Şimdi Ara

DUBLİN UÇAK BİLETİ 29 EURO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.850
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Vize nasil ki acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi 31 Martı görecek kadar önümü göremiyorum malesef mevcut konjonktürde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vize ücreti 60 Euro + küçük masraflar. Üstüne bir de bulunduğunuz şehirden Bodrum'a uçak parası. Bunları verebilecek olan bence zaten İstanbul'dan falan direkt alır Dublin'e.
  • Arkadaşın biri 1 (bir) Euro'ya uçak bileti almıştı bir kere. Çok uzun zaman önce rezerve etmişti ama :)

• Dublin neresiiii
    Ve niye Dublin e gidelim
    Ucuz diye mi? :)

• Burnin kullanıcısına yanıt
    Dublin İrlanda ve o da Birleşik Krallık vizesi gerektirdiğinden 60 Euro schengen ücreti geçerli değil. Hatırladığım kadarıyla 6 aylık 750₺ civArı bişeydi en son.

• Britanya degil de nisan sonrasi almanya iyi olur.

• Dalaman bratislava var ama ryanairda bagaj olayı yok sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vizeniz yoksa almayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burnin

Vize ücreti 60 Euro + küçük masraflar. Üstüne bir de bulunduğunuz şehirden Bodrum'a uçak parası. Bunları verebilecek olan bence zaten İstanbul'dan falan direkt alır Dublin'e.
    Vize nasıl 60 euro? Kaç aylık?

• İngiltere 6 ay 630 tl aldim bu sene. Ayrica vize alirken eksik evrak varsa randevunuz direkt yaniyor.

• bluerdem kullanıcısına yanıt
    Dublin İrlanda’da. İrlanda da tam bağımsız bir devlet, Birleşik Krallık’la bir alakası yok. Kuzey İrlanda’yla karıştırdınız muhtemelen sadece o küçük bölge Birleşik Krallık’a bağlı, Dublin’de orada değil zaten. Yok kastettiğiniz Birleşik Krallık vizesi İrlanda’da da geçerli diyorsanız, giriş yapılabilir diyorsanız, bilemiyorum öyle bir anlaşma vs bişey var mı, bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycanata -- 2 Aralık 2019; 22:5:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @bluerdem
    İrlanda ayrı bir ülke yalnız. Birleşik Krallık'ın bir parçası değil. Neye dayanarak yazıyorsunuz bunları bilmiyorum. "Hatırladığım kadarıyla" diyerek değil de kaynak gösterirseniz ben de öğrenmiş olurum, teşekkürümü de ederim.

Şuraya bir bakın:https://www.dfa.ie/irish-embassy/turkey/our-services/visas/visas-for-ireland/

Standard non-refundable visa application processing fees are:

Tek giriş 60 Euro: Good for a single journey to the State 60 EUR
    Multi 100 Euro: Good for multiple entries to the State 100 EUR

@cumhurfatih
    Vize ücreti gün sayısına bağlı bir şey değil. Başvuru ücreti sabit. Ne kadar uzunlukta vize verileceğine onlar karar veriyor.

• Burnin kullanıcısına yanıt
    Bir önceki arkadaşın verdiği cevaptaki gibi Kuzey İrlanda ile karıştırmışım. “Hatırladığım kadarıyla” dediğim kısım vize ücretiyle ilgili dikkat ederseniz. Yaklaşık rakamı söylemişim zaten mesajımda da.

Foruma yazdığımız her mesajda kaynak belirtme zorunluluğumuz olduğunu da bilmiyordum, öğrenmiş oldum sağolun

• aycanata kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler düzeltme için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.