Şimdi Ara

Dragon Age: Inquisition %100 TÜRKÇE YAMA V2 (MAKİNE ÇEVİRİ) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
15
Favori
79.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birazdaha oynadım oyunu skyhold kalesine kadar. ilkyorumumda iyi iyi olmuş diyordum ama şu an fikrim değişti ben diğer yamayı bekliyecem çünkü çok anlam bozukluğu var yamada.

• Oyunu çalıştırmayan olursa tüm güvenlik programlarını devre dışı bıraksın oyunu virüs olarak görüyor pc

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu yamayı oynadıktan sonra anladım. Oyun gerçekten çok derinmiş.. Boşu boşuna 2014 de çıktığında yılın oyunu seçilmemiş. Ben Witcher oyununun çok büyük hayranıyımdır fakat bu oyunu yamayla oynamamla şunu anladım: Bu oyun bambaşkaymış. İlk çıktığında da bilgisayarım kaldırmıyordu fakat bir şekilde oynayacağım diyordum kendime. 2016 yılında pc toplayıp direk satın aldım. Fakat RPG oyunları hepinizin bildiği gibi çok yorucu oluyor. Kitap okumuş kadar oluyorsunuz ve bunu Türkçe oynayarak yaptığınızda bile yoruluyorsunuz. İngilizce olarak da denemek istedim çünkü dil seviyemin bir nebze yeterli olduğunu düşündüm (B2 seviye) Fakat gel gör ki anlamadığım çok yer oldu ve ben bu oyunu bu şekilde harcamak istemedim. Hinterlands bölgesine gittiğimde özellikle çok etkilenmiştim fakat yan görevlerden zevk alamıyordum çünkü oyun İngilizce ve 2 3 bilmediğin kelime çıkınca anlamdan kopuyorsun. Translate yamada bazı yerleri yanlış çevirse bile(mesela right diyor adam ama onu sağ diye çeviriyor doğal olarak ama o cümlede haklısın anlamında kullanılıyor) ben kendim düzeltebildiğim için benim açımdan ilaç gibi oldu bu yama. 6 senedir bu oyunu bekliyordum. Oyuna o kadar değer verdiğim için 4 yıldır ssd diskimde yer kaplıyor :D Senelerdir böyle güzel bir oyunun nasıl Türkçe yaması çıkmaz dedim kendi kendime. Diğer şahıslara kalsaydık daha bekleyecektik hatta belki iptal bile olacaktı.. Size ne kadar teşekkür etsem az. En çok sevdiğim 2 oyundan birini oynuyorum ve çok mutluyum :)

Not: Oyuna o kadar sardım ki ödevlerimi sınavları falan unuttum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 11_serhat_11 -- 29 Ekim 2020; 14:48:19 >

• indir butonu nerde

• Merhaba , yama için teşekkürler ama indir butonu aktif değil.ilgilenirseniz sevinirim.

• Düzelttim benden kaynaklı değildi sorun.

• helal olsun. güzel çalışma.

anlam bozukluğu var ama hiç anlamadan oynamaktan çok daha iyi.

hikayeyi anlayabiliyoruz sonuçta.

• gayet iyi olmuş yama herşey açıkca anlaşılır, eline sağlıkkardeşim oyunu 3. kere bitirmeye bahnemzi oldu :)

• Originsin boktan uygulaması yüzünden oynuyamadım oyunu sürekli kapanıyor oyun Allah belanı versin EAgames

• yama güzel olmasına karşın oyundaki diyaloglar hassas içeriğe sahip olduğundan metinler çok yüzeyler kalıyor anlam derinliğine ulaşamayınca en basit tabiriyle " kötü yama demek bu istemem ama " anlamında

• Steamde game of the year edition versiyonu ile gelen DLC leride çevirirsen süper olur çok güzel görevler eklenmiş

• Eften püften bir bahane ile baldur gate 3 yaması iptal olmuş bence bu işe el atsa atsa ninja el atar

• kimler geldi kimler geçti. gerçekten temaninja kadar kalitelisi foruma çok az geldi. teşekkürler. her şeyi geçtim en azından başladığın işleri yarım yamalak bırakıp gitmediğin için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: frkndgnr

Eften püften bir bahane ile baldur gate 3 yaması iptal olmuş bence bu işe el atsa atsa ninja el atar

al birini vur ötekine  

• @Team NINJA Oyunu sayende Türkçe olarak bitirdim ve DLC lere geçtim fakat nedense İngilizce DLC kısımları. Ekstra bir dosya mı gerekli acaba?

• Hocam iyi günler link patlamış yenileme imkanınız var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Matthaus03

Hocam iyi günler link patlamış yenileme imkanınız var mı acaba

yeniledim.

• V2+Dlc yi indirdiğimde trojan var deyip defender siliyor V2 de böyle bir sorun yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolwes

V2+Dlc yi indirdiğimde trojan var deyip defender siliyor V2 de böyle bir sorun yoktu.

win defender kendisinide siliyor ona bakarsan :D

• extagon kullanıcısına yanıt

Evet çok mantıklı bir cevap ben diyorum ki yamanın V2 sini daha önce indirdim kurdum oynuyorum hiçbir sorun yok şimdi V2+dlc ler için neden defender Trojan:Script/Conteban.A!ml algıladı.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.