Şimdi Ara

dsmart iptal dilekcesi ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
5
Favori
68.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İptal dilekçesi v.s. uğraşmadan telefon ile hallettim durumu yeni teklif 22 lira maxi+Sinema kanalları.
  • Arkadaşlar 13-14 aydır d-smart maxi hd + internet kullanıyorum.24 aylık taahütüm var. Adreş değişikliği için başvurdum max. 7 iş günü demişlerdi bugün doluyor 7. iş günü.Hala internet nakil yapılamadı.Acaba bunu bahane edip cayma bedeli olmadan iptal ettirebilirmiyim.??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yavuz Alper -- 29 Mayıs 2013; 17:26:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.alper

Arkadaşlar 13-14 aydır d-smart maxi hd + internet kullanıyorum.24 aylık taahütüm var. Adreş değişikliği için başvurdum max. 7 iş günü demişlerdi bugün doluyor 7. iş günü.Hala internet nakil yapılamadı.Acaba bunu bahane edip cayma bedeli olmadan iptal ettirebilirmiyim.??

Yok buna kanmazlar büyük ihtimal görülmemiş filan onlarda bir şey uydurabilirler bence ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

merhaba

https://tuketici.btk.gov.tr/giris/

gecen yil aboneligi sonlandirmak icin benden de yok dilekce yazin yok kargoya verin falan deyip isi yokusa surduler yukaridaki adrese sikayet yazdim 2 gun sonra aradilar cihazinizi su bayiye teslim edin dediler ne dilekce verdim nede ugrastim bir sansinizi deneyin isterseniz

Geçen hafta iptal için müşteri hizmetlerini aramıştım dilekçe geyiğini bana da yaptılar. Bugün araştırırken konuyu bu yazıya denk geldim ve bi deniyim dedim. 10 dakka sürmedi btkya üyelik alıp şikayet etmek. 2 saat sonra da Dsmartnetten aradılar tutuşmuş gibi hemen iptal ettiler İlle kötek istiyorlar demek ki BTK ya cidden saygı duydum adamlar hızlı çalışıyorlar ve iş bitiriciler. Artık Dsmarta ne dedilerse arayan adam stresten konuşamıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elovitnas -- 26 Haziran 2013; 23:40:57 >

• Arkadaslar, selam... Ekim 2012'den beri 24 ay taahhutlu Maxi paket HD + 4 GB yalin ADSL kullaniyorum. Adres degisikliginden dolayi 16 Nisan 2013'de nakil talebinde bulundum, bugun 17 Temmuz 2013 hala internet naklim yapilmadi..!!! Bu gerekce ile ceza odemeden her ikisini de iptal ettirebilir miyim..? Bilgisi veya tecrubesi olan paylasirsa sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxx64

Arkadaslar, selam... Ekim 2012'den beri 24 ay taahhutlu Maxi paket HD + 4 GB yalin ADSL kullaniyorum. Adres degisikliginden dolayi 16 Nisan 2013'de nakil talebinde bulundum, bugun 17 Temmuz 2013 hala internet naklim yapilmadi..!!! Bu gerekce ile ceza odemeden her ikisini de iptal ettirebilir miyim..? Bilgisi veya tecrubesi olan paylasirsa sevinirim...

Sozlesmenız bıtmemıs ne olursa olsun ona bı sekılde bısey uydurur eger vazgecersenız para alacaklarını sanıyorum ama sadece tahmın sozlesme olmasaydı daha kolay olurdu gıbıme gelıyor.

• Biraz once BTK'ya mesaj gonderdim. Yine bilgisi olanlar paylasirsa senirim...

• quote:

Biraz once BTK'ya mesaj gonderdim. Yine bilgisi olanlar paylasirsa senirim...

Btk dan bende sıkayet ettım 2 gun sonra aradılar ıkna etmeye calıstılar yok ıptal edın dedım pekı ıslemlerı baslatıyorum dedı 1 gun ıptal olmadı twıtter den yazdım bu sefer 1 gun ıcınde ıptal ettıler bu sefer kurtulduk cok sukur :) Insallah ıstedıgınızı alırsınız sonucu buraya yazarsanız bızımde bılgımız olmus olur hıcteyse ;)

• Yasal süre olan 7 gün içinde iptal ettiren varmı acaba benim dsmartla 4 gün sürdü bu akşam iptal kaydı açtırdım.Bakalım ben neler yaşayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

quote:

Btk dan bende sıkayet ettım 2 gun sonra aradılar ıkna etmeye calıstılar yok ıptal edın dedım pekı ıslemlerı baslatıyorum dedı 1 gun ıptal olmadı twıtter den yazdım bu sefer 1 gun ıcınde ıptal ettıler bu sefer kurtulduk cok sukur :) Insallah ıstedıgınızı alırsınız sonucu buraya yazarsanız bızımde bılgımız olmus olur hıcteyse ;)

3-4 gun oldu, hala arayan soran yok..?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

quote:

3-4 gun oldu, hala arayan soran yok..?

