Teğmen
26 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
55 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Selam dostlar,

2004-2006 geceli gündüzlü buralarda takılan tayfaya selam olsun. Malumunuz biz o yıllarda 12-14 yaşlarda ve hayatın bizleri bu kadar olgunlaştıracağını bilemezdik. Şimdi çoğumuz evli hatta çocukluyuz.

Gelelim soruma; Dostlar yıl sonu performans görüşmelerini yaptınız mı? Yaptıysanız ne durumda maaş % oranlarınız? Özel sektör malum enflasyon kovalıyor. Enflasyon malum yerlerde gösteriliyor.

Herkes sektörünü ve aldığı zam oranlarını paylaşırsa güzel bir dayanışma içinde öğrenmiş oluruz bizler de. Ben bilişim sektöründeyim henüz gerçekleşmedi görüşmelerimiz. Başlamadı bile.

Merhaba arkadaşlar.

3 defa erteleme alarak askerlikten muaf oldum. Aramızda bunu yaşayanlar var mı? Bedelli ücretini geri almak için 3 adet dilekçeyi şubeme ilettim. Bu işlemi 9 Ekim tarihinde yaptım. Ücret hala yatmadı hesabıma. Bir bilen çıkar mı bizden? Ücret ne kadar sürede yatıyor?

Meeeeeeeeeeeeeerhabalar sevgili arkadaşlar,

Sizlere minik bir sorum olacak. Sürekli değişen bir eğitim sistemimiz var farkındasınızdır. Sizlerden, gidişatın nereye olduğunu bilip bilmediğinizi yada tahmin edip etmediğinizi soracaktım. Merak ediyorum, şuan okuyan ve bir yerlere gelmek için çaba sarf eden arkadaşlar geleceğinizin tehlike altında olduğunun farkında mısınız?
Merhabalar arkadaşlar,

Etrafınızda bildiğiniz, fiyat olarak aşırıya kaçmadan karnımızı doyurabileceğimiz yemek alternatifleri var mıdır? Örneğin iş arkadaşınızla çıktınız, kardeşinizle çıktınız, kız arkadaşınızla çıktınız karnınız acıktı ve yemek yemeniz gerekiyor. Fast food'ların yapıldığı yerlerin pekte nezih olmadığını söyleyebiliriz. Kaldı ki fast food dışı ev yemekleri yapan birçok yerde ise hijyen adına pek güzel şeyler söylenemez. Bu durumda, dışarıda acıktığımızda yemek yemek için önerilerinizi alabilir miyiz? Fiyat aralığı kişi başı 15 - 25 TL arası güzel yemek yenecek yer önerilerinizi söyler misiniz? Sağlıklı olması yeterli. Faydalı olacaktır, dışarıda yiyerek zehirlenme riskimizi azaltmak.
Meeeeerhabalar sevgili arkadaşlar,

Aracımıza, evimizden yada işyerimizden izleyebileceğimiz şekilde bir kamera takılır mı? Takılırsa ürün nedir/nasıl yapılabilir. Bilen arkadaşları burada bekliyorum.
Meeeeeeeeerhabalar sevgili İphonedo izleyicileri,

Sizlere bir sorum olacak, bu yaşadığımız hayatta.. Soyut veya Somut asla ve asla kanıtlanamayacak şeyleri sıralar mısınız? Yani deney'i yapılamayacak. Hiçbir zaman kesin şudur, kesin budur kanısına varılamayacak..

Teşekkürler
Meeeeeeerhabalar sevgili DonanımHaber üyeleri,

Bugün sizlerle bir çağ başlatacağım. Her yeni gün, yaptığınız şeyleri not etmenizi istiyorum. Yıllar sonra, anı defteri gibi hem zihinde kalmaya yardımcı hem de işe yarar fikirler çıkacağına eminim. Zihnimizi kolaylaştırmak adına ben başlatayım. Maddeler dilediğiniz kadar olabilir. Unutkanlığı önlemek adına güzel bir çalışma olacağından eminim.

Format şu:

05 Aralık 2016:
Bilgisayarımdaki gereksiz uygulamalar silindi, gerekli temizlik yapıldı.
Maç için kramponlar yıkanıp kurutuldu.
Benzin alındı (160 tl - 32 litre)

Sizlerden de bekliyorum aynı formatta

Mesela gelecekte buraya baktığımda, pazartesileri maçım olduğunu, benzinin litre fiyatının 4,95 olduğunu hatırlayabileceğim
Meeeeeeeeeerhabalar DH ailesi,

Sizlere, aklımda birkaç gündür bulunan bir planı aktarayım. Her meslekten bir as bir yedek insan toplamayı düşündüm. Sebebi, amacı ise yarın birgün hepimiz insanız ve ihtiyaç olduğu durumlarda soru sorabileceğimiz destek alabileceğimiz insanlar olması. Tek ricam, responsible olmanız, yani sizlere ihtiyaç olduğu durumlarda, sorulan sorulara cevap verebilmeniz.

DH mesleki üssünü kuruyoruz.

Başlatıyorum müsadenizle;

1) Iphonedo Deyipte Geçme - Yazılım Geliştirici (AS)
2) -Mustafa - Profesyonel Çapkın (AS)
3) alisırakaya - Mangal Şiş Uzmanı (AS)
4) AvriL<3 - Çin Piyasa Uzmanı (AS)
5) HAAltuntas - Network Uzmanı (AS)
6) Revv.0 - Profesyonel Ygs Lys Öğrencisi (AS)
7) Ferrarisini Satan Adam - Profesör (AS)
8) Mr. 3D Waffle - Çevirmen (AS)
9) avenged - Harita Mühendisi (AS)
10) levelOne - Android Ustası (AS)
11) SüperEspri - Profesyonel Oyuncu (AS)
12) Tadeon - Vardiya Zabiti (AS)
13) Bahce Cini - Area 51 çalışanı (AS)
14) Milan Kundera - Grafiker Reklamcı
15)
16)
17)
Meeeeeeeeeerhabalar sevgili DH halkı,

Aracımızın en az yaktığı devir saati paylaşalım dilerseniz. Ben hırçın olmayan, sakin kullanımda yaktığım en az yakıt miktarını bu devirde elde ediyorum. Peki ya sizler?

Araç Honda Civic 1.5 EX HB yumurta kasa.

Meeeeeeeeeeeeeeeerhabalar sevgilhi DH halkı.

Şu günlerde güzel improvement'larla birlikte yeni bir hayata başladığımın farkına varıyorum. Forumdan iyi insanlarla sohbet ediyorum. Yakında kahve bile içeceğiz diye umuyorum. Dün gece telefonumu kapatamadım bile, sohