Şimdi Ara

dsmart iptal dilekcesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
5
Favori
68.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün dsmart iptali için aradım benden iptal dilekçesi istediler acaba kimlik fotokopisindeki sayfaya iptal dilekçesi yazsam geçerli olur mu birde hazır dilekçesi olan varsa gönderebilir mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny B. Goode -- 30 Ekim 2012; 16:50:03 >
  • merhaba

https://tuketici.btk.gov.tr/giris/

gecen yil aboneligi sonlandirmak icin benden de yok dilekce yazin yok kargoya verin falan deyip isi yokusa surduler yukaridaki adrese sikayet yazdim 2 gun sonra aradilar cihazinizi su bayiye teslim edin dediler ne dilekce verdim nede ugrastim bir sansinizi deneyin isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

merhaba

https://tuketici.btk.gov.tr/giris/

gecen yil aboneligi sonlandirmak icin benden de yok dilekce yazin yok kargoya verin falan deyip isi yokusa surduler yukaridaki adrese sikayet yazdim 2 gun sonra aradilar cihazinizi su bayiye teslim edin dediler ne dilekce verdim nede ugrastim bir sansinizi deneyin isterseniz

Teşekkür ederim.şikayetimi ilettim

• 3 gün içinde aradılar hemen şikayet etmek lazım demekki

• quote:

Orijinalden alıntı: centerboys

3 gün içinde aradılar hemen şikayet etmek lazım demekki

Eger şikayet etmeseydiniz emdiginiz sütü burnunuzdan getireceklerdi bende digitürk aboneligini iptal ederken bir dünya sorula karsılastım keske bende sikayet etseymisim
  • Ben de şu aralar iptal işi ile cebelleşiyorum, sayenizde bu link'i öğrenip şikayette de bulundum, bakalım sonucu ne olacak...

Arandıktan sonra abonelik iptalini kaç günde gerçekleştirmeyi başardınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ee1122

Ben de şu aralar iptal işi ile cebelleşiyorum, sayenizde bu link'i öğrenip şikayette de bulundum, bakalım sonucu ne olacak...

Birkac saat icinde diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

quote:

Ben de şu aralar iptal işi ile cebelleşiyorum, sayenizde bu link'i öğrenip şikayette de bulundum, bakalım sonucu ne olacak...

Aynen öyle oldu, birkaç saat içinde arandım ve dilekçe mail adresime düşene kadar telefonu da kapatmadı arayan arkadaş.

Şimdi formu göndereceğiz bakalım, kaç güne iptal edilecek abonelik merak ediyorum. Etmezler ise ona da bir şikayet yazarız artık ne yapalım
  • Demekki koyun olmadığını ilan etmediğin sürece kendini çoban olarak görüp gütmekten hoşlanan bir kesim var,
    geçen yıllarda smileadsl abonelerine yapıyorlardı bunları,
    demekki aynı zihniyet devam ediyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

quote:

Aynen öyle oldu, birkaç saat içinde arandım ve dilekçe mail adresime düşene kadar telefonu da kapatmadı arayan arkadaş.

Şimdi formu göndereceğiz bakalım, kaç güne iptal edilecek abonelik merak ediyorum. Etmezler ise ona da bir şikayet yazarız artık ne yapalım

Aynen öyle, aslında bu konu üst konu yapılmalı, Google'dan D-Smart iptali diye aratmak isteyen vatandaşlar rahatlıkla görmeli. Bilinçli insan sayısı çok az, kimse haklarının farkında bile değil. Böylece @deneme1 arkadaşımızın da dediği gibi sonuna kadar güdüyorlar sizi. D-Smart'ın her türlü hizmetinin iptali BTK şikayeti ile oluyor arkadaşlar, aksi her şey yalan. İnanmayın!

BTK:https://tuketici.btk.gov.tr/

Kimlik bilgileriniz vs. ile üye oluyor ve maksimum 1500 karakterlik bir şikayet dilekçesi ile dilerseniz şikayetinize dökümanlar ekleyerek işleminizi tamamlıyorsunuz. Daha sonra BTK'dan sizlere bir mail geliyor, şikayet talebinizin onaylandığına dair ve 2 gün içinde aranıyorsunuz, D-Smart'tan sonsuza dek kurtuluyorsunuz.
  • a4 kağıdı yaz yolla sonra arıyolar teşşkürler beyfedi sizinle başka bi alanda görüşmek üzere diyorlar sonra kapanıyor
  • girmek kolayda çıkmak amma zormuş
  • Evet arkadaşlar, dün akşam iş çıkışında tekrar cep telefonumdan arandım ve hiçbir belgeye gerek olmadan telefonda manuel kapatma işlemini yapacaklarını bildirdiler.

Halbuki 1 gün önce form göndermişlerdi, dün gerek yok denildi, 12 saat içerisinde portunuz boşalır dendi aynı zamanda. ve internet sitesinden online işlemlere girdiğimde abonelik bilgilerim de kaldırılmıştı.

Bu tür sorun yaşayacak herkese, durumunu güzelce özetleyen düzgün dil ile yazılmış bir dilekçeyi BTK aracılığı ile ulaştırmasını tavsiye ederim.

Yardımcı olan herkese tekrar teşekkürler.
  • Yazılı dilekçeyi BTK istiyor. Ama cidden iptal ettirmek dertli iş. Digitürk yazılı dilekçe istemediği için 2.6milyon dolar cezaya çarptırıldı.

• kardeşim dilekçe falan gönderme.. twitter'a girip twit atarsan 5 dakika içinde arayıp iptal ediyorlar :) mucize gibi,sosyal medyanın gücü.. ben twitter keşfetmeden önce , günlerce uğraşmıştım.çağrı merkezi ile hiç uğraşmayın derim..çözüm olmuyor
  • 1 kaç saat önce abonelik iptali için tweetterdan aboneliğimin iptali için twet atttım. Öncesinde kendi sitelerinden abonelik iptali için bilgi yolladım. Ayrıcahttps://tuketici.btk.gov.tr/giris/ üye olup mail attım. Az önce d-smart yetkilisi aradı ve neden iptal etmek istediğimi sordu. Maddi nedenlerden dedim kapatmak zorundayım. İptal işlemini gerçekleştirdi. Ne dilekçe ne şu ne bu. Bilginiz olsun. Slmlar.
  • benden de bir sürü şey istediler bu dilekçeyi kendileri değil BTK istiyormuş BTK ne yapacaksa dilekçeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasimboo

benden de bir sürü şey istediler bu dilekçeyi kendileri değil BTK istiyormuş BTK ne yapacaksa dilekçeyi

BTK falan yalan,
    bir üst mesajdaki arkafaşın yaptığını yap yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasimboo

benden de bir sürü şey istediler bu dilekçeyi kendileri değil BTK istiyormuş BTK ne yapacaksa dilekçeyi

sakın gönderme kardeşim..gir bi twit at,hemen arayıp iptal ediyorlar..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.