Şimdi Ara

Dualshock 4 PC'de çalışır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
19.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam. Öneclikle konuyu yanlış yere açtıysam lütfen düzeltin.

Sorum, PC'me dualshock 4 almayı düşünüyorum. Acaba PC'de sıkıntısız çalışır mı ?

• Ds4 ,pcye kablolu ve kablosuz olarak bağlanıyor.Kablosuz için Pcde bluetooth olması gerekiyor.Ayrıca pcye Ds4 programını indirmen gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Ds4 ,pcye kablolu ve kablosuz olarak bağlanıyor.Kablosuz için Pcde bluetooth olması gerekiyor.Ayrıca pcye Ds4 programını indirmen gerek.

teşekkür ederim. yeni pc'mde bluetooth var. bahsettiğiniz ps4 proğramı hangisi? sadece kablolu çalışıyor diye biliyorum. kablosuz da çalışıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

quote:

Ds4 ,pcye kablolu ve kablosuz olarak bağlanıyor.Kablosuz için Pcde bluetooth olması gerekiyor.Ayrıca pcye Ds4 programını indirmen gerek.

teşekkür ederim. yeni pc'mde bluetooth var. bahsettiğiniz ps4 proğramı hangisi? sadece kablolu çalışıyor diye biliyorum. kablosuz da çalışıyor mu?

Programın adı Ds4 Scp server, yeni versiyonu çıkmış olabilir ararsınız..Ds4 ün ortadaki playstation ve share tuşlarına aynı anda basılı tutarsanız,pc de sağ alt köşede bluetooth aygıt ekle bölümünde oyun kumandası görünür..Orada eşleştire tıkladığınızda sayı girmenizi ister.0000 yazarak kolu pc ile eşleştirdiğinizde artık kablosuz olarak kullanabilirsiniz..Kablosuz kullanırken bazen bağlantı kopuyor ,bu sorunu çözemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 11 Mart 2016; 22:11:55 >

• w10'da programsız da bağlanabiliyor ama oyunlarda tuşların yerlerini düzenlemek ve xbox kolu olarak göstermek için x360ce programı gerekiyor.
  • Abisi, pcye niye ds4 alıyosun, gül gibi xbox one kolu varken

• Eger almadiysan daha bencede xbox one kolu al derim hem saglam hem daha iyi ounamak icin ds4 cok dandik r2 tusunu 2 kere degistirdim sebebsiz yere kiriliyor cok oynuyorum desem oda degil gunluk 2 3 saat anca

• Bende ps4 de olduğu için pcde kullanıyorum ve malesef kablosuzken kopmalar oluyor.Ben de xbox360 kolunu tavsiye ediyorum tabi yanında pcde kullanabilmen için aparatını da alman gerek.

• Hocam pcde ds4 için ınput mapper adlı program var kesinlikle tavsiye ederim sadece onu indirsen yeter . Ds4ü bluetooth ile pcye bağla ardından Inputmapperı aç o hemen tanıcak . Tam destek veriyor Ds4'ün touch padini bile windowsta mouse olarak kullanıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: NalcakarS

Hocam pcde ds4 için ınput mapper adlı program var kesinlikle tavsiye ederim sadece onu indirsen yeter . Ds4ü bluetooth ile pcye bağla ardından Inputmapperı aç o hemen tanıcak . Tam destek veriyor Ds4'ün touch padini bile windowsta mouse olarak kullanıyorsun

Kablosuz bağlandığında aniden kopma yaşıyor musun?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NalcakarS

Hocam pcde ds4 için ınput mapper adlı program var kesinlikle tavsiye ederim sadece onu indirsen yeter . Ds4ü bluetooth ile pcye bağla ardından Inputmapperı aç o hemen tanıcak . Tam destek veriyor Ds4'ün touch padini bile windowsta mouse olarak kullanıyorsun

Kablosuz bağlandığında aniden kopma yaşıyor musun?

Ben yaşamadım aralıksız 3.5 saat pes oynadığımı biliyorum birde xbox kolu olarak tanıtıyor oyunlarda tam destek alıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Eger almadiysan daha bencede xbox one kolu al derim hem saglam hem daha iyi ounamak icin ds4 cok dandik r2 tusunu 2 kere degistirdim sebebsiz yere kiriliyor cok oynuyorum desem oda degil gunluk 2 3 saat anca

Artik nasil.siddet uyguladiysan garibime

• quote:

Orijinalden alıntı: Huertas10

Abisi, pcye niye ds4 alıyosun, gül gibi xbox one kolu varken

Normalde iki adet Xone kolu almaya gittim. Fakat adam bana bunu PC'de kullanamayacağımı, kullanmam için ekstradan iki adet pc'de çalışması için gerekli olan adını tam hatırlamıyorum bir şey gerektiğini söyledi. Ben de mecburen iki adet Logitech F710 aldım.

Sorun burada başlıyor. FIFA 16 oynarken bir kolu düzgün tanırken diğer kolda lt-rt tuşları çalışmıyor. Onun haricinde lt-rt'nın çalışmadığı kolda normal pas verirken acayip hızlı verme gibi durumlar söz konusu.

Dün gece arkadaşlarımla oynamak için dualshock 4 buldum. Gerekli olan dosyayı indirdim. Güzelce çalıştı fakat sadece usb kablosuyla çalışıyor.
  • Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    xbox oneda olabilir de xbox 360 alsaydın bari. hatta bazıları ona daha iyi diyor. logitech orta sınıf altı bi marka. bi de çift alman kötü olmuş.
  • quote:

xbox oneda olabilir de xbox 360 alsaydın bari. hatta bazıları ona daha iyi diyor. logitech orta sınıf altı bi marka. bi de çift alman kötü olmuş.

Almak için alırım da yine tedirginim bir sorun yaratıp yaratmayacağı konusunda. Yoksa dediğiniz gibi Xbox One kolu almaya niyetliyim.

2 tane f710 aldığımda adama dedim, acaba çakışma yapar mı bir sıkıntı olmaz dedi.
  • quote:

quote:

Almak için alırım da yine tedirginim bir sorun yaratıp yaratmayacağı konusunda. Yoksa dediğiniz gibi Xbox One kolu almaya niyetliyim.

2 tane f710 aldığımda adama dedim, acaba çakışma yapar mı bir sıkıntı olmaz dedi.

Hocam degistirme imkanin varsa suratina at o elemanin.xbox one kolu 2 tlik telefon kablosu ile bile pcye baglanir

• quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

quote:

Hocam degistirme imkanin varsa suratina at o elemanin.xbox one kolu 2 tlik telefon kablosu ile bile pcye baglanir

İlk olarak yayınlanan driver'ı kurup, ardından usb ile PC'ye bağladıktan sonra rahatça kullanmaya başlayabilirim dimi kablosuz olarak ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

quote:

İlk olarak yayınlanan driver'ı kurup, ardından usb ile PC'ye bağladıktan sonra rahatça kullanmaya başlayabilirim dimi kablosuz olarak ?

yok kablo ile kullancaksın hocam.kablosuz kullanmak için adaptörü var pahalı ama biraz

• aylardir pcd ekullaniyorum DS4windows diye bi program pc ye bluetooth veya usb ile ds4 ü bagliyorum programi aciyorum titreşimden isiklarin rengine kadar herşeyi kontrol edebiliyorum oyunlardada hiç bir sorun olmuyor xbox tuslari gözüküyor sadece , kare mesela genelde sarjor degistirir ps4 de xboxdada x oluyor yer aynı
  • Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    Bende logitech hastasıyım 6 tane f710 geçti elimden hiçbirinde çakışma yaşamadım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.