Şimdi Ara

Dünyanın En İyi Çalım Atan Futbolcusu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
14.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sizce en iyi çalım atan(yüzde olarak) kim?

ben neymarla messi arasında kararsız kaldım...neymar daha artistik ama çok top kaptırıyor.messi gösterişsiz ama çalımları çok etkili.direkt sonuca varıyor.

ronaldoyu bu listeye eski günlerin hatrına ekledim.şuan çalım nedir unutmus durumda

• Messi tabiki
  • Seven sevmeyen herkesin Messi demesi lazım.Tartışmaya bile gerek yok.
  • RONALDİNHO :) ne olursa olsun bende yeri ayrıdır messi , ronaldo vs roni kadar zevk vermiyor bana :) neymar olabilir ama biraz fizik olarak düşük
  • Cogu kisinin 3. sinif topcu zannettigi anderson belkide dunyada top teknigi en saglam 5 oyuncu arasindadir bence

• Ben Messi kadar çok kolay adam geçen birisini görmedin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukahn

Ben Messi kadar çok kolay adam geçen birisini görmedin.

Messi gibi sadece koşu ile geçmiyor. Neymar'ın yaptığı hareketlerin hiçbirini Messi'den görmedim ben.

•  Dünyanın En İyi Çalım Atan Futbolcusu?
  • tabiki

QUARESMA.............

değil ...........

messi ve ronaldinho bir numaradır
  • tabiki de

benim
  • bekir
  • Neymar avrupaya gelsin bu çalım stiliyle bacagini eline alıp geri brezilya geri döner. ama messi kacarak calım atiyo calımladıgı adam bıdaha karsisina cıkamıyo.
  • Neymar şaka değil mi? Kendi ligindeki savunmacıların kapasitesinden oldukça üstün olduğundan milleti rahatça katlıyor diye bir anda "dünyanın" en iyisi mi oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

RONALDİNHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!! Ne messi ne ronaldo Ronaldinho babadır be adam rakibiyle dalga geçiyodu resmen adamım benim messiyi felan izlerken gram zevk almıyorum ronaldinhoyu izledikten sonra messi tat vermiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altaïr Ibn-La'Ahad

quote:

Orijinalden alıntı: dogukahn

Ben Messi kadar çok kolay adam geçen birisini görmedin.

Messi gibi sadece koşu ile geçmiyor. Neymar'ın yaptığı hareketlerin hiçbirini Messi'den görmedim ben.

Bu adam messi ronaldo karışımı birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Neymar şaka değil mi? Kendi ligindeki savunmacıların kapasitesinden oldukça üstün olduğundan milleti rahatça katlıyor diye bir anda "dünyanın" en iyisi mi oldu?

Sen şu golü kendinden 10 yaş küçük bebelerle mahalle maçında bile atamazsın. Hiç konuşma kendi ligindeki savunmacılarından üstün diye. Bu adam RMA'ya gelse yine böyle adam geçecektir, Messi'den çok daha iyi olacaktır.
  • Ronaldinho, nokta.

• Lukunku.
  • Şimdi "Gelse neden Messi'yi geçecektir?" diye soracağım ama mahalle maçı örneğini veren birisinden mantıklı bir cevap alamayacağım için sorma gafletine düşmüyorum bile... Tamam Brezilya ligi mükemmel, ligdeki savunmacılar da harikalar. Zamanında Robinho için deniyordu bunların aynısı, adam daha Avrupa dışına çıkmamışken, geçen sene Copa America'da sönüktü diye birden eleştiri oklarını ülkesinde bile üstüne alabilmişken ne kadar da bayılıyorsunuz büyükten de öte konuşmaya.

• Messi hızıyla geçiyor

Ronaldinho üstün zekasıyla hem tekniğiyle hem estetiğiyle her şeyiyle
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.