Şimdi Ara

Dünyanın 4K HDR ekrana sahip ilk akıllı telefonu Xperia XZ Premium Türkiye’de (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
1
Favori
5.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Erdi Ozuag : Ben mobil dunya kongresinde Sony Mobile a bu telefon 3.500 tl ye gelir mi dedigimde bana gülmüşlerdi. Dedi erdi abi.

99 tl için mı güldüler acaba.

Şaka bir yana herhalde telefonun geç gelmesi, takiplerin fiyat indirimine gitmesi, hediyeler vermesi Sony için bu fiyatı doğurmuş herhalde.

Yanlış mıyım erdi abi ?
  • Şu kasayı değiştirip ince kenarlı bişey yapsa ve Android yerine stabil kendi işletim sistemini yapsa tam iyi olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan bari ekran kasa oranını tersten değiştirin kasa daha büyük olsun bir değişiklik yapın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Achilles01 A kullanıcısına yanıt
    Bekara avrat boşamak kolay derler. Sizinki de o hesap olmuş elinizde iphone 7 var telefon alacak olsam sony alırdım diyorsunuz. Bide sony alanlara sorun memnunlar mı? Aldığın telefon 1 yıl sonra piyasadan siliniyo neredeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu fırın gibi ısınır şimdi. çerçevelere ve pile değinmiyorum bile. ben almayım kalsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.5 ekrana 4k koysan neye yarar 480p vidyo açınca bile görüntü okadar kötü gelmiyor 5.5 inc de
  • yap yap yap ne güzel ondan sonra omni balance, oldu mu şimdi

• buraxus kullanıcısına yanıt
    hahah güzel örnek kardeşim :)

• Şu ekran kasa oranı artsın,Kasada değişsin sonraki telefonum Sony olur,fakat şu şartlarda Sony telefonum olmayacak gibi.

• dolgun özellikler normal fiyat sonyde iyileşme var gibi tasarım da özellikle üst alt çerçeler mutlaka işlemden geçmeli birde pil kapasitesi yazmamış.

• hangi bok kafalı tavsiye etmiş 3600 tl diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snnbrn45

O cercevelerle snapdragon 99657 koysa yine satmaz

/>

• Gerçekten o tasarım olmazsa cayır cayır satar o fiyata. Sırf o tasarım yüzünden bile bi önyargı oluşuyor.

• bence o ekrana o pil boyutu düşük kalmış en az 3700 amper pil olmalıydı mevcut pil ile 1 günü zor çıkarır gibi geliyor bana
  • s8 in yanında 5 senelik gibi duruyor
  • 4K HDR ekran ama hiç bir işe yaramıyor. Gerek yok yani. Fazla fazla abartı.

Dış görünüşte beni alma diyor. Yıllardır aynı model.
  • O kalinlikları azaltmadığın müddetçe seninle işimiz var sony!!

• AlliedSL A kullanıcısına yanıt
    2013 ten beri xperia z yi kullanıyorum açıkcası yapmadığım işkence kalmadı parçalanmadı t
    bendede kötü bir huy var telefon bozulmadan parçalanmadan değiştirmem tek memnun olmadığım nokta bu parçalanmıyor telefon en son 1.5 metreden mermere düşürdüm gene bir şey yok

Kasmasıda çok fazla uygulama kullandığım halde yok denebilecek kadar az samsung olsaydı cinnet geçirtirdi bu kadar uygulamayla bana

Ayrıca kasasına tipine istediğinizi söyleyin ben kıvrımlı telefon sevmiyorum arkdaşım telefon dediğin köşeli olucak ne o öyle kvrımlı kıvrımlı
    Sony candır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyaz1616 -- 9 Haziran 2017; 9:37:45 >
  • Ekrana 4k abartı gerek yok diyen arkadaşlar var
    Aynı zamanda o arkadaşlar sony ilk yaptığında suya dayanıklılığada ne gerek var diye laf eden arkadaşlar
    Samsung vb markalar cihazlarına koyunca 4k da vazgeçilmez özelliklerinden biri olur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.