Şimdi Ara

Dreams [PS4 ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
2
Favori
8.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cok ilginc .umarim birgun deneme firsati bulurum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke yüne LBP falan yapsalardı. Şimdi böyle bir game maker’dan Limbo gibi kaliteli oyunlar çıkması mümkün değil. Yani bir yıl olmadan modası geçer bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten öncelik hiçbir zaman profesyonel anlamda oyun yapmak olmayacaktır. Bunun için oyun motorları var. Bu oyun insanların bir yerde hayal güçlerini yaratıcılıklarını deneyebilecekleri bir yapım olarak kalacaktır. Şimdiden irili ufaklı bir çok mini-oyun yapılmış ki daha çıkalı 2 gün oldu. Ayrıca çocukların gelişimine çok olumlu katkı yapacaktır. Ben aldım hem kendim hem liseye giden kardeşim keyifle oynuycaz. Umarım Sony uzun yıllar destekler de bir çok projeye ön ayak olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmet51 kullanıcısına yanıt
    Mantık aynı ama mario maker bunun yanında çok basit kalıyor tabi. Dreams topluluğu arkasına alır yeterli tanıtım yapılırsa çok büyük bir proje olur. 110 milyonluk ps4 kitlesi var zaten, ps5 için de daha gelişmiş halde çıkacaktır. Sırf millet neler yapmış diye arada girip denemek için bile alınır. Her yıl dreams ödülleri falan olacak, beğenilen kişiler oyun dünyasına girip fikirlerini geliştirebilecek vs bir sürü olasılık var.

• PlayStation exclusive olduğu için kaliteli olduğu her halinden belli oluyor ama bence indirim beklenmeli ki zaten şuan çok büyük bir kitle yok ilerleyen zamanlarda daha da arttığında zevkli olacaktır. Ayrıca oyunu yapan stüdyo hikaye modu'da eklemiş kendilerinin geliştirdiği

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kontrollere alışmak için zaman gerekiyor. Onun haricinde belirli aşamalar var. Amatör, orta ileri gibi sınıflarda giderek daha da yükseliyoruz. Oyun tasarlama aşamasında baya yardımcı oluyor. İlk bir kaç saatlik deneyimim bunlar. Almayı düşünen Hint Psn'den alabilir.

• DF incelemesini yapmış..

The Power of Dreams: Game Creation - How Does It Actually Work?

• adam fallout 4 yapmış vay be
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

adam fallout 4 yapmış vay be
    ohhhaaaaaa ağzım açık izledim. bu fake falan olmasın ? sanki fallout 4ün low-medium grafikli hali gibi duruyor??? şaka bi yana eğer bu gerçekse Dreams hakikaten gerçek bir başyapıt demektir. bildiğin Fallout 4 la bu ohaa hala şoktayım

• fake değil az forsen oynuyordu aynı mapi çok ilginç şeyler var cidden
    https://www.twitch.tv/forsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 16 Şubat 2020; 20:18:14 >
  • Güzel bir çalışma. :)

Sneak peak at a semi-open world RPG game I'm creating
    https://www.reddit.com/r/PS4/comments/f4q75w/video_sneak_peak_at_a_semiopen_world_rpg_game_im/
  • Yahu böyle şeyleri görünce insan kötü oluyor. Ne yetenekler var. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Yahu böyle şeyleri görünce insan kötü oluyor. Ne yetenekler var. ;)
    Daha çok güzel şeyler çıkartıyorlar bunlar bilinenler Youtube üzerinden yada Reddit üzerinden paylaşılanlar kendi oyunlarını kendi hayal dünyalarını aktarıyorlar güzel bir şey. :)
  • Benim de Shire veya Mordor planım var. Belki 2 3 ay sürer ama kesinlikle yapacağım. :) Sadece kontrollere alışmak için biraz süre gerekiyor.

• Kendi indie oyununu yap hocam :) mesela şöyle bir şey olsa güzel bir oyun yaptın bunu dreams içinden satışa çıkarma imkanı olsa 1 dolardan verip sürümden kazansan, iyi para gelir burdan :)

• Gelişmelerden bizleri de haberdar edersin hocam. :)
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Ne güzel aslında kod yok yazılım yok direk herşey elinin altında dilediğin şeyi yapabiliyorsun. :) Fez'e benzeyen Bir sürü yapım var zaten. Ama benim hayal gücü o kadar yaratıcı değil. :)

Raising Kratos tabi hocam yaptığımda buraya eklerim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 16 Şubat 2020; 21:13:40 >
  • Ya bu trendlerdeki oyunlar çok mobil oyun gibi, yabancı biri zelda yapmıştı onu bekliyorum hala gelmedi

• Yalnız kontroller Ds4 ile cidden zorluyor. Bilmiyorum sadece ben mi zorlandım. Acaba mouse ile daha mı iyi olurdu diye sormadan edemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 17 Şubat 2020; 0:43:7 >
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Bana gerçekci gelmedi çok ayrıntılı birde kareketerin hareketleri birebir oyunla aynı bu kadarda yapamazlar sanırım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.