Şimdi Ara

.:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
2.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 14.Mangal etkinliğimizi dün yaptık. Havanın soğuk olmasına rağmen ortam çok güzeldi etler harikaydı. Herkesin troll olduğu bir etkinlikti

Bol bol yedik,içtik,eğlendik ve sizin için Mannequin Challenge videosu çektik fakat ben çıkamadım malum videoyu çeken benim. Başta Ali abiye ve mangala gelen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. İnşallah nice mangal etkinliklerine Sizi resimler ve video ile baş başa bırakıyorum

MANNEQUIN CHALLENGE

RESİMLER

.:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE]--.:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE]--.:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE]
    .:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE]--.:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE]--.:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE]--.:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE]
    .:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE]--.:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE]--.:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE]--.:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE]
    .:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE]--.:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE]--.:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE]
    .:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE]

MANNEQUIN DENEMESİ KAMERA ARKASI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvriL -- 4 Aralık 2016; 14:58:48 >

• Bizden hızlısı hani nerde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 4 Aralık 2016; 14:9:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklam alanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Bizden hızlısı hani nerde?

/>

Yine mi sen hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 4 Aralık 2016; 14:10:3 >
  • Olmazki böyle süreklide mangal yapılmazki

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Bizden hızlısı hani nerde?

/>

Yine mi sen hocam

• İşimi gördüm avril eyw

• güzelmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: herseyinhayirlisi

güzelmiş

• hocam mekan neresi güzelmiş
  • iste dh nin manken uyeleri. mavi gozlu sari sacli 1.90 boylu uyeleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Afiyet olsun hepinize. Evden çıkmayan veletlerin lafına bakmayın.

• Afiyet olsun tosunlarıma. Maşallah maşallah.

• Az önce ben ne izledim
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Bebeler konuşuyo dediğiniz gibi her mangal konusunda tatmin olmaya çalışıyorlar böyle alıştık artık

• quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

iste dh nin manken uyeleri. mavi gozlu sari sacli 1.90 boylu uyeleri

aynen şurda bi konu açılsa herkes atlar 1.90 kaslı sarışın mavi gözlüyüm diye
  • ahaha güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

ahaha güzel olmuş

eyv
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.