Şimdi Ara

Dürbün göğüs polo piyasasi nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 1.4 100hp lpgli manuel 210binde beyaz renk hb comfortline 2000 model durbun gogus polonun piyasasi nedir ?

Aracta hasar kaydi yok degisen yok 2 parca lokal diyor ama 2 parca direk boyali diyelim biz.

Kaportada veya icinde sorun gorunmuyor temiz diri bir arac. Bakimlari vs. yapilmis masrafi yok.

Araci arkadas universiteye giden kardesi icin alacak h6ergun git gel 40 50km yol yapacak arac.

• 18-22 lira arasi degisiyo genelde. Guzel arabadir tavsiye ederim. 6n2 kasa olmasi lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten polo classicte tutulan kasa dürbün göğüstür ama direkler boyalı ise alınmaz o araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsn_33

zaten polo classicte tutulan kasa dürbün göğüstür ama direkler boyalı ise alınmaz o araba.

hocam direkler boyalı değilmiş.. 2 parçada lokal boya var, ona direk 2 parça boyalı diyelim demiş arkadaş
  • Ulen yaaa şunu tamamı boyalı desene ne bileyim ben direk boyalı yazınca,bildiğin direkler boyalı sandım
  • 1998 1.6 comfortline classic modelini 16.500e sattim. 2000-2001 Durbun goguslulere 19-20 bin verilir. Konforlu ve az yakan bi arac. 1.4ü pek tutulmuyo kasayi cekmiyo diyenler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17-18 arası gidiyor.
  • 17 18e bulunmaz

• hsn_33 kullanıcısına yanıt
    Direk değil direkT

• kerotobil K kullanıcısına yanıt
    http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_ttas&arama=kelime&guid=TDK.GTS.59d38e5241f235.19218264

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

1998 1.6 comfortline classic modelini 16.500e sattim. 2000-2001 Durbun goguslulere 19-20 bin verilir. Konforlu ve az yakan bi arac. 1.4ü pek tutulmuyo kasayi cekmiyo diyenler var.
    Çok iyi satmışsınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.