Şimdi Ara

dsmart iptal dilekcesi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
5
Favori
68.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu topiği açanlardan ve yorumda bulunanalardan Allah razı olsun gerçekten bir gün sonra sorunumuzu çözdük.
    Tekrar tekrar teşekkür ediyorum hepinize
  • arkadaşlar bende iptal ettirmek istiyorum nerden başlıcam bu işlere kutu 2009 dan beri bedne ilk aldığımdaki spor artı sinema paketi vardı 1 yıllık o bittikten sonra hiç bi kampanyayı almadım bi çok kanal kapandı öylede kullanıyorduk taki bi mesaj gelene kadar 23 lira borcunuz var diyodu ödemedim ve bugün baktım tüm kanallar gitmiş normal türksat kullanmak ve ödeme yapmamamk için ne yapmalıyım iptal ettirsem faturayı ödeyip normal tv kanallarını izleyebilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceka16

arkadaşlar bende iptal ettirmek istiyorum nerden başlıcam bu işlere kutu 2009 dan beri bedne ilk aldığımdaki spor artı sinema paketi vardı 1 yıllık o bittikten sonra hiç bi kampanyayı almadım bi çok kanal kapandı öylede kullanıyorduk taki bi mesaj gelene kadar 23 lira borcunuz var diyodu ödemedim ve bugün baktım tüm kanallar gitmiş normal türksat kullanmak ve ödeme yapmamamk için ne yapmalıyım iptal ettirsem faturayı ödeyip normal tv kanallarını izleyebilirmiyim

Önce mh ile görüşüp aldığın yanıtı burda paylaşırsan gerçekçi öneriler gelir.
    görünüşe göre taahhüdun yok.
  • taahhüt yok hocam 2009 da paketle aldık 350 civarı bişeye geldi sonra hiç bi paketi almadım şu son 3 aydır bu kasımda içinde onun 3 aylık fatura varmış içinden çıkamadım bişde bugün kannalları kapattılar
  • arkadaşlar bedne iptal için tweet atcam ama nereye yazıcam bilgi verirmisiniz
  • Tweete gerek yok yukarıdaki btk nınsitesine şikayet yaz yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli Müşterimiz;

*****60 D smart kart bilgileriniz kontrol edildiğinde paketinizin ay sonunda iptal edileceği tespit edilmiştir. Çok şükür kurtuldum. Darısı başınıza...
  • btk sitesine dilekçe yazdım dsmarttan ertesi gün arayıp telefondan iptal ettiler. iptal ettirmek isteyenler için en güzel çözüm yolu buymuş. tavsiyede bulunan herkese teşekkür ederim.
  • beni de ugrastırıcaklardı, yok dilekce yok su yok bu diye, allahtan bu yazıyı gordum ve hemen btk ya dilekcemi yazdım..

yıl basından sonra ararlar muhtemelen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

merhaba

https://tuketici.btk.gov.tr/giris/

gecen yil aboneligi sonlandirmak icin benden de yok dilekce yazin yok kargoya verin falan deyip isi yokusa surduler yukaridaki adrese sikayet yazdim 2 gun sonra aradilar cihazinizi su bayiye teslim edin dediler ne dilekce verdim nede ugrastim bir sansinizi deneyin isterseniz

Teşekkürler Btk ya şikayetimi iletim iş yoğunluğundan posta vs. ile uğraşacak vaktim filan yok dedim bakalım ne olacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veledul_maraz -- 3 Ocak 2013; 13:18:15 >
  • 29 ocak aksamı sikayet gonderdim, 2 ocak carsamba aradı dsmart, once indirim yapalım vs dedi, ben hayır iptal ettirmek istiyorum diyince hd kutunuzu ve kartınızı en yakın smart bayisine teslim edebilirsiniz dediler..

boylece yırtmıs olduk :)

konuyu acan arkadasa ve btk ya tesekkurler..
  • Btk'ya şikayette bulunurken internet kimin üzerine ise onun mu şikayet etmesi lazım. İnternet iptal etmek için aradıklarında internetin sahibiylemi görüşmek istiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goktug26

Btk'ya şikayette bulunurken internet kimin üzerine ise onun mu şikayet etmesi lazım. İnternet iptal etmek için aradıklarında internetin sahibiylemi görüşmek istiyorlar.

Evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • btk sen bir tanesin, üye oldum, yazdım şikayet dilekçesini, 2 saate kalmadı arayıp iptal ettiklerini söylediler d-smarttan, herkese keyifli günler
  • Bu yazıyı gördüğüm çok iyi oldu. Bende 2 cihaz var bir tanesini iptal etmek için bile yok dilekçe vs vs istiyorlar. Fazla kaşınırlarsa ikisinide iptal edeceğim ama ilk cihaz ilk abonelikten olduğu için bedavadan kanalları izleyebiliyorum. Asıl sorun sadece 2. sini iptal ettirmede

Ver elini BTK aboneliği bakalım sonuç ne olacak?
  • Bende gönderdim bakalım sonucu yazarım.
  • Btk oldukça etkili. Test edildi, onaylandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkadaşlar ben maxi paket 40 tl verirum millet full paketi 25-29 tl izliyor benimde tam bugün sözleşme bitti 3 gün önce aradım kapatmak için mektup atın flan dedi adamlar altı üstü fiyat düşürecekler uğraşıorum şimdi btk şikayette bulunucam küt die kapatırlarmıki acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

ya arkadaşlar ben maxi paket 40 tl verirum millet full paketi 25-29 tl izliyor benimde tam bugün sözleşme bitti 3 gün önce aradım kapatmak için mektup atın flan dedi adamlar altı üstü fiyat düşürecekler uğraşıorum şimdi btk şikayette bulunucam küt die kapatırlarmıki acaba?

bende btk dan kapattırdım. receiverdı benimki ama farklı bi durum var kapattırdıktan sonraki ay fatura gelmedi. bir sonraki ay geldi aradım ağzıma geleni söyledim bi kaç gün sonra online işlemlerden baktım geri çekmişler faturayı 2 aydır rahattım bu ay gene fatura çıkarmışlar aradık gene bakalım aynı sorunu yaşamıcaksınız diyo tekrar her seferinde 15 dakka bekletiyolar telefonda şimdi gene twiterden yazıyorum sürekli şikayetleri bilmiyorum nasıl kurtulcam bilsem receiverida geri verirdim.

• arkadaşlar taahhüdümüz olsa da iptal ediyorlar mı? 3 ay önce abone oldum ve şuan çok pişmanım, 15 gündür internet hizmeti alamıyorum ve hiçbir çözüm üretemediler. lütfen bana yardımcı olun ):
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.