlük 100 lira bile benim için yeterli bir miktar. Akşamları 2-3 saat zaman ayırabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnzxt00w

quote:

Farklı para birimleri arasında sürekli değişim yaparak belki bir yerlere varılabilir. Ama kendinizi yıpratmaya değer mi, orası da ayrı bir tartışma konusu.

Ben de öğrenciyim, meraktan 100tl'yi gözden çıkarmak istiyorum. Altcoin çeşitlerine yönelecektim fakat türk borsasında kalmaya karar verdim sanırım. Oraya buraya yollarken erimesin 100tlcik

Altcoin çeşidi fazla olduğu için Koineks ile başlamayı düşünüyorum. Tavsiyesi olan varsa dinlemek isterim konudaki arkadaşlarla beraber...

Ben kripto para birimlerinden şimdilik uzak duruyorum. Gittikçe şişirilen bir balon gibime geliyor.
    Fakat, kaybettiğiniz takdirde sizi üzmeyecek ve rahatsız etmeyecek miktarda bir rakamla denemek ve ne olduğunu görmek adına değerlendirilebilir düşüncesindeyim.
    Son karar sizin tabi.
    Belki bu şekilde ben de yapabilirim. Küçük miktarlarla altcoinlere girebilirim. Ama tam olarak bende güven hissi oluşmadı henüz.
  • Koineks en hızlı onay veren 30 dakika yada BTC türk gibi sitelere atın parayı oradan yabancı borsaya binance iyidir oradan altcoin alın . Borsada al sat yapın bir sürü Coin var.

Türk sitesinde yabancı siteye aktarımda para kesiliyor bitcoin için 35 TL eth için 10 TL galiba ltc için 3.5 5 TL . Ltc alıp aktarma iyidir

• quote:

quote:

quote:

Ben kripto para birimlerinden şimdilik uzak duruyorum. Gittikçe şişirilen bir balon gibime geliyor.
    Fakat, kaybettiğiniz takdirde sizi üzmeyecek ve rahatsız etmeyecek miktarda bir rakamla denemek ve ne olduğunu görmek adına değerlendirilebilir düşüncesindeyim.
    Son karar sizin tabi.
    Belki bu şekilde ben de yapabilirim. Küçük miktarlarla altcoinlere girebilirim. Ama tam olarak bende güven hissi oluşmadı henüz.

Dediğiniz gibi küçük rakamlarla deney amaçlı girilebilir. Bir sürü risk unsuru var, parayı koyduğumuz borsa bile risk sanırım. Belki o borsada 100-200-1k tlyi tutmaktan çekinmem fakat bu 10-20 bin tl olsaydı böyle rahat hisseder miydim bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: I am Tony Montana

Koineks en hızlı onay veren 30 dakika yada BTC türk gibi sitelere atın parayı oradan yabancı borsaya binance iyidir oradan altcoin alın . Borsada al sat yapın bir sürü Coin var.

Türk sitesinde yabancı siteye aktarımda para kesiliyor bitcoin için 35 TL eth için 10 TL galiba ltc için 3.5 5 TL . Ltc alıp aktarma iyidir

Koineks'te al sat yapmak uygun mudur hocam? Parayla girmeden önce bir kaç hafta incelemek gerekir mi, nerede iniyor nerede çıkıyor az çok bir öngörü sahibi olabilmek için?

• quote:

Koineks en hızlı onay veren 30 dakika yada BTC türk gibi sitelere atın parayı oradan yabancı borsaya binance iyidir oradan altcoin alın . Borsada al sat yapın bir sürü Coin var.

Koineks onay açısından iyi fakat hacmi düşük hocam. Bir onay için ne tür kontroller yapıyorlar da onay veriyorlar merak ediyorum açıkçası Paribu 2 gündür onaylamadı.
  • quote:

quote:

Koineks'te al sat yapmak uygun mudur hocam? Parayla girmeden önce bir kaç hafta incelemek gerekir mi, nerede iniyor nerede çıkıyor az çok bir öngörü sahibi olabilmek için?

5 coin satıyor koineks. ben yabancı borsaya gönderdim koineks ile. btc almak için koineks var btcturk paribu var. 3 üde aynı ama en ucuzdan satan hangisi ise ondan almak daha iyi genellikle aynı.

koineks hızlı çünkü kullanıcı sayısı az çoğalıyor.
  • quote:

quote:

quote:

5 coin satıyor koineks. ben yabancı borsaya gönderdim koineks ile. btc almak için koineks var btcturk paribu var. 3 üde aynı ama en ucuzdan satan hangisi ise ondan almak daha iyi genellikle aynı.

koineks hızlı çünkü kullanıcı sayısı az çoğalıyor.

Teşekkürler hocam ben de direk yabancı borsaya aktarma kararı aldım. Bitcoinde 30tl kesinti oluyormuş, etherium şuan sıkıntılıymış transferde. Ne ile yollamamı tavsiye edersiniz? Sizin gibi koineks ile yollayacağım, binance'ye.

• Ben eth ile yolladim 3 gün önce. Ltc ile yolla en düşük bunda . BTC cevir binance de .

Kaç para ile girdin

• quote:

Ben eth ile yolladim 3 gün önce. Ltc ile yolla en düşük bunda . BTC cevir binance de .

Kaç para ile girdin

Peki neden binance'de ltc yi etc ye çevireyim? Şu güvenli liman sıfatından dolayı mı? O halde durması daha risksiz sanırım bir alım satım yapma kararı alana kadar?

Minimum miktar olan 100tl ile giriyorum. Merak, deney :) Çok teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 11 Aralık 2017; 0:57:16 >
  • quote:

quote:

Ben eth ile yolladim 3 gün önce. Ltc ile yolla en düşük bunda . BTC cevir binance de .

Kaç para ile girdin

Peki neden binance'de ltc yi etc ye çevireyim? Şu güvenli liman sıfatından dolayı mı? O halde durması daha risksiz sanırım bir alım satım yapma kararı alana kadar?

çünkü iota filan alacaksan btc-iota eth-iota var. ltc-iota yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShibLeg -- 11 Aralık 2017; 11:21:26 >
  • quote:

quote:

quote:

Kaç para ile girdin

çünkü iota filan alacaksan btc-iota eth-iota var. ltc-iota yok.

Çok teşekkürler hocam

İyi kazançlar...

• silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 25 Mayıs 2021; 16:19:51 >
  • 500 lira ile girdim ben bugün. Aklımdaki kâr hedefi 25 lira. Bakalım ne kadar sürede olacak.
  • Altcoinlerden toplayabilirsiniz 100 TL küçük bir miktar gibi görünsede bitcoinde bi aralar 100 TL' nin altındaydı şimdi bir araba parası her neyse altcoin piyasasına girecekseniz volume u yüksek manipülasyona yatkın olmayan* (bitcoin bile manipüle edilebiliyor diğer coinleri siz düşünün artık) coinlere girmenizi tavsiye ediyorum .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.