Şimdi Ara

Dragon Age: Awakening Türkçe Yama Çalışması Tamamlandı [TAM SÜRÜM] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
13
Favori
14.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 53
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 54
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 11 saat 43 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 57
  • Favoriye Eklediklerim 14
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Wollnir (54 mesaj) Absnthe (16 mesaj) STENSTEN (16 mesaj) Gwynbleidd. (12 mesaj) JipiaxPhoenix (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (161 mesaj) Mobil (20 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
31 oy
Öne Çıkar
Giriş

Evet öyle. Hem yarım yamalak hem de çok hataları var. %100 olsa translate olsa en azından daha iyi olurdu.

• Üstadım acaba Dragon Age 2 için The Legacy ve Mark of the Assassin dlc lerini çevirebilir misiniz ? Ana oyunda da Rahibe Nightingale ile olan diyaloglar ve Sebastian'la Harimann malikesine gittiğimiz kısımlar çevrilmemiş.

• hocam link patlamıs yenilermisiniz

• İki link de çalışıyor.

• Wollnir kullanıcısına yanıt

Hocam öncelikle eline sağlık. Bu oyunu 4 5 kere bitirmişimdir tekrar tekrar. Uzun zamandır oynamıyorum 5 sene olmuştur. Steam dan satın aldım dlc ler ile bir katkımız olsun dedim bu oyuna. Awakening i hiç oynamadım öncelikle onun adına tekrardan teşekkür ediyorum.

Piyasa da çok bilgi kirliliği var %95 tr yamasına girdiğimde binlerce mesaj var. Eskiden oynarken bazı dlc'ler komple ingilizce olan da vardı. yarım türkçe olan da. Hangi dlc bilmiyorum şuan oynamadığımdan.

Şuan da sizin mesajlarınızı okudum , başka bir şekilde ümitlendim. Tek bir yerde %100 olması dileğiyle

• zeduser10 z kullanıcısına yanıt

Evet dediğiniz gibi DLC'lerin bazıları ya otomatik çevrilmiş ya da yarım çevrilmiş. Ben Awakening'in ardından birkaç tanesini daha çevirmeye niyetlenmiştim ancak pek vakit bulamadım. Yakın gelecekte imkanım olursa Witch Hunt'ı da çevirmeyi düşünüyorum.

İyi oyunlar.

• hocam witch hunt çevirisi ne durumda beklemedeyiz .

• Altaïr Ibn-La'Ahad kullanıcısına yanıt

Yakın zamanda zor gibi gözüküyor.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.