Btk d-smarta iletti mi şikayetinizi ?

• Iletildigine dair BTK'dan mesaj geldi...

• Arkadaşlar Bugün Bende D-Smart üyeligimi iptal Ettirmek için Müsteri Hizmetlerini Aradim...Müşteri Temsilcisi Benden Üyelik İptal Dilekçesi + Nufüs Cüzdani Fotokopisi + D-Smart Kartımı Pk.138 Şişli/İstanbul Adresine PTT UPS ile göndermemi istedi.Yıl olmuş 2013 Elektronik Ortamda bu belgeleri taratip göndermek varken veya telefonda üyeligi iptal edebilirken bu tür zor işlerler ugraştırmalari enteresan.AllaH'tan konuyu Gördümde direk BTK ya ve şikayetvar 'a gerekli Şikayetlerimi ilettim Bakalim Neler olacak...Allah D-Smart'in Eline Düşürmesin...Elini Veriyorsun Kolunu Kapıyorlar Resmen !
  • Merhabalar;

Btk nin sitesinden bsvuruda bulundum ve yazildigi gibi 2 saat sonunda aradilar, cihazi belirttikleri bayiye goturdum fakat kumandanin yiprandigini ve 10 lira ucreti oldugunu bildirdiler, bunun uzerine bayideyken musteri hizmetlerini aradim ve durumu anlattim, tekrarmi sikayet edeyim dedigimde bayi ile musteri hizmetlerindeki operator kendi aralarinda konustu ve cihazi teslim aldilar. Bilginize.
  • Merhaba aynı durumu bende yaşadım iptal dilekçesini gönderin dediler dedim neden işi hep yokuşa sürüyorsunuz hepinizin allah ...... versin dedim bilirim

yapacağımı dedim kapadım az önce konuyu araştırırken bu yazılanlara istinaden btk ya şikayet dilekçesi yazdım bakalım gelişmeler nasıl olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanxi

Merhaba aynı durumu bende yaşadım iptal dilekçesini gönderin dediler dedim neden işi hep yokuşa sürüyorsunuz hepinizin allah ...... versin dedim bilirim

yapacağımı dedim kapadım az önce konuyu araştırırken bu yazılanlara istinaden btk ya şikayet dilekçesi yazdım bakalım gelişmeler nasıl olacak...

hemen çözülür şimdi,
  • şimdi son durum nedir arkadaşlar, kapattırmak için ne gibi prosedürler gerekli? Telefonla aramama gerek var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de 5 ay önce iptal için dilekçe istediler ve 2 sene sonunda benim olacak uydu alıcısınıda istediler ya da 172 tl alıcı bedeli ödeyeceksiniz dediler. Halbuki uydu alıcısı 24 ayın sonunda benim olacak diye söylenmişti ilk abonelikte. Hiç uğraşmadan düzgün ifadelerle BTK ya şikayet yazdım. O telefondaki laf anlamayan dolandırıcı DSMART müşteri hizmetleri imana geldi uydu alıcısını herhangi bir ücret ödemeden bana bıraktılar, telefonda abonelik iptalide yapacaktı ancak ben yenilemek istediğimi söyledim ve yenilediler.

Müşteri hizmetleriyle uğraşmayın yazın BTK ya bekleyin dönecekler size merak etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

şimdi son durum nedir arkadaşlar, kapattırmak için ne gibi prosedürler gerekli? Telefonla aramama gerek var mı?

Arkadaşım müşteri hizmetlerini ara '' telefonla abonelik yapıyorsunuz, iş iptale gelince niye bir sürü prosedür çıkarıyorsunuz, sizi BTK'ya şikayet edecem diyin. '' Yapmış olduğunuz görüşmenin tarihini, saatini, kaç dakika görüşme yaptığınızı, müşteri temsilcisinin adını alın ve bunları BTK şikayetinize ekleyin. Emin olun hiç uğraşmadan onlar sizin ayağınıza gelecek ve halledeceksiniz. Kolay gelsin..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.