Şimdi Ara

Dragon Age: Inquisition %100 TÜRKÇE YAMA V2 (MAKİNE ÇEVİRİ) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
15
Favori
79.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kemalakd

merhaba kolay gelsin herkese, yamayı 4,5 saat oynadım oynadığım süre boyunca talent ler dışında göze batan hazla bir şey görmedim. benim şahsi fikrim talent ağacına biraz daha güzel çevrilmesi, mesela talent başlıkları orj kalabilir sadece açıklama kısmı çevrile bilir. Yanlış bir şeyler söylediysem affola. kalın sağlıcakla

Test amacli denedim nadiren hatalar görsemde hikayeyi anlaşilabilir kılıyor..

Ve oyunun ne kadar büyük oldugunu daha net görebiliyoruz..

Oyunda beni en cok şaşirtan şey ise..

DA1 DA2 Gecmişin oyunda Olmuş olmasi :) cok güzel !

Ellerine Saglik Gercekten Tam metni cıkana dek İnsanlarin oyuna alişmasi icin cok iyi olmuş..

Ben Bayildim.

Yalan yok Dün geceden beri Hala Pc'deyim :) ve Oyunun yüzde 15'ini zar zor bitirdim.. Varsin gerisini siz düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 25 Ekim 2020; 19:27:37 >

• bencede arkadaşlar rpg oyunlarda talent skil özel itemler vs orjinal ismi ile kalsa daha hoş oluyor sanki, bu hertürlü çeviri için geçerli diye düşünürüm hep

• Dostlar Ps3 versiyonuna port edecek bir babayiğit yok mudur? Askere gitmeden bir oynayayım...

• 2 defa sildim yükledim yamayıda yaptım bende simgeye çift tıklayınca çalışmayı durdurdu hatası alıyorum

• Teşekkürler çeviri için.

• The Uncertain Light At The End çıktı.

gözden kaçırdığım yerler varsa resim atın o satırdaki dosyayı bulup çevirip oyuna tekrar yükleriz.

@sinnerclown a tekrar tşk ederim font konusunda hakkı ödenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

The Uncertain Light At The End çıktı.

gözden kaçırdığım yerler varsa resim atın o satırdaki dosyayı bulup çevirip oyuna tekrar yükleriz.

@sinnerclown a tekrar tşk ederim font konusunda hakkı ödenmez.

Sizin elinize sağlık hocam diğer oyunu atarım müsait bir vakitte  

• evohan kullanıcısına yanıt
    Yıllardır neden böyle yaptıklarını anlamaya çalışıyorum ama inatla kendi bildiklerini yapıyorlar. Bunun en kötü örneğini skyrimde gördük. Lore da geçen isimleri bile Türkçe'ye çevirdiler birşey okumaya çalışmak zulüm oldu.

Bir başka örneği de süper zeka çevirmenin yaptığı alakasız çeviriler. Bunlar kadar insanın sinirini bozan birşey yok. Örneğin mass effect 3 te Tuchanka gezeneninin açıklamasında chanka kelimesinden Çankaya üretilip Melih Gökçek esprisi yapılmış. Ücretsiz çeviride göz ardı edilebilir fakat Hitman 2 de dükkan satıcısının ismini Erdal bakkal olarak okumak para verip aldığın bir üründe affedilmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Bende denemek için biraz baktım. Çeviri oyunu oynatır fakat oyunun lore fanı olan arkadaşlar için maker inanılmaz bir öneme sahip ve her kelimede farklı telaffuzu can sıkıyor. Ama makine çevirisi için çok iyi seviyede

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirserhat

2 defa sildim yükledim yamayıda yaptım bende simgeye çift tıklayınca çalışmayı durdurdu hatası alıyorum

Malesef sorun tamamen pc kaynakli :)

Bilgisayarinizdaki virüs programini devre dişi birakın yada Dragon age'yi virüse karşi İstisna ekleyin. Virüs programi engelliyor oyunu komik ama gercek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 26 Ekim 2020; 19:6:6 >
  • bu yama orjinal oyun içinmi peki?

• @Team NINJA hocam konu başlığı Dragon Age: Inquisition ama The Outer Worlds dahil Borderlands 3 gibi bir çok oyunu çevirmişsin. Her bir oyun için ayrı konu açmanı tavsiye ediyorum çünkü diğer yamaları aratınca bu konu çıkmıyor, diğer grupların hazırlamakta olduğu paralı yamalar çıkıyor. Konu başlığını, konu içeriğini Google'da düzgün süzülecek şekilde düzenle ki araştıran insanlar bu konuyu bulabilsin. Örneğin ben Outer Worlds arıyordum, başka birinin verdiği bir link sayesinde siteni tesadüfen buldum. Umarım dikkate alırsın.

The Outer Worlds yamanı GOG sürümünde deniyorum şimdi. Eline sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

@Team NINJA hocam konu başlığı Dragon Age: Inquisition ama The Outer Worlds dahil Borderlands 3 gibi bir çok oyunu çevirmişsin. Her bir oyun için ayrı konu açmanı tavsiye ediyorum çünkü diğer yamaları aratınca bu konu çıkmıyor, diğer grupların hazırlamakta olduğu paralı yamalar çıkıyor. Konu başlığını, konu içeriğini Google'da düzgün süzülecek şekilde düzenle ki araştıran insanlar bu konuyu bulabilsin. Örneğin ben Outer Worlds arıyordum, başka birinin verdiği bir link sayesinde siteni tesadüfen buldum. Umarım dikkate alırsın.

The Outer Worlds yamanı GOG sürümünde deniyorum şimdi. Eline sağlık.

öyle yapalım madem daha kolay olacaksa.

edit:hallettim hocam istediğiniz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 27 Ekim 2020; 0:9:24 >

• Konuyu görünce oyunu yükledim ama dlc'leri yüklemedim. Dediğiniz gibi dosyaları gerekli yere attım oyun türkçe oldu ama inanılmaz bir şekilde oyunu bozdu. Yükleme süreleri uzadı ara sinematikler takıla takıla ilerliyor sesler yok grafiklerde bozulma oldu. Sanırım yama ile oyun sürümü mü uyumsuz ? Bendeki Orjinal origin sürüm game of the year edition

Birde yedeklenen dosyaları eski yerine atınca yine düzelmedi. Game repair yapıyorum o zaman düzeliyor oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 27 Ekim 2020; 14:45:16 >
  • Konuyu yeni gördüm takipteyim. Emeğinize sağlık umarım kısa sürede daha geniş kitlelere ulaşırsınız

• eline sağlık umarım daha çok çalışmada sizleri görürüz nazar değmesin..

• game of the year edition ile sorunsuz çalışıyor mu ? ona göre alacağım oyunu

• Team NINJA kullanıcısına yanıt

reis gözünüzü sevim Grim Dawn'a da bir el atın çok yoracağını düşünmüyorum takipçiside çok ama yaması yok

• Korsanes K kullanıcısına yanıt

Çalışıyor ben oynuyorum Steam de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.