Şimdi Ara

Drogba ve sneijder bize 6 puan kazandırmıştır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hiç kimse öyle böyle demesin. Drogba akhisar maçıdna girmeseydi o kötü futbolla 3 puan almak imkansızdı.
    Orduspor maçında sneijder'in durumu 2-1 yapması takımı oldukça ateşledi. O ateşleme olmasa o maçtada gol atamazdık..

Şimdi hala ne gerek vardı bu futbolculara diyen varsa

• Adamlar kendileri neredeyse tüm Dünya'ya kanıtlamışlar, o bir kaç kişiye kanıtlamasalar da olur.
  • Drogba ve Sneijderi eleştirip onları her hafta farklı sistemlerde oynatan adamı eleştirmeyeni mi dikkate alacağız bide.

Blokluyorum geçiyorum.
  • akhisar ve ordu maçını kazandırmışsa helal olsun büyük maçlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

akhisar ve ordu maçını kazandırmışsa helal olsun büyük maçlar

rakip fenerbahçede olsa 3 puan veriyolar , anladın mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

quote:

o maçları burak elmander umutla da kazanabilirsin schalke maçınca ne yapmışlar
  • Drogba eskişehir maçının sın dksında Selçuk için penaltı sayılan bölgede frikiğin başına geçmesi ve kaçırdığı penaltı sonrası %90 çevireceğiniz maçı cacık etmesi sonucu bana sorarsanız 6 puanınıza sebep oldu.
  • Bu arada Akhisar maçına ben de katılıyorum ama Ordu maçını çeviren adam kesinlikle attığı golle maçın kırılma anını yaşatan Snejder'dir.
  • Tek düşünülecek şey,Salı günü elenirsek,Sneijder ve Drogba yatmaya kalkıp takım içinde huzursuzluk çıkartacak davranışlarda bulunacak mı?İyi biliyoruz ki Şampiyonlar Ligi'nde oynamasak gelmezdi ikisi de.
  • ben bugüne bakarım arkadaş.
    Aldıgımız iki iisimde dunya markası. Kaliteli futbolcular
    ama suan formasını giydiği,çıktıgı ve çıkacağı maçlara bakarım.
    Galatasaray çok buyuk iki isim aldı. Faydasını sezon sonunda veya önumuzdeki şalke maçında görücez.
    Bu genelleme aslında tüm futbolcular için Gecerli.
    Gecen seneki melo elmander selçuk engin baytar gibi isimler aynı performansta olasalrdı sanırım drogba ve şınayderi transfer etmezdik. Buda aynaın diğer yuzu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

quote:

o maçları burak elmander umutla da kazanabilirsin schalke maçınca ne yapmışlar

kazanamıyorduk işte, izlemediğin maç hakkında yorum yapma istersen.
  • Fatih Terim kac puan kaybettirdi onu da konusalim bence.
  • quote:

Biraz sabredersen 33. hafta da maç değil direk kupa kazandıracaklar.Sabret
  • drogba oyunda olduğu zaman ileride iyi kötü bir şekilde top tutabiliyoruz bunun yanı sıra kapanan takımlara daha rahat pozisyon bulmaya başladık katkısı bir gol bir asistten ibaret değil takımın hücum yönünde şekli değişti

sneijder ise çok daha özel bir futbolcu oyunu yavaşlatmadan dikine oynayabilen kanatları atağa sevkeden birisi malesef ilk 11imizde ona ayak uydurabilen 2 oyuncu var drogba ve eboue bu isimler haricinde hamitten selçuğa amrabattan burağa hiçbiri yeterli oyun mantığıyla oynamıyor top eziyor oyunu yavaşlatıyor atması gereken pası en azından 3 4 saniye sonra atıyor.

birde potansiyel olarak bakarsak sneijdere ayak uydurabilecek melo, emre ve engin var ama onlarda ya ilk 11e giremiyor yada çok formsuzlar.

sonuç olarak drogba neyse ne ama sneijderin yerinde olsam geldiğime pişman olurdum o adamın yeri bu takım değil hakikaten kalbur üstü bir ingiliz klübünde oynamalı

• Drogba oyundaken bizde bir hastalık oluşmus durumda, takım top oynayamıyor.Nedeni ise tüm topların drogbaya şişirilmesi, her topun drogbaya atılması, herkes aldığı topu drogbaya gonderiyor haliyle oyun namina birşey oynamıyoruz.
  • bu akşam schalkeyi eleyip lige konsantre olmalıyız.
  • Sorunda zaten burada başlıyor. Bu oyuncular Şampiyonlar Ligi için alındı. Süper Ligde bunun telefasi elbet bulunurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuşburnu

Drogba eskişehir maçının sın dksında Selçuk için penaltı sayılan bölgede frikiğin başına geçmesi ve kaçırdığı penaltı sonrası %90 çevireceğiniz maçı cacık etmesi sonucu bana sorarsanız 6 puanınıza sebep oldu.

Sonuna kadar katılıyorum. Selçuk'un yerlerinde vurmaya çalışıyor. İsterse 3 direğede çarptırıp müthiş gol atsın Drogba, orası Selçuk'un yeridir. Didi 30 kere vursa 10 tane olursa Selçuk 20 tane atar.
  • Senin mantıkla gidersek...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.