Şimdi Ara

Dragon Age: Inquisition (2014) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.118
Cevap
20
Favori
59.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öm sipariş olarak alacak olan var mı :D
  • MORRİGAN!!!

Edit: Leliana da var!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Androalphus -- 23 Nisan 2014; 16:25:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

öm sipariş olarak alacak olan var mı :D

Türkçe olma durumu nedir ya ? EA ve Bioware ne diyorlar acaba bir tweet atalım olmadı. Oradan çok firma güzl yaklaşıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: In My Remains

Çok sistem isteyecek oyun DAO'da ki savaş sistemi daha iyiydi... Bu yuvarlanma olayı falan her ne kadar iyi görünsede benim pek hoşuma gitmedi... hayırlısı.

Katılıyorum. Saldırmak istediğimiz rakibi seçip skillleri öyle kullanmak daha çok hoşuma gidiyor benim. Galiba WoW'dan kalan bir alışkanlık. Diğer türlü aksiyon dolu combatlar RPG oyunlarına gitmiyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

MORRİGAN!!!

Nereden duydun hocam ?
  • quote:

quote:

MORRİGAN!!!

Nereden duydun hocam ?

Başında yanan cesetlerin olduğu o son vidyoda 40. saniyedeydi sanırım. Kapüşonlu bir kız var. Leliana o.
  • quote:

quote:

quote:

MORRİGAN!!!

Nereden duydun hocam ?

Başında yanan cesetlerin olduğu o son vidyoda 40. saniyedeydi sanırım. Kapüşonlu bir kız var. Leliana o.

İyiymiş

• Oyunda multi olacakmı?
  • Ya başka ama konu falan mı var bu ne ya koskoca dragon age 2 3 sayfa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok bile Yarısını ben yazdım zaten...
  • quote:

Ya başka ama konu falan mı var bu ne ya koskoca dragon age 2 3 sayfa?

Hocam beklentiler düşük olunca haliyle böyle oluyor.Ben hala 2. oyunu nasıl bir mantığa sığdırarak yaptıklarını anlayamıyorum.Varmı gerçek sebebini bilen ?
    Bütün yapım ekibinimi değiştirmişlerdi ?
  • bu oyunun sistem gereksinimleri açıklandı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

quote:

Hocam beklentiler düşük olunca haliyle böyle oluyor.Ben hala 2. oyunu nasıl bir mantığa sığdırarak yaptıklarını anlayamıyorum.Varmı gerçek sebebini bilen ?

Orası öyle ama üzüldüm yani. Yapacak bir şey yok öyle çıktı ve oynadık. Dragon age dragon agedir. Zaten alternatif olarak çok az var. Ben çok seviyorum o dönemi. Gameplay videoları falan hoşuma gitti benim. Dövüş sistemi ve özellikle büyüler çok güzel görünüyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

quote:

Orası öyle ama üzüldüm yani. Yapacak bir şey yok öyle çıktı ve oynadık. Dragon age dragon agedir. Zaten alternatif olarak çok az var. Ben çok seviyorum o dönemi. Gameplay videoları falan hoşuma gitti benim. Dövüş sistemi ve özellikle büyüler çok güzel görünüyor.

DA 2'yi yine kurup oynayacağım bu akşam.2. bir şans vermek istiyorum bende bakalım.

• Bu arada dragon age 2 ye karşı çok fazla önyargılı yaklaşmayın. Hikaye olarak 2. oyunu oynamak zorundasınız, eğer tam olarak atmosfere girmek istiyorsanız. 2. oyunla direk bağlantılı olmak zorunda sonuçta. oyunun bazı eksiklikleri var bunu tartışamayız ama hikaye olarak bence başarılıydı.

1. oyunda sürekli hissettiğimiz mage-templar gerginliği 2. oyunda nasıl patlak verdiğini göreceksiniz.
    Kimlerin hangi tarafta neler düşündüğünü göreceksiniz. savaşın nasıl başladığını göreceksiniz. (1. oyunu oynarken, bunlar savaşa girerse nasıl olur acaba diye hiç düşünmediniz mi? ben 1. oyunu oynarken hep bu gerginlikle oynamıştım.)
    Qunari ler ile daha yakından tanışacaksınız.
    2. oyunda oynadığımız karakter ile 3. oyunda kesin yer verirler diye düşünüyorum. sonuçta 2. oyunda yarattığımız karakter 1. oyuna göre daha karakteristti. bunun en büyük nedeni mass effect gibi daha tek kişilik bir kahraman yaratmak istemelerinden. videolara bakarsak 3. oyunda da tek kişilik bir kahraman üzerine yoğunlaştıracaklar ki doğru olan da bence budur.

