Şimdi Ara

.:DONANIMHABER 14.BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ:.[BOL SS+MANNEQUIN CHALLENGE] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
2.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asau

quote:

Orijinalden alıntı: iPhonedo Deyipte Geçme

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Evdeki gıcırdayan sandalyenden kalkarak gelmeye cesaret bulamadığın özgüvenine bir kez olsun seslen, de ki "hiçbir zaman bu tür bir etkinliğe katılabileceğimi sanmıyorum. Onlara bu davranışımın, onur kırıcı bir davranış olduğunu söylemeliyim."

Ayrıca mavi montlu arkadaş her kimse sinir oldum, nick'i neydi şikayet edeceğim, ve oradaki civic çok güzel duruyor, kimin acaba maaşallah ?

Beyaz crz benim gözden kaçmış sanırım.

Davet ettiniz de hayır mı dedik. Uç kuruşluk et almak sorunken, benim uçak biletimi mi alacaktınız? Ya da neyin karşılığı bu bedeli ödeyeyim? Senin mahallendeki bir pikniği world cup sandın galiba?

Cesaret konusuna gelince. Cesaret edemeyeceğim tek şey cesaretli olmamaktır.

Görüldüğü üzere cesaretli olmaya dahi cesaretin yok üstâd. Sen en güzeli gıcırdayan sandalyen ile birlikte güzel işler yapan adamları eleştir.

Güzel işler yapan kim ki eleştireyim, iftira atma. Kanıt göster hanımefendi!!!

Hanımefendi, siz değerli şahsiyetin babaannesidir

Koca günün tamamını 1 hafta yıkanmadan geçirip cips cola ve bol eleştiri yapanlar, gelmiş bize burada organizasyon yapmayı öğretiyor. Evladım, ne ara yaşlarınızı başlarınızı aldınızda bu özgüvenle hareket ediyorsunuz anlayamıyorum.

Ne bekliyordun? Benim hakkımda infaz kararı verdin. Cinsiyetçi tavır takındın. Ne yapmamı bekliyordun?

Sana program yapmayı öğreten yok. Eleştiri yaptım, hakaret değil. Eleştirimi yaparım. Bunu yargılayamazsın. Büyük Dh Buluşması dersen mahalleli pikniğine, elbet eleştiri alırsın. Sitenin bahcesinde yapılabilecek 10 dakikalık bir progamı bize World cup diye sunamazsın. İki artı iki kilo eti, iki mangalı, iki artı iki katı erkeğin, ormanımsı bir yerde ayaküstü atıştırmasına Büyük Dh organisyonu dersen elbet eleştiri alacakın. Dh adına da konuşma yetkisini kimden aldın?

Sizin Pazar eğlencenizi eleştiren yok. Eleştiri, açılan konuyla ilgili. Kimsenin eğlencesine karışmak haddime değil.

Hayatımda kola ve trans yağa neden olan cips yemedim. Nedeni çok basit. Sağlık diyeceğimi sanıyorsan yanılıyorsun. Tek nedeni estetik kaygılardır. Ruhsal ve bedensel estetik kaygısı olmayan yiyebilir tabi.

Bir litre katran içecekde 400 kalori eşdeğeri şeker, 0.15 gr kafein, değişik miktarlarda renk veren maddeler, orijinal tadı sağlayan kola özü ve fosforik asit vardır. Bunun ne demek olduğunu anlamak için biraz düşünmek gerekir. Cipsi hiç yazmıyom bile.

DH adına konuşma yetkisini ben ayarladım aslanım. Ben aksini iddia etmedikçe adı DONANIMHABER BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONUDUR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvriL -- 5 Aralık 2016; 15:6:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evdeki gıcırdayan sandalyenden kalkarak gelmeye cesaret bulamadığın özgüvenine bir kez olsun seslen, de ki "hiçbir zaman bu tür bir etkinliğe katılabileceğimi sanmıyorum. Onlara bu davranışımın, onur kırıcı bir davranış olduğunu söylemeliyim."

Ayrıca mavi montlu arkadaş her kimse sinir oldum, nick'i neydi şikayet edeceğim, ve oradaki civic çok güzel duruyor, kimin acaba maaşallah ?

Davet ettiniz de hayır mı dedik. Uç kuruşluk et almak sorunken, benim uçak biletimi mi alacaktınız? Ya da neyin karşılığı bu bedeli ödeyeyim? Senin mahallendeki bir pikniği world cup sandın galiba?

Görüldüğü üzere cesaretli olmaya dahi cesaretin yok üstâd. Sen en güzeli gıcırdayan sandalyen ile birlikte güzel işler yapan adamları eleştir.

Koca günün tamamını 1 hafta yıkanmadan geçirip cips cola ve bol eleştiri yapanlar, gelmiş bize burada organizasyon yapmayı öğretiyor. Evladım, ne ara yaşlarınızı başlarınızı aldınızda bu özgüvenle hareket ediyorsunuz anlayamıyorum.

