Şimdi Ara

Dragon Age: Inquisition (2014) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
20
Favori
59.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Dragon Age: Inquisition (2014) [ANA KONU]

http://dragonage.bioware.com/inquisition/
    Baktım konuyu açan olmamış sonunda ben açayım dedim Dragon Age 3 üzerinde çalışıldığı zaten belliydi ama resmi olarak duyurulmamıştı.Söylediklerine göre bu sefer ''fanlarını'' dinleyeceklermiş oyunun yapım aşamasında.Dragon Age:Origins ve Dragon Age 2'de çalışan tecrübeli ve yeni yapımcılar ile ortak olarak hazırlanacakmış.

Kesinleşen bilgiler
    -Oyunun ana konusu Mage ve Templar savaşı
    -Oyunda Multiplayer elementleri olacakmış ancak nasıl olacağı belli değil.
    -Oyunda yeni bir oyun motoru kullanılacak Frostbite 3 baz alınarak.
    -DA1 ve DA2 savelerini import edebileceğiz.
    -Oyunda origin seçebileceğimiz ama oynanabilir olmayacak DA originsteki gibi.Ama oyuna yine etkisi olacak
    -Baş karakter yine Human.Elf veya dwarf seçemeyeceğiz.
    -Oyun diğer iki oyundan çok daha büyük olacak.Oyunun bir haritası Ferelden'in 4 katı büyüklüğünde olacak.
    -Oyunun büyük çoğunluğu Orlais'de geçecek ancak Tevinter'e de gitme şansımız olacak.

Trailer'de göze çarpan noktalar
    -Morrigan geri dönüyor.
    -Varric geri dönüyor.
    -Flemeth olabilir yine.
    -Qunari'ler yine sorun çıkarabilir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: kene.

Şu masaüstüne atma olayı da olmasa iyi olacakmış..

Alıntıları Göster
    ben hayatımda hiç bu kadar emek harcanıp da bu kadar rezil hale düşmüş bir oyun görmedim. skyirm ile kıyaslanabilecek bir oyun değil.

istediğin kadar haritan grafiğin olsun. kontroller çok kötü, istediğin yere hedef alamıyorsun, tuş kombinasyonları kötü, fareyle kafanı bile çeviremiyorsun doğru düzgün.

gerçekten hiç olmamış bu kontrol olayı. tüyü dikmişler güzelim oyuna
    neden bu kadar tepki verilmiş bilmiyorum ama sanırım klavye ve mousela oynamak gerçekten işkence bi durum.. ben taktım gamepad le oynuyorum oynarkende cidden çok eğlendim bir craft yaptım özelleştirme yaptım komutanla fingirdeşmeler felan bir çok kale ele geçirip davaya adam topladım..Hikayeyi ve mekanları çok beğendim gerçekten ve ayrıca size gösterilen saygı ve hürmet çok iyi bir lider olduğunuzu hissediyorsunuz ... Oyun zevkli ön yargısız oynarsınız bi süre sonra cidden çok sarıyor ben çok eğleniyorum oynarken.. Tavsiye ederim..
  • Dragon Age 2'yi oynamadan bunu oynarsam bişey kaybeder miyim? Bişeyler yazıyo orda ama anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elimon

Dragon Age 2'yi oynamadan bunu oynarsam bişey kaybeder miyim? Bişeyler yazıyo orda ama anlamadım.

Dragon Age oynadıysan sakın 2 yi oynama.Bir oyun anca bu kadar berbat edilebilir.3. oyun içeriği hakkında bilgi verilmemiş ama inşallah 2. oyunun izinden gitmez Bioware.
  • quote:

Dragon Age 2'yi oynamadan bunu oynarsam bişey kaybeder miyim? Bişeyler yazıyo orda ama anlamadım.

Kaybetmezsin aksine zamanını boşa harcamamış olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: minderbob

quote:

Kaybetmezsin aksine zamanını boşa harcamamış olursun

O kadar kötümü ya.Dragon age oyunu bu hafta keşfettim,mükemmel ötesi,dg2 hiç mi gideri yok biraz anlatırmısınız
  • quote:

Oyunun önceki oyunlarla ne kadar bağlantılı olduğu belli değil ama adına bakarsak hikaye 2. oyunla ilgili olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhiteSword -- 17 Eylül 2012; 23:32:27 >
  • Dragon Age 2 yide yaparken fanları "dinlemişlerdi" zaten. Sayfalarca feedback verildi, belki onların aklına bile gelmeyecek fikirler çıktı ortaya.

Sonuç, elde var sıfır. talent ağacı ve karakter kaplamaları dışında ilk oyundan kat ve kat kötü bir oyun ile çıktılar karşımıza. Anca 1-2 karakter sevilebilir tarzdaydı o kadar.
    En ufak bir ümidim yok 3.oyunla ilgili.

