Şimdi Ara

Dünyanın 4K HDR ekrana sahip ilk akıllı telefonu Xperia XZ Premium Türkiye’de (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
5.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snnbrn45

O cercevelerle snapdragon 99657 koysa yine satmaz

Apple fanının yaptığı yoruma bak Artı almak için komik duruma düşüyorsunuz arkadaş yapmayın şunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Kvnç -- 9 Haziran 2017; 10:51:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Testlerde gayet iyi sonuç veriyor. X compact xz xa1 gibi diğer Sony telefonlarla hemen hemen aynı performansı sunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

Kimse almasın, 4K video izlemek gibi bir lüksü yok Türkiye'nin %99,9'unun. 1gbps hız bulsam ben zaten oracığa yığılırım 1gbps nedir, bàri modemi azaltın da ucuz olsun, biz 10 mbps zor alıyoruz kardeş

Türkiyeye özel telefon çıkartmıyorlar hocam. Avrupa Amerika diye birşey var.

• O çerçeve ne öyle ya. Sony artık şu alt üst tarafı azalt on numara telefonu çerçeve ile rezil ediyor ondan sonra niye satmıyor diye düşünüyorsun.

• halâ aynı çerçeveler ya yuh
  • ois yok çift kamera yok başarılı bir kamera yok. o yok bu yok. bi 4k ekran diye bu para.

bekleyeyim bu telefonu diyordum iyi ki beklememişim fos çıktı.
  • "Daha fazla ışık yakalamak için %19 daha büyük piksel boyutuna sahip olan yeni Motion Eye kamera 19MP yüksek çözünürlüklü sensörü ile düşük ışık koşullarında bile son derece kaliteli görüntüler çekmenizi sağlıyor."

Düşük ışık koşullarında kaliteli görüntüler çekmeyi sağlıyor?
    Neyin kafasıysa iyi kafaymış. Dünyadan bihaberler her halde...

Dünyanın 4K HDR ekrana sahip ilk akıllı telefonu Xperia XZ Premium Türkiye’de

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

quote:

Kimse almasın, 4K video izlemek gibi bir lüksü yok Türkiye'nin %99,9'unun. 1gbps hız bulsam ben zaten oracığa yığılırım 1gbps nedir, bàri modemi azaltın da ucuz olsun, biz 10 mbps zor alıyoruz kardeş

Türkiyeye özel telefon çıkartmıyorlar hocam. Avrupa Amerika diye birşey var.

Vay be, işe bak yav, amerika ne ki hocam?

Özel model istemiyoruz sadece modemi kıssınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Forum1th kullanıcısına yanıt
    Modemi kısarlarsa Amerika veya Avrupaya haksızlık olur.

Hocam siz heryeri Turkiye gibi mi sanıyorsunuz? Orada 8 mpbs internet falan mı var sanıyorsunuz?

• quote:

Modemi kısarlarsa Amerika veya Avrupaya haksızlık olur.

Hocam siz heryeri Turkiye gibi mi sanıyorsunuz? Orada 8 mpbs internet falan mı var sanıyorsunuz?

Ne diyorsun ya?

Ben, Türkiye'de hiçbir yerde 1 gbps hız olmayacağı, 100mbps bile zor bulacağımız için fiyatı ucuzlatmak için yapmalarını istedim. Avrupada 1 gbps hızlara kadar çıkar ama biz 20 mbps ye Elhamdülillah deriz.

• Şu Sony'lerin tasarımını da bir tek ben seviyorum heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aluminumfalcon -- 9 Haziran 2017; 14:33:21 >
    Ben de ondan bahsediyorum işte. Sırf türkiyenin dandik internet altyapısı için adamlar modemi mi kıssın?

Ben mi anlatamıyorum sen mi Anlamıyorsun anlamadım yahu!

• Hocam ben de çok seviyorum sonynin tasarımlarıni. Bazen ben mi çok zevksizim diye düşünüyorum am bilmiyorum.

• quote:

Ben de ondan bahsediyorum işte. Sırf türkiyenin dandik internet altyapısı için adamlar modemi mi kıssın?

Sen anlamıyorsun. Ben türkiye modeli olsun, her şey aynı modem farklı olsun, ama avrupada satışan 1 gbps modeli de satılsın. Alan alır istediğini.

• quote:

quote:

Sen anlamıyorsun. Ben türkiye modeli olsun, her şey aynı modem farklı olsun, ama avrupada satışan 1 gbps modeli de satılsın. Alan alır istediğini.

Hocam niye telefonda bu teknoloji koyulmuşken siz ısrarla bu teknolojiyi kaldırtmak istiyorsunuz zorunuz ne?
    Özel model istemiyoruz yazdın yukarı

Üstelik bunu z5 modelinde yapmışlardı. Avrupada cat6 modemi varken Türkiyede cat4 modem vardı. Hiç de ucuz olmamıştı. Yani bir modemin maliyeti ne kadar olabilir ki. İşlemci mi bu? Kısıldığında büyük fiyat farkı oluşsun.10 20 lira için modemi kıssınlar diyorsun. Te Allahım ya

• Herşey güzelde daha akılda kalıcı iyi isim bulmaları lazım.

Playstation 4, iphone 7 gibi rakam içeren isimler daha kolay anlaşılıyor. Xperia Ultra 4k olabilirdi mesela

• 4khdr'ı Ps4 pro'dan görüntü almak için kullanabiliriz heralde.Xperia ile ps4 görüntü aktarabiliyor diye biliyorum.İnternet hızı önemli olacak baya.

• quote:

Orijinalden alıntı: mibandtr

quote:

quote:

Hocam niye telefonda bu teknoloji koyulmuşken siz ısrarla bu teknolojiyi kaldırtmak istiyorsunuz zorunuz ne?

Kullanılmayacağı için, Türkiye'de 1 gbps bırak 100 mbps bulunmuyor.

ben mobilde 150-200 arasi yerine gore aliyorum. bu telefonu alan 1 ay sonra satmayacak ben 3 sene kullancam. hadi 3 sene sonra 1G hiz geldi aha kullanirim. Yahu koyulmus teknolojiyi kullanamayiz diye kaldirtmak nedir. 1 ay icinse kullanamayacagimiz her teknolojiyi sokup atalimmi. Sony bu telefona 100MBPS hizli modem koysa bu seferde Turkiyeyi kucuk görüyor diyeceksiniz. Fazla teknoloji goz cikarmaz hocam dursun lazim olur

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.