Şimdi Ara

Dünyanın 4K HDR ekrana sahip ilk akıllı telefonu Xperia XZ Premium Türkiye’de (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
5.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mibandtr

ben mobilde 150-200 arasi yerine gore aliyorum. bu telefonu alan 1 ay sonra satmayacak ben 3 sene kullancam. hadi 3 sene sonra 1G hiz geldi aha kullanirim. Yahu koyulmus teknolojiyi kullanamayiz diye kaldirtmak nedir. 1 ay icinse kullanamayacagimiz her teknolojiyi sokup atalimmi. Sony bu telefona 100MBPS hizli modem koysa bu seferde Turkiyeyi kucuk görüyor diyeceksiniz. Fazla teknoloji goz cikarmaz hocam dursun lazim olur

Tamam 450 mbps olsun, Ama TÜRKİYE'de 1 gbps hızı abca 2100 de görürüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum1th kullanıcısına yanıt
    hocam o dogruda niye teknolojiyi cikariyoruz yani amac ne ben onu anlamadim. sirf kullanamicaz diyemi çıkarıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

Ben de ondan bahsediyorum işte. Sırf türkiyenin dandik internet altyapısı için adamlar modemi mi kıssın?

Ben mi anlatamıyorum sen mi Anlamıyorsun anlamadım yahu!

Sen anlamıyorsun. Ben türkiye modeli olsun, her şey aynı modem farklı olsun, ama avrupada satışan 1 gbps modeli de satılsın. Alan alır istediğini.

Hocam niye telefonda bu teknoloji koyulmuşken siz ısrarla bu teknolojiyi kaldırtmak istiyorsunuz zorunuz ne?

Kullanılmayacağı için, Türkiye'de 1 gbps bırak 100 mbps bulunmuyor.

Sen hangi köyde yaşıyorsun? 120mbit download hızı alıyorum Xperia Z1 ile.. Boş boş konuşmayın. Yok efendim 100mbit yokmuş da 1gbit gereksizmiş de..

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

Ben de ondan bahsediyorum işte. Sırf türkiyenin dandik internet altyapısı için adamlar modemi mi kıssın?

Ben mi anlatamıyorum sen mi Anlamıyorsun anlamadım yahu!

Sen anlamıyorsun. Ben türkiye modeli olsun, her şey aynı modem farklı olsun, ama avrupada satışan 1 gbps modeli de satılsın. Alan alır istediğini.

Hocam niye telefonda bu teknoloji koyulmuşken siz ısrarla bu teknolojiyi kaldırtmak istiyorsunuz zorunuz ne?

Kullanılmayacağı için, Türkiye'de 1 gbps bırak 100 mbps bulunmuyor.

Sen hangi köyde yaşıyorsun? 120mbit download hızı alıyorum Xperia Z1 ile.. Boş boş konuşmayın. Yok efendim 100mbit yokmuş da 1gbit gereksizmiş de..

Valla tekirdağda 100 mbps bırak 7 falan zor.

• quote:

hocam o dogruda niye teknolojiyi cikariyoruz yani amac ne ben onu anlamadim. sirf kullanamicaz diyemi çıkarıyoruz

