Şimdi Ara

.:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
2.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Farkındayım o olduğunun da forumdaki nicki ne mesela ? Kimin nesi demek istedim yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlarıyla mangal bulusmasi yapmış sonrada gelmis burda dh organizasyonu diyo

• Yine güzel bir etkinlik oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler. Özellikle Ali abi ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOROKKO

arkadaşlarıyla mangal bulusmasi yapmış sonrada gelmis burda dh organizasyonu diyo

3/D sınıfı olarak cok güzel mangal yaptık.
  • Afferin size

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

Başlığa bakarak konuya girdim. Ama başlık ile içerik uyuşmuyor. Üç beş kiji toplanmış fakir mangalı yapmış. Yazılan başlığa bak. Büyük mangal partisi. Büyük parti buysa küçüğü ne menem şeydir. DonanımHaberin büyük mangal partisi buysa....

Bi de niye ABye giremiyoz derler. Eminim bunlar forumda Batılı talılırlar, Doğu kültürüne verir veriştirirler. Ama sapına kadar Doğulu yaşarlar.

Hijyen yok, estetik yok, en önemlisi dh adına bişi yok.

Bide İngilizce yazmışlar. O da ayrı bir inceleme konusu. Bari mangal sytle takıldaydınız da İngliş bi anlam ifade etseydi

/>

• Afiyet olsun gençler, yarasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Afiyet olsun gençler, yarasın.

Teşekkürler
  • Güzel olmuş
  • Afiyet olsun herkese Etler güzel gözüküyor valla

• quote:

Başlığa bakarak konuya girdim. Ama başlık ile içerik uyuşmuyor. Üç beş kiji toplanmış fakir mangalı yapmış. Yazılan başlığa bak. Büyük mangal partisi. Büyük parti buysa küçüğü ne menem şeydir. DonanımHaberin büyük mangal partisi buysa....

Bi de niye ABye giremiyoz derler. Eminim bunlar forumda Batılı talılırlar, Doğu kültürüne verir veriştirirler. Ama sapına kadar Doğulu yaşarlar.

Bide İngilizce yazmışlar. O da ayrı bir inceleme konusu. Bari mangal sytle takıldaydınız da İngliş bi anlam ifade etseydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Yuki-Onna

Afiyet olsun herkese Etler güzel gözüküyor valla

eyv hocam sağolasın etler iyi oluyor hava soğuktu bide tadı ayrı güzel oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: purpleandbeyond

Mannequin Challenge güzel olmuş,tebrikler.

eyw.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOROKKO

arkadaşlarıyla mangal bulusmasi yapmış sonrada gelmis burda dh organizasyonu diyo

mesela ben kırmızı montlu arkadaşı tanımıyorum ama gelmiş dhdenmiş uyuz oldum ama dhdenmiş
  • pxcnsRy kullanıcısına yanıt
    Arkamdan konuşmasana.

• asau kullanıcısına yanıt
    Evdeki gıcırdayan sandalyenden kalkarak gelmeye cesaret bulamadığın özgüvenine bir kez olsun seslen, de ki "hiçbir zaman bu tür bir etkinliğe katılabileceğimi sanmıyorum. Onlara bu davranışımın, onur kırıcı bir davranış olduğunu söylemeliyim."

Ayrıca mavi montlu arkadaş her kimse sinir oldum, nick'i neydi şikayet edeceğim, ve oradaki civic çok güzel duruyor, kimin acaba maaşallah ?
  • quote:

Durumumuz yoktu okumadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPhonedo Deyipte Geçme

Evdeki gıcırdayan sandalyenden kalkarak gelmeye cesaret bulamadığın özgüvenine bir kez olsun seslen, de ki "hiçbir zaman bu tür bir etkinliğe katılabileceğimi sanmıyorum. Onlara bu davranışımın, onur kırıcı bir davranış olduğunu söylemeliyim."

Ayrıca mavi montlu arkadaş her kimse sinir oldum, nick'i neydi şikayet edeceğim, ve oradaki civic çok güzel duruyor, kimin acaba maaşallah ?

Beyaz crz benim gözden kaçmış sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Manken çelınc'da sizleri göremedik. Kamerayı yoldan geçen dayının birine verseydiniz keşke.
  • Afiyet olsun. Doğum günüme denk gelmiş bu seferki mangal etkinliği

Gerçi ben yine çalışıyordum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.