Şimdi Ara

Dünyanın 4K HDR ekrana sahip ilk akıllı telefonu Xperia XZ Premium Türkiye’de (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
5.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çözünürlük artsın tamam da dün kendi telefonumu inceliyordum s7 yi sonra eşimin telefonuna baktım 6 plus sanki daha net gibi geldi. Sonra note 4 e baktım benim ekrandaha daha net geldi.

Gözün seçebildiği nokta sayısı ndan mıdır bilinmez ama bana büyük ekranlardaki çözünürlük artması normal küçük ekranlarda gereksiz değilde abartı gibi geldi. Gözüm seçmiyecekse ne gibi bir faydası var onu da öğrenmek isterdim.

• Lg g6 yerine bu alınır, fıyatıda benzer sevıyede. Keşke şu alt ve üstteki çerçeveleri azaltsalar o zaman çok güzel olurdu.

• sırf çerçeveden eleyeceğim. :(
  • iPhone hayranlarının Sony telefonların çerçevelerini kalın bulması
  • Okumadım çok uzun diyenlere (TL;DR):

Bol bol uydurmasyon isimli özelliklerle yine pahalı bir resim çerçevesi.

• Fiyatı 3000 lira olsaydı şans verilebilirdi bu halde ne S8, İphone 7, 7 Plus ne G6 ne de bu cihazı almak mantıklı değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım yeni telefonumu buldum

• açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    Hayranlıkla alakası yok hocam kenarlar sivri olduğu için daha kalın duruyor ve iphone un altında parmak izi okuyucu var. Sony ya inceltecek yada kapasitif tuş koyacak. Burdaki olay aslında sony hayranlarının tam isteklerine cevap alamaması. Sony daha iyisini yapabilecekken neden böyle yapıyor anlaşılır değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony'yi yemin ediyorum anlamıyorum, fotoğraf denilince özellikle aynasız fotoğraf ekipmanları denince ilk akla gelen firmalardan birisin, telefonlarında fotoğraf konusunu da kendini rakiplerinden ayırmak amacıyla özellikle öne çıkarıyorsun, sensör, işlemci, lens süper ama RAW çekim özelliği YOK!!!
  • Bu nasil tasarim bu nasil kada böyle aekadaş dalgami geçiyosun hep demişimdir sony adam olmaz olmyacakk o kadar özelik böyle cerceve yazik be sana haram zıkkım olsun z den xz kadar ayni tasarim şekil yap şekil.!!!!

• 4k ekranla 1 saat ekran suresi alirlar artik

Ne gerek var

Note serisine 2k yetiyosa buna yetmezmiydi

• Kimse almasın, 4K video izlemek gibi bir lüksü yok Türkiye'nin %99,9'unun. 1gbps hız bulsam ben zaten oracığa yığılırım 1gbps nedir, bàri modemi azaltın da ucuz olsun, biz 10 mbps zor alıyoruz kardeş

• Ula yan tarafta ne kadar çok tuş var lg g3 kullanıyorum 3 yıl olacak kesinlikle yandaki tuşlar gereksiz.

• Demek ki alanlar tipini böyle beğenip alıyor diyecek bir şey yok
  • 3 sene önce aldığım z3 compact bozulsa da bundan alsam diyorum ama bozulmuyor arkadaş sağı solu her yeri kırıldı ama telefon bozulmuyor..

• Üstüne 600 daha ekleyip canavar gibi Pc aldım, artık başka zamana. Fiyatı 2500 civarına düştüğünde düşünürüz. Hiçbir telefon bu paranın üstünü hak etmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haberde şöyle bir ifade var:
    "5Gbps’ye varan aktarım hızı ile USB 2.0’dan 10 kat daha hızlı olan USB 3.1 bağlantısı sayesinde, dosya aktarımlarını çok hızlı bir şekilde gerçekleştirirken..."
    Bu hızlara ulaşmak acaba nerede mümkün? Ben telefonu PC'ye bağladığımda USB 2.0 hızlarına bile ulaşamıyorum. MTP yüzünden fotoğrafları görmek bile dakikalar sürüyorken, acaba benim bilmediğim bir farklı olay mı var? Yoksa hiçbir halta yaramadığı halde sırf ismi olsun diye mi USB 3.1 koyuyorlar telefona?

• Sırf dış görünüşüne göre telefon seçenlerin Sony'nin modellerini beğenmemesi normal. Önemli olan boyu değil işlevidir benim için. Sonuçta dış görünüşün performansa hiçbir katkısı yok.
  • Şu hdr ekran nasıl bir şey merak ediyorum, bir ara gidip incelemek lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.