Şimdi Ara

Drogba, Cenk'in hayatını kurtardı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Drogba, derbide Franco ile çarpışıp bilincini kaybeden Cenk'i yerde yan çevirerek hayati müdahalede bulundu ve uygulamalı ilkyardım dersi verdi. Tecrübeli futbolcunun, Cenk'i sol kolunun üzerine yatırarak hayatını kurtardığı belirtildi.

Drogba, Cenk'in hayatını kurtardı

Derbiden akıllarda kalan en önemli şey Cenk Gönen'in sakatlanmasıydı. Bir pozisyonda G.Saray ve Beşiktaşlı oyuncuların ortasında kalan, Franco'nun darbesiyle hafızasını yitiren Cenk Gönen'e ilk müdahaleyi Didier Drogba yaptı. G.Saraylı oyuncunun Cenk'in hayatını kurtardığı belirtiliyor. Darbe sonrasında yerde kalan ve yüzüstü yatan Cenk'i takım arkadaşı Dany sırt üstü çevirmeye çalıştı. Drogba'nın müdahalesi ekranlara yansıdı.

İLK YARDIMIN 'İLK' KURALI
    Dany'ye kızan Drogba genç kaleciyi sol kolunun üstüne yatırdı. Kişiyi yan çevirmek ilk yardımın ilk kuralı. Çünkü bilincini kaybeden kişinin nefes alışı sağlanmalı, kusma ihtimaline karşı boğulma tehlikesi önlenmelidir.

http://skorer.milliyet.com.tr/drogba-cenk-in-hayatini-kurtardi/besiktas-galatasaray/detay/1841632/default.htm

• Medya, harbiden ibretliksin. Dany, sen de oyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun. Dany her hareketin penaltı lan

• Tümer maç bittikten hemen sonra ilk bu konuya değindi ben açacaktım ayıp olur diye açmadım.
  • demekki trafik kazası falan olsa adamı kelebek camından çıkarmaya çalışacak bu dany
  • Ulan dany her haraketi faul herifin

• Yalnız ben Burak ile çarpıştı zannediyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeverLover

Yalnız ben Burak ile çarpıştı zannediyordum.

muhtemelen bolda küfür etmişindir burağa. işin enterasanı tüm bjk ller burağın çarptığını zannediyor nasıl izliyorlar hala tez konusu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -darkpassenger-

quote:

muhtemelen bolda küfür etmişindir burağa. işin enterasanı tüm bjk ller burağın çarptığını zannediyor nasıl izliyorlar hala tez konusu :)

bende bloklu zaten salla :) Burak a çarpmış olsa burda yine başka bi etiklik dersi verilirdi :)
  • Dany, patch ile düzeltilemeyen bug gibisin, Allah'tan yerde baygın yatan Cenk'e kaymamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dany tam bir saatli bomba.

• quote:

quote:

Burak'a
    Burak'ı

•  Drogba, Cenk'in hayatını kurtardı
  • Ah dany vah dany

• Burda herkes ilkyardım ustası ya dany ye kiziyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Burağa

• Kimse de çıkıp dememiş Adamsın Karaoğlan diye

Bir de o pozisyonda Burak nasıl atamadı o golü

• Dany görevin kaleci değildi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ADAMSIN DROGBA !!

• quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

quote:

quote:

bende bloklu zaten salla :) Burak a çarpmış olsa burda yine başka bi etiklik dersi verilirdi :)

olm siz sıkıntımısınız ?

dany burak cenk 3'ü birden topa atladı ufak karambol yaşandı orda , tekrarını bile yavaş çekimden izlemeden anlaşılmayacak pozisyondan boş boş konuşuyosunuz .

neymiş efendim burağa küfretmişiz, sen kendi taraftarına bak önce burak topu auta atınca tüm tribün küfür ediyodu ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.