Şimdi Ara

Düşük Bütçe İle Yatirim? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
3.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Özgür1616

Altcoinlerden toplayabilirsiniz 100 TL küçük bir miktar gibi görünsede bitcoinde bi aralar 100 TL' nin altındaydı şimdi bir araba parası her neyse altcoin piyasasına girecekseniz volume u yüksek manipülasyona yatkın olmayan* (bitcoin bile manipüle edilebiliyor diğer coinleri siz düşünün artık) coinlere girmenizi tavsiye ediyorum .
    silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 25 Mayıs 2021; 16:20:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IOTA ve Ripple' ın hacimleri yüksek o yüzdende ilk sıralarda yer alıyolar coinmarketcapte zaten ilk 10 - 20 coinin bu yönden sıkıntı olduğunu düşünmüyorum
  • 2-3 gündür bir miktar ile takip ediyorum. 100 lira ile kazanılmayacağım gördüm. Kazanılsa da hangi coşanın yükselebileceğini tahmin etmek gerekiyor. Ben reel kar olarak 50 lira belirledim kendime ama ilk sıralardaki coinlernile o bile zor oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnzxt00w

Arkadaşlar süreci merak edenler için yazıyorum buraya. 100tl'yi eft ile yolladım koineks'e (banka 3,5tl aldı), 10-15dk içinde sms geldi yüklendiğine dair koineksten. LTC'ye çevirip binance'ye yollayacaktım. Dalgınlıkla btc'ye çevirdim Tekrar satıp ltc'ye çevirdim. Sonra ltc haliyle binance'ye yolladım. Nasıl yollanacağı şu A'dan Z'ye iota konusunda yazıyor, benzer şeyler. Beklediğimden çok hızlı oldu, yine 10-15dk içerisinde binance'ye geldi para LTC olarak. Sonra binance'de LTC ile BTC satın aldım (ltc'den iota'ya dönüşüm olmadığını söylemişlerdi çünkü). Sonra da BTC ile IOTA satın aldım. Şuan sonuç bu.

Düşük Bütçe İle Yatirim?

Şunu da yazayım, türk borsa siteleriyle binance çok farklı. Binance'de kayboldum açıkçası. Çok fazla detay var.

Borsa ve exchange işine gerçekten yabancıyım Beceriksizlikler yaptığıma eminim ama parayı gözden çıkardım başından Yanlış yaptığım bir şey varsa duymak isterim...

Ve ben paralar arası geçiş yaparken tamamını kullanmamışım hiç Nasıl oldu anlamadım ama hep bir miktar kalmış öncekinde. %100 seçmiştim ama. Öğrenecez umarım

Bu arada bir şey sormak istiyorum. Koineks, paribu gibi sitelerde crypto coin - TL arasında oynadığımız için bana kolay gelmişti tam olarak ne arttı ne azaldı görüyordum. Binance'de BTC/IOTA arasında oynuyoruz mesela. Bu sefer iota'nın birim fiyatını falan btc üzerinden giriyoruz. Çok basamaklı kafa karıştıran değerler. Ama alışıcaz sanırım, böyle olacak gibi

şikayet varda şikayetler var ayrıca site açılmıyor
  • Beyler ben Binance üye oldum da USD olarak değil de IOTA/BTC, XRP/BTC olarak mevcut. Bunun avantajı ve ya dezavantajı nedir?
  • Arkadaşlar bu piyasadan kazançlı çıkmak isteyen alıp unutacak

Hep çevremde duyduğum vay satmasaydık vay görmeseydik şimdi milyonerdik vs vs

At 1000 TL gelecek gördüğün koinlere unut gitsin
  • Sabah paribu hesabıma girdim deneme için 6000tl lik btc alımı hesapladım yarım saat geçdi satışa tıkladım 6000tl lik btc miktarı karşılığı 7000 tl olmuş yuhh deyip [:D. Hemen 700tl attım hesaba şuan btc değeri 695tl ye düştü akşama kadar beklicem kara geçmezse binanceye atıp coin alıcam kısmet..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi 1.000 tl yatırsak 10 yıl sonra 1 milyon olabilecek bi öneriniz var mı =)
    yeniyiz cahiliz
  • arkadaşlar merhaba

Bitsdaq kripto para borsası

airdrop kovalarken farkettim. iddialara göre bittrex asyadaki kullanıcılar için yeni bir borsa kurdu. bittrex resmi web sitesinden bunu doğruluyor. katılan herkes çok umutlu umarım umutlar boşa çıkmaz. binance bnb misali airdrobuyla bedavaya yüzlerce dolar bırakır.

airdrobu ise yani bedava dağıttığı token

01-31 mart 2019
    bxb candy airdrop

1000 bxbc kayıt işlemi için
    +4000 bxbc kyc işlemi için (kimlik verilerinizi yollamak ve gerçek kişi olduğunuzu ispatlamak)
    +200 bxbc her gün siteye giriş yaptığınızda
    +500 bxbc referans linkinizle üye olan olursa
    +1000 bxbc referans linkinizle üye olan kişi kyc yaptığında

katılım linki:

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=GXOG7AI7
  • Hocam en iyisi sepet yapmak.
    Mesela:
    25 Tl Holo token alırsınız.
    25 Tl İota alırsınız.
    25 Tl Eos alırsınız.
    25 Tl Ripple alırsınız.
    Bunun gibi bir sepet yapabilirsiniz.
    Sonra en sonunda en az zararla çıkarsınız bu sayede.
  • SÜPER ICO PROJESİ
    Mydexpay ICO projesinin dünyada ilk olan avantajları :
    1- 1 XMD= 0.00001 BTC (BTC kuruna endexli yükseliş )
    2- ICO dönemindeyken 5 farklı kazanç
    a) Her yeni kullanıcıya 1000 adet XMD coin airdrop (ücretsiz)
    b) Node döngüsü kazancı (4 döngüde 1/15 kazanç)
    c) Stakenode kazancı ( hisse oranında günlük havuzdan günlük kazanç )
    d ) network ağ kazançları 5 derinlik ( % 10 - % 7 - % 5-%2-%1)
    d) Airdrop kazançları (günlük % 1.1 ) ve (her yatırımda hisse kazancı )
    2)- 2019 / Q2 çeyrekte mobil uygulama açılışı
    3) 2019/ Q4 çeyrekte Merkeziyetsiz borsa açılışı ve masternode kazançları
    4)- 2020/ Q2 çeyrekte yapay zeka trade ve arbitraj
    5)- 2020 / Q3 çeyrekte virtual pos Debitcard ve ATM
    REGİSTER:http://mydexpay.io/register.php?userkey=739917ae-2606-4081-8fba-281625c5ed5f
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.