Zaten 2013-2014 te çok güzel RPGler geliyor, heleki Obsidian'ın Project Eternity'si bizi uçurabilir dedikleri çıkarsa.
  • Kesinlikle eğer Origins yapısında devam ederlerse başırıyı yakalarlar. 2 nci oyun gibi vur kır parçala gidecekse ben yokum abi sırf hikaye için oynadım 2.ci oyunu. Originsi tüm ırk ve sınıflarla bitirdim yine bitiririm Bioware EA den emir aldığı sürece işimiz yaş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaHire -- 18 Eylül 2012; 11:11:55 >
  • Bioware in kurucularından olan Ray Muzyka ve Greg Zeschuk (soy isimlere gel) firmadan ayrılarak emekli olduklarını açıkladılar. 17 senedir yürüttükleri firmanın düştüğü halden onlarda memnun değillerdi galiba. Özellikle Greg'in blogunda " Oyunlardan, firmamdan ve yaratıcılığın zorlukları artık tutkum olmaktan çıktı." demesi buna işaret gibin.

Origins'in baş yazarlarından Brent Knowles'da aynı şekilde bir açıklama yapıp 2. oyun çok ilerlemeden bırakmıştı. Mass Effect 3 sürecinde de aynısı olmuştu. Her iki oyunun düştüğü durum ortada.
    DA3 zaten öngördüğümüz halini onaylayan bir olay bu.

http://blog.bioware.com/2012/09/18/ray-muzyka-greg-zeschuk-retire/

Bioware'i bioware yapan kimse("Doktorlar" dedikleri 5 li) kalmadı artık, tam anlamıyla EA oldu ve firma EA nın kapattığı diğer firmalar yolunda gidiyor.

• Dragon Age 3 de çöp olacak desene o zaman
  • Beklentilerim sıfırn altında. Dragon Age 2 nin izinden gideceklerini söylediler zaten çoğu yönden.

Bir tek grafikleri güzel olur Frostbyte 2 sayesinde, oda bir RPG de bakılan son noktadır.
  • Yuh ya. Bir seri boyle mi mahvedilir. Me1'i sevmistim gerisi cop. Origins'e resmen asik olmustum. Da2 copotesi. Gunumuz pazarindan kaynaklaniyor galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah Dragon Age : Origins gibi bir oyun yaparlarda zevkle oynarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Beklentilerim sıfırn altında. Dragon Age 2 nin izinden gideceklerini söylediler zaten çoğu yönden.

Bir tek grafikleri güzel olur Frostbyte 2 sayesinde, oda bir RPG de bakılan son noktadır.

+1
  • quote:

Bioware in kurucularından olan Ray Muzyka ve Greg Zeschuk (soy isimlere gel) firmadan ayrılarak emekli olduklarını açıkladılar. 17 senedir yürüttükleri firmanın düştüğü halden onlarda memnun değillerdi galiba. Özellikle Greg'in blogunda " Oyunlardan, firmamdan ve yaratıcılığın zorlukları artık tutkum olmaktan çıktı." demesi buna işaret gibin.

Origins'in baş yazarlarından Brent Knowles'da aynı şekilde bir açıklama yapıp 2. oyun çok ilerlemeden bırakmıştı. Mass Effect 3 sürecinde de aynısı olmuştu. Her iki oyunun düştüğü durum ortada.
    DA3 zaten öngördüğümüz halini onaylayan bir olay bu.

http://blog.bioware.com/2012/09/18/ray-muzyka-greg-zeschuk-retire/

Bioware'i bioware yapan kimse("Doktorlar" dedikleri 5 li) kalmadı artık, tam anlamıyla EA oldu ve firma EA nın kapattığı diğer firmalar yolunda gidiyor.

Ben bi kaç ay sonra bi kickstarter kampanyası bekliyorum bu kişilerden :)

• Bence "Doktorlar" Obsidian'a geçebilir, gerçi firma kurucu adamlar gidipte ufak rollere bürünmeyebilir ama en azından bazı kesimlerde destek çıkabilirler.
    Ama önce biraz tatil yapıp, oyun yapmayı özlemek isterler diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vagabond Warrior

Yuh ya. Bir seri boyle mi mahvedilir. Me1'i sevmistim gerisi cop. Origins'e resmen asik olmustum. Da2 copotesi. Gunumuz pazarindan kaynaklaniyor galiba.

hangi yönü çöp dostum me:2 ve 3'ün ??
  • Morrigan'ın aslını buldum
    The Morrígan
    Morrígan
     Dragon Age: Inquisition (2014) [ANA KONU]

Sol omzundaki şeyin de karga olarak tasvir edildiğini fark edebilirsiniz resimde.

• quote:

Bence "Doktorlar" Obsidian'a geçebilir, gerçi firma kurucu adamlar gidipte ufak rollere bürünmeyebilir ama en azından bazı kesimlerde destek çıkabilirler.
    Ama önce biraz tatil yapıp, oyun yapmayı özlemek isterler diye düşünüyorum.

Aslında ME 2 daha iyiydi. ME3 2den kötü 1den iyiydi. Sosyal etkileşimler, kişilik profilleri iyiydi ME serisinde.
  • Şöyle bir söylenti var ne kadar doğrudur bilmiyorum. Kısaca oyunu 2013 e yetiştirmek istiyorlarmış.

http://thenexusnews.com/the-witcher-3-announcement-intimidates-ea-bioware-and-dragon-age-iii/853568/
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.