Evet

• Forum1th kullanıcısına yanıt
    Valla ilginc hocam ne diyeyim

• Kötü

• Tertemiz "Iphone 6s Plus 64gb" telefonum ile bunu takas edebilirim arkadaşlar. Düşünen varsa ulaşsın.
  • Yüzünüze bakan 2 hoparlörün tadını bilmiyorsanız çerçeveler gerçekten kalın gelir. Mi5s kullanıyorum çerçeveler daha ince görünüyor fakat birdahaki telefonum çift hoparlör ve deklanşör tuşu için yine sony olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yalan söyleyim çevremdekiler, donanimhaberin bazı kullanıcı yorumlarını okudum hiç memnun kalan yoktu sony xperiadan, eleştirilere kulak vermedim heralde kullanamıyorlar dedim. Gittim hem bana hem arkadaşıma z3 compact aldık, Çok temiz kullanırım elektronik aletlerimi alalı 1.5 sene oldu, 3 kere servise gönderdim, arkadaşınki 4 kere arızalandı. para iadesi aldı. Kasa sorunu var arkadaşlar yenilerde var mı bilmiyorum ama, eşırı ısıdan dolayı ön ekranı sürekli kasadan ayrılıyor, dahası bu sorunlarda tamir değil kasanın değişmesi gerektiğini söylememe rağmen kvk servisi tınlamayıp, kasayı yapıştırıp tekrar göndermişler, 1 hafta sonra tekrar ekranı kasadan ayrıldı. Lahnet olsun ya hiç kimseye sony telefonları önermiyorum, servise gönderip bunu ailemden birine verip huawei p9 alacağım, strike of kings oynarken telefon resmen yanıyor 3 oyun sonra, kağnı gibi şişmeye başlıyor.

• Şu internet hızı kavgası yapanlara pek bi güldüm. Türkcell reklamlarda demiyor muydu Köydeki Ayşe ABD 'deki Elizabeth ten daha hızlı internete bağlanıyor diye :D sizinki de laf yani :D

• 4K ne olursa olsun gereksiz. Ki zaten her yerde 4 K degil. Bide en büyük sorun bu 4k ekran var yer yer fullHD kalitesine düşecek oto ayarla sunuluyor.

Ayarlama imkanı bizim elimizde olsaydi cok iyi olurdu mesela S8 gibi ekran çözünürlüğün biz ayarlasaydık iyiydi.

Ekran-kasa oranını çok şisirdiler telefonlar dokunmadik tv kumandasi gibi oldu. Ekran oranları saçma saçma çıkan içerikden farklı.

Üreticiler tüketicilerle dalga geçer olmuş fark eden yok.

1300 Tl lik bir telefonun yapamayıp, 3000 -4000 tl lik telefonun yapabildigi özellik günlük kullanımda hayat kurtarmaz.. Sadece kozmetiktir göz boyamadır.

• Philae kullanıcısına yanıt
    Başarılı kamera yokmu? Oıs desteği hariç s8 dende iphone 7den de daha iyi fotoğraf çekiyor

• sony bayisinde telefonu gördüm.
    epey güzel. ama birde s8+ çıkmamış olsaydı, iyiydi. o ekran kasa oranıyla kafaya takılmıyor degil.
    elimdeki Z2 ile yan yana koydum. hala aynı hatlar :)
  • Çok dolu dolu ve yenilikçi bir çok özellik var ama o tasarım almamak için başlı başına sebep. Çok kalın cidden çerçeveler. Şimdi bide 4000 para isterler buna. Rakipleri karşısında pek şansı yok malesef.

• Apple da ürünleri yenilerken radikal tasarım değişiklikleri yapmıyor. Sony'e laf ediyoruz da mesela imac. Hala devasa çerçeveler var. Iphone da öyle.. Samsung yaptı diye herkes yapmak zorunda değil.
  • ALPEREN A. A kullanıcısına yanıt
    Sony'deki cercevede mubarek otoban gibi :) Z1 den beri 1 adim oteye gidemedi tasarim olarak yoksa donanim olarak super alet.

• Telefonun pili yok heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyanın en iyi telefonu budur. Bir gün gelecek bütün telefonlar 4k ekrana geçiş yapacak Sony daha önce yapmıştı diyeceğiz sonra Sony 8k yapacak onu da taklit edeceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Rezn0v.dll

Çok dolu dolu ve yenilikçi bir çok özellik var ama o tasarım almamak için başlı başına sebep. Çok kalın cidden çerçeveler. Şimdi bide 4000 para isterler buna. Rakipleri karşısında pek şansı yok malesef.

3.600 TL.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.