Şimdi Ara

Dragon Age: Inquisition (2014) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
20
Favori
59.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kuşbakışı görünüm ve taktiksel durdurmaya iyice güle güle diyoruz anlaşılan. DA2 nini güzel grafiklisi ve iyice aksiyona dönmüş haliyle çıkacaklar karşımıza...
    Bu arada Qunari (Sven'in ırkı, 2. oyunda boynuzları çıkan) karakter açabileceğiz oyunda. Onların hikayesini de kendi istedikleri şekilde değiştirecekler, tekrar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Kuşbakışı görünüm ve taktiksel durdurmaya iyice güle güle diyoruz anlaşılan. DA2 nini güzel grafiklisi ve iyice aksiyona dönmüş haliyle çıkacaklar karşımıza...
    Bu arada Qunari (Sven'in ırkı, 2. oyunda boynuzları çıkan) karakter açabileceğiz oyunda. Onların hikayesini de kendi istedikleri şekilde değiştirecekler, tekrar...

Kuşbakışı görünüm ve taktiksel oynanışın geri geldiği yazıyor şurada:

http://www.gamespot.com/pax/dragon-age-inquisition-says-goodbye-to-claustrophobia-hello-to-tactical-combat-6413921/?tag=Topslot;Slot1

"One tool you can use to plan those approaches is the overhead tactical camera, a feature found in the PC version of Dragon Age: Origins that was then eschewed from its sequel in favor of faster, more frenetic combat. In Inquisition, the tactical camera is available on all platforms--consoles and PC. It essentially allows you to pause time, pull back to an isometric view high above the ground, and issue attack and movement orders like a general on the battlefield. And once those orders are issued, you can either jump back into the standard third-person camera or remain in the overhead view for the entire fight, watching your orders play out in real-time and micromanaging your party until every enemy is dead. "

Yani 2. oyundaki gibi değil birinci oyundaki gibi olacak oynanış. Oyunun sızan 2 oynanış videosunu gördükten sonra heyecanlandım, atmosferini ve görüntüleri çok beğendim doğrusu. Mekanları oldukça güzel tasarlanmış. Oyunun dünyası çok büyük, geniş ve çeşitli olacakmış. Tek bir bölümün Da 2'nin tamamından büyük olduğu söylenmişti daha önce. Mekanlar koridorvari değil geniş ve çeşitli olacakmış. Oynanış da söylendiği gibi taktiksel ve derin olacaksa çıkar çıkmaz Steam'dan alacağım iki oyundan biri olur. (Diğeri Witcher 3) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 1 Eylül 2013; 21:10:25 >
  • son videolardan sonra bekleme listeme ilk sıralrdan girdi açıkçası.Grafikler bir yana fizik vs de çok çok iyidi.Karakterin çamura basması,yokuş çıakrken veya inerken ki ayrıntılar vs vs.çok sağlam geliyor çook,
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

son videolardan sonra bekleme listeme ilk sıralrdan girdi açıkçası.Grafikler bir yana fizik vs de çok çok iyidi.Karakterin çamura basması,yokuş çıakrken veya inerken ki ayrıntılar vs vs.çok sağlam geliyor çook,

Evet katılıyorum, bir anda Witcher 3'ü bile gölgede bıraktı gözümde. Hele bir de dendiği gibi DA 1'de olduğu gibi ekstradan izometrik kamera ve taktiksel oynanış da olursa (ki olacak deniyor) tadından yenmez vallahi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 1 Eylül 2013; 21:11:50 >

• Sonunda eleştirilere kulak vermişler. Bence bu oyunun önemli eksiklerinden biri grafik motoruydu. Frostbite 3 ile bu sorunda aşılmış oluyor. Bizede sadece beklemek kalıyor.
  • isteselerde 2. oyundan kötü yapamazlar, en azında yarım yamalakta olsa izometrik açı ve inventory getirmişler bu da bişeydir ama oyun hepten H&S olacakmış gibi geliyor umarım taktiksel savaşların önemi artar..
  • Beklemedeyim.
  • Oyun çok kötü aksiyon oyunu olacak. Dragon Age isminde olmasaydı bari.
  • Merakla bekliyorum. İlk oyunu muhteşemdi.

• 1:45 gibi başlıyor oyun içi, seyirciler hafif sinir bozucu ama yapacak bir şey yok :)

Grafikler güzel, animasyonlar idare eder, vuruş hissiyatı var. DA dan çok Mass Effect e doğru kayıyorlar iyice.
    Açık dünya demelerine rağmen gösterdikleri yerler hala koridor çoğunlukla ...
    Canın dolmaması, az potion taşıma güzel gibi ama gene ME kokan hareketler.
    Güzelim Varric'i de çok güzel yamultmuşlar...
  • Dragon Age 2 gibi olmasında.Bir oyun ancak bu kadar batırilabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsollarda move desteği felan için uğraşıyorlarmış. Çöp olacak yine.
  • 6.33 dk ya kadar izledim de;

- umarım bu fade ve dünya arasındaki yırtıklar konusu oblivion gibi olmaz, işimiz gücümüz buraları bulup fade yaratıklarını kesmek olursa hay ben böyle oyun konusunun derim.
    - diyalog tekeri var yine ve işi daha da kolaylıştırmoşlar. dragon age 2 de diyalog seçimine göre kalp-gülen surat falan gibi şeyler çıkıyordu hatırlarsınız, bu oyunda ise seçeceğiniz cümlenin üzerine geldiğinizde üstünde açıklaması çıkıyor, yani bunu söylersen şöyle şöyle olacak diye ki yaptığın seçimin sonucunun ne olacağını bilmemenin veya tahmininden farklı çıkmasının heyecanı kaçıyor.

neyse, izlemeye devam edeymi bir umut...
  • nerevar kullanıcısına yanıt
    Oblivion gibi 2000 tane geçit olmayacak ama belli yerlerde irili, ufaklı yırtıklar olacaktır. En büyük yırtık oyunun ana hikayesinde oluyor tabi bundan dolayı... ilk oyundaki bazı bilgileri hiçe sayıyorlarl.
  • Origins efsane olarak kalacak gibi görünüyor. Bambaşka çok ama çok başarılı bir oyundu. Yeni oyun ise Origins devamı olarak görünmüyor, fakat gerek grafik gerekse oynanış olarak çok ama çok başarılı bir görüntü veriyor.
  • yine veletler ve stratejiden uzak PES'çi tayfa için oyun yapmışlar .Old School oyuncuların gönlünü almak için de izometrik taktiksel oynayışı vermişler geri...

Neyse oynuycağız sonuçta. Ama hakkını vermeden de geçemiyceğim tek şey şudur ki fizik motoru ve animasyonlar çok iyi. Yani sadece efsane RPG'ler de olacak cinsten.en azından o yönden seriyi utandırmamışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu her gördüğüne orgazm olan ergen kız yüzünden videoyu sesi kapalı izledim. Yanında olsam suratına vurmaktan çekinmem. Her gördüğüne "haaaa wuuuuuuuuuuuuuu" ulan yüzünü görmeden tiksindim bu nedir ya. Ben niye bu kadar öfkelendim buna anlamadım Ulan paramı verdiler sana bağır diye biiiip biiiip biiip
  • animasyonları gayet sağlam ama kamera açısını hiç beğenmedim ve oyun bi hantal gözüktü gözüme o açıyla alana nasıl hakim olunabilirse.. izometrik de varmış ama ne kadar var ne kadar kullanışlı olacak acaba..
  • 30 dakikalık bir video daha alfadan.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.