Ne bekliyordun? Benim hakkımda infaz kararı verdin. Cinsiyetçi tavır takındın. Ne yapmamı bekliyordun?

Sana program yapmayı öğreten yok. Eleştiri yaptım, hakaret değil. Eleştirimi yaparım. Bunu yargılayamazsın. Büyük Dh Buluşması dersen mahalleli pikniğine, elbet eleştiri alırsın. Sitenin bahcesinde yapılabilecek 10 dakikalık bir progamı bize World cup diye sunamazsın. İki artı iki kilo eti, iki mangalı, iki artı iki katı erkeğin, ormanımsı bir yerde ayaküstü atıştırmasına Büyük Dh organisyonu dersen elbet eleştiri alacakın. Dh adına da konuşma yetkisini kimden aldın?

Sizin Pazar eğlencenizi eleştiren yok. Eleştiri, açılan konuyla ilgili. Kimsenin eğlencesine karışmak haddime değil.

Hayatımda kola ve trans yağa neden olan cips yemedim. Nedeni çok basit. Sağlık diyeceğimi sanıyorsan yanılıyorsun. Tek nedeni estetik kaygılardır. Ruhsal ve bedensel estetik kaygısı olmayan yiyebilir tabi.

Bir litre katran içecekde 400 kalori eşdeğeri şeker, 0.15 gr kafein, değişik miktarlarda renk veren maddeler, orijinal tadı sağlayan kola özü ve fosforik asit vardır. Bunun ne demek olduğunu anlamak için biraz düşünmek gerekir. Cipsi hiç yazmıyom bile.

DH adına konuşma yetkisini ben ayarladım aslanım. Ben aksini iddia etmedikçe adı DONANIMHABER BÜYÜK MANGAL ORGANİZASYONUDUR.

Sen önce cinsiyetçi ayar verme tavrını bırak. Sonra tartışmayı dene! Kimsenin eğlencesine bir şey diyen yok. İsteyen 1 kişi ile isteyen 1000 kişi ile eğlenir. İsteyen Amazon ormanlarında, isteyen de fildişi kulesinin bahçesinde eğlenir. İsteyen Dh adına, isteyen kendi adına organizecik yapar. Bundan kim ne?

Meseleyi anlamadan atlama konuya! Eleştiri en doğal hakkımız. Senin de bu eleştirileri iplememen en doğal hakkın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 5 Aralık 2016; 15:11:18 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sen önce cinsiyetçi ayar verme tavrını bırak. Sonra tartışmayı dene! Kimsenin eğlencesine bir şey diyen yok. İsteyen 1 kişi ile isteyen 1000 kişi ile eğlenir. İsteyen Amazon ormanlarında, isteyen de fildişi kulesinin bahcesinde eğlenir. İsteyen Dh adına, isteyen kendi adıba organizecik yapar. Bundan kim ne?

Meseleyi anlamadan atlama konuya! Eleştiri en doğal hakkımız. Senin de bu eleştirileri iplememen en doğal hakkın!

Tmm şeker şey şimdi kaybol

• Afiyet bal şeker olsun :) maşallah götürmüşünüz SDN de iken bizde bir iftar ayarlayacaktık nasip olmadı bir türlü. Şimdi baktım ki et varmış.. şaka bir yana her sene yapıyor musunuz. Acaba daha genel bir organizasyon yapılabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Afiyet bal şeker olsun :) maşallah götürmüşünüz SDN de iken bizde bir iftar ayarlayacaktık nasip olmadı bir türlü. Şimdi baktım ki et varmış.. şaka bir yana her sene yapıyor musunuz. Acaba daha genel bir organizasyon yapılabilir mi

2-3 ayda bir yapıyoruz hocam genel aslında 1 hafta öncesinden davet konusunu açıyoruz buraya gelmek isteyen geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Afiyet bal şeker olsun :) maşallah götürmüşünüz SDN de iken bizde bir iftar ayarlayacaktık nasip olmadı bir türlü. Şimdi baktım ki et varmış.. şaka bir yana her sene yapıyor musunuz. Acaba daha genel bir organizasyon yapılabilir mi

Daha büyük derken bi ara 26-27 kişi olduk 3 tane mangal aldık yetiştirebilmek için ama çok kalabalık olunca pişen etler bekliyo birlikte yenmesi için tadı kaçıyo ister istemez

Ama benden bi tane daha yetiştirilebilirse olabilir (o kadar uğraşıyorum kendimi öveyim arada )

• quote:

/>

• yuzde 50 indirimli sucuklari da pisirseydiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Başlığa bakarak konuya girdim. Ama başlık ile içerik uyuşmuyor. Üç beş kiji toplanmış fakir mangalı yapmış. Yazılan başlığa bak. Büyük mangal partisi. Büyük parti buysa küçüğü ne menem şeydir. DonanımHaberin büyük mangal partisi buysa....

Bi de niye ABye giremiyoz derler. Eminim bunlar forumda Batılı talılırlar, Doğu kültürüne verir veriştirirler. Ama sapına kadar Doğulu yaşarlar.

Hijyen yok, estetik yok, en önemlisi dh adına bişi yok.

Bide İngilizce yazmışlar. O da ayrı bir inceleme konusu. Bari mangal sytle takıldaydınız da İngliş bi anlam ifade etseydi

Durumumuz yoktu okumadım

/>

• alisırakaya kullanıcısına yanıt
    Hocam aşçı herzaman restorandaki en aç kişidir

• Konu suriyeden karisik. Huzurla mangal yapan tayfaya sallayan muhalif tayfa. Muhalif tayfaya sallayan mangal hayrani tayfa. Mangal tayfadan muhalif tayfaya sallayan tayfa felan. Herseye ragmen mangal efsaneydi. Etler zaten off. Ali Abi resmen ders niteliginde mangal yapti. Torunuma anlatirim o derece.

Bu arada, kolanin kupurunu okuyup indi tirins yig vir yimiyirim diyen bebeler, surekli kendiniz bulusuyorsunuz dh mangali oluyor diyenler turemis gene. Bilader adres belli yer belli mekan belli. Madem cenen kadar kolun ve yuregin var bunu yazarken belirtebiliyosun o zaman atlarsin otobuse taksiye bi tabur adamin arasina girip dayagini yiyip evine miktir olup gidersin. Ulan ne cekememezlik ya. Sanki yonetimden yardim aliyoruz, kirmizi et yerine beyaz et yiyoruz ya. Senin paranimi harciyoruz ? Hayir. Senin zamaninimi harciyoruz? Hayir. E sanane bilader bizden bi salin bizi be. Ulan en sonunda kkk gibi gizli kapakli bulusucaz olacagi o. 9 tane arkadasi olmayan elemanlar burda bize laf atiyor deliriyorum. Geleceksiniz bir dahaki mangala gelin yuzyuze konusalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: alisırakaya

ÖZELLİKLE BÜYÜK YAZIYORUM KONUYU TROLLEDİĞİNİ SANAN YADA DALGA GEÇTİĞİNİ SANAN VATANDAŞLAR

BEĞENMİYORSANIZ KONUYA YAZMAZSINIZ GİRMEZSİNİZ OLUR BİTER

YADA CESARETİNİZ VARSA SİZDE MANGAL DÜZENLERSİNİZ VEYAHUT 1.90 BOYUNDA KASLI VUCÜDUNUZU SERGİLEYECEĞİNİZ Bİ KONU AÇARSINIZ OLUR BİTER

İNSAN İÇİNE ÇIKAMAYAN PROFİLİNİ GİZLEYEN KENDİ ADINI KULLANMAYAN BEBELER ASOSYALLER'E LAFIM

ADAM OLANA KİMSE BİŞEY DEMEZ ZATEN

Sakin ol şampiyon

• quote:

Orijinalden alıntı: Melladin

quote:

Orijinalden alıntı: alisırakaya

ÖZELLİKLE BÜYÜK YAZIYORUM KONUYU TROLLEDİĞİNİ SANAN YADA DALGA GEÇTİĞİNİ SANAN VATANDAŞLAR

BEĞENMİYORSANIZ KONUYA YAZMAZSINIZ GİRMEZSİNİZ OLUR BİTER

YADA CESARETİNİZ VARSA SİZDE MANGAL DÜZENLERSİNİZ VEYAHUT 1.90 BOYUNDA KASLI VUCÜDUNUZU SERGİLEYECEĞİNİZ Bİ KONU AÇARSINIZ OLUR BİTER

İNSAN İÇİNE ÇIKAMAYAN PROFİLİNİ GİZLEYEN KENDİ ADINI KULLANMAYAN BEBELER ASOSYALLER'E LAFIM

ADAM OLANA KİMSE BİŞEY DEMEZ ZATEN

Sakin ol şampiyon

• Böbrek farming bu yılda iyi geçmiş

• kim demis kucuk organizasyon diye

Dh adinada konusur istediginide yapar

Kolaysa git sen yap boyle birsey

Bu arada gobekli arkadasa hayran kaldim

Gecen seferden baya bobrek toplamis : D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 6 Aralık 2016; 8:53:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

kim demis kucuk organizasyon diye

Dh adinada konusur istediginide yapar

Kolaysa git sen yap boyle birsey

Bu arada gobekli arkadasa hayran kaldim

Gecen seferden baya bobrek toplamis : D

Göbekli arkadaş benim ama ben böbrek sevmiyorum kanatçıyım ben

Bu arada milletin canı çekiyo galiba saldırıyolar ister istemez ama biz kimseye gelmeyin demiyoruz hatta param yok desinler ısmarlarız bile(imkanlar doğrultusunda tabi sonra beleşçiler basar mekanı )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alisırakaya -- 6 Aralık 2016; 9:0:3 >

• Olmazki böyle her seferinde mangala senide çağırıcam diyip çağırmıyorsunuz olmuyo böyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Konuyu acmisiz, birde davet mi beklediniz hocam?

• quote:

Konuyu acmisiz, birde davet mi beklediniz hocam?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.