2. oyunu oynamadan 3. oyuna geçip yazık etmeyin derim. 1. oyunla az 2. oyunla çok bağlantılı olacak.

• Zemox kullanıcısına yanıt
    Ah be ne olursa olsun 2. Oyunuda sevmiştim 1. Oyun kadar olmasada. Malesef ingilizce olduğu için yüzde seksen bir şey anlamadan bitirdim. Şimdi Türkçe yaması yapılıyor o zaman tekrar oynayacağım.

• Sınıfları yavaş yavaş anlatıyorlar.

Klasik mage, rogue, warrior üçlemesi mevcut gene. Dwarfların büyücü olamaması dışında bir sınıf engellemesi yok. her sınıfa 3 er tane alt sınıf eklemişler, bu sefer sadece 1 tanesini seçebileceğiz bunlardan ve önceki oyunlara göre daha etkili olacaklar sınıfın oynanışı üzerinde. Şu ana kadar 1 er tanesi açıklandı. "(daha açıklanmadı)" yazdıklarımın sadece ismi var cismi yok, tahminlerde bulundum önceki oyunlardaki versiyonlarından yola çıkarak.

Büyücü alt sınıfları
    Knight Enchanter: İlk oyundaki Arcene Warrior gibi yakın dövüş ve silah kullanımı üzerine kurulu ama onlar gibi zırh giyemiyor. Bunun yerine koruyucu büyülere sahip
    Necromancer: (daha açıklanmadı) Ama adı üzerinde, ölüleri diriltme, zehir ve hastalık yayma, cesetleri patlatma ve ölenlerden güç toplama üzerine olur gibi.
    Rift mage: (daha açıklanmadı) Oyundaki yeşil yarıklar riftler, demonlar üzerine yoğunlaşmış olabilir. Blood magic in yerine geçen bu büyük olasılıkla.

Hırsız sınıfları
    Artificer: Tuzak ve kapan uzmanı. Yere dizdiği alet edavatla can yakacakmış. İlk oyunda sığ olan, 2. oyunda unutulan tuzak olayı için komple alt sınıf ayırmaları ilginç olmuş.
    Assassin:(daha açıklanmadı) Ama bildiğimiz suikastçi, önceki oyunlardan farklı olmaz gibi. Seçtiği hedefi hızlıca ortadan kaldırma üzerine kurulu olacaktır.
    Tempest:(daha açıklanmadı) Fırtına/Kasırga anlamına geliyor, yakın dövüş üzerine alan etkili saldırılar yapan bir tip olabilir. Attım açıkçası :)

Savaşçı sınıfları

Champion: Şampiyonlar koruyucular olarak geçiyor. Grubu korumak ve kritik mevzileri tutmak üzerine yoğunlaşacaklarmış.
    Reaver:(daha açıklanmadı) Önceki oyunlardaki gibi olabilir, etrafına hastalık yayıp, düşmanlarının güçsüzleşmesinden güç alan bir tip.
    Templar:(daha açıklanmadı) Bu da öncekiler gibi olur, büyücü ve demonlara karşı savaşmaya ant içmiş kutsal savaşçı.

• Class olarak her zamanki gibi ilk duel vield dagger assasin olarak oynacağım. Taraf olarak ise direk mage lerin özgürlüklerinden yanayım:) tüm risklere rağmen! iki oyundur aynı çizgide gittim bakalım bu oyunda kararlarım etkili olacak mı. ya da en önemlisi bu oyunda böyle bir karar mekanizması olacak mı:)
  • Valla büyü skillerini çok az gördüm ama çok güzele benziyor.Muhtemelen büyücü açacağım ilk başta.
  • 2. oyunun nadir hoşuma giden kısımlarından biri büyücülere gelen yeni "force" büyüleriydi. Force mage yok yan sınıflar arasında bu sefer, umarım standart büyüler arasında vardır :/ Düşmanları atıp, tutup, toplayıp, yavaşlatıp iyice maymun edebiliyorduk.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.