Şimdi Ara

Drogba, Cenk'in hayatını kurtardı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

Kimse de çıkıp dememiş Adamsın Karaoğlan diye

Maçta Drogba'ya söylemedikleri laf kalmadı, şimdi çok zor o cümleyi kurmak onlar için.Boşver.Bizim futbolcularımız sahada insanlık dersi verdi bu maç.Karşı tarafın tüm nefretine rağmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

Kimse de çıkıp dememiş Adamsın Karaoğlan diye

Maçta Drogba'ya söylemedikleri laf kalmadı, şimdi çok zor o cümleyi kurmak onlar için.Boşver.Bizim futbolcularımız sahada insanlık dersi verdi bu maç.Karşı tarafın tüm nefretine rağmen.

O da var tabi bir tarafta Drogba ve Semih'in yaptıkları diğer tarafta Olimpiyattaki maçta sakatlanan oyuncu için taca atılan topu geri vermeyip oyna devam eden takım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Brockman

quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

quote:

Orijinalden alıntı: -darkpassenger-

quote:

Orijinalden alıntı: NeverLover

Yalnız ben Burak ile çarpıştı zannediyordum.

muhtemelen bolda küfür etmişindir burağa. işin enterasanı tüm bjk ller burağın çarptığını zannediyor nasıl izliyorlar hala tez konusu :)

bende bloklu zaten salla :) Burak a çarpmış olsa burda yine başka bi etiklik dersi verilirdi :)

olm siz sıkıntımısınız ?

dany burak cenk 3'ü birden topa atladı ufak karambol yaşandı orda , tekrarını bile yavaş çekimden izlemeden anlaşılmayacak pozisyondan boş boş konuşuyosunuz .

neymiş efendim burağa küfretmişiz, sen kendi taraftarına bak önce burak topu auta atınca tüm tribün küfür ediyodu ?

eee kendin diyorsun anlaşılmayacak pozisyon diye adam gelmiş oraya burak a carptı sanıyorum ben bilmemne diyor. zaten bloklu adam bende. belli daha önce trollemiş bloklamısım. bizde ona göre cevap veriyoruz.
    ayrıca ben küfür etmiyorum demedim ki. kendi takımımada ederim karşıya ederim bol bol. siz maşallah röpteşambır giyip bi elde çift buzlu viskiniz maç izliyorsunuz gibi yorumlar atıyorsunuz devamlı bi etiklik dersi vermeler filan :)

• adam gibi adam bu drogba.keske su melo'da birazcik ornek alsa su adami.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Brockman

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -darkpassenger-

quote:

Orijinalden alıntı: NeverLover

Yalnız ben Burak ile çarpıştı zannediyordum.

muhtemelen bolda küfür etmişindir burağa. işin enterasanı tüm bjk ller burağın çarptığını zannediyor nasıl izliyorlar hala tez konusu :)

bende bloklu zaten salla :) Burak a çarpmış olsa burda yine başka bi etiklik dersi verilirdi :)

olm siz sıkıntımısınız ?

dany burak cenk 3'ü birden topa atladı ufak karambol yaşandı orda , tekrarını bile yavaş çekimden izlemeden anlaşılmayacak pozisyondan boş boş konuşuyosunuz .

neymiş efendim burağa küfretmişiz, sen kendi taraftarına bak önce burak topu auta atınca tüm tribün küfür ediyodu ?

eee kendin diyorsun anlaşılmayacak pozisyon diye adam gelmiş oraya burak a carptı sanıyorum ben bilmemne diyor. zaten bloklu adam bende. belli daha önce trollemiş bloklamısım. bizde ona göre cevap veriyoruz.
    ayrıca ben küfür etmiyorum demedim ki. kendi takımımada ederim karşıya ederim bol bol. siz maşallah röpteşambır giyip bi elde çift buzlu viskiniz maç izliyorsunuz gibi yorumlar atıyorsunuz devamlı bi etiklik dersi vermeler filan :)

Şaka gibi Burak ile çarpıştı zannettim demem de ne gibi bir sıkıntı var hala çözemedim. Ki pozisyon da net değildi eminim benim gibi gören arkadaşlar da vardır. Ayrıca hiçbir futbolcuya küfür etmem insanları tanımadan yargılamak aşağılık kompleksidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Saçma alakası yok omuzla kafanın ne alakası var?? Dilini yutmuş olsa tamam diyecem yan yatırdı..Ama genede helal olsun orda yanındaki futbolcular boş boş bakarken o geldi hemen en azından bir şey yaptı. Burakda dizini tutuyordu işte karakter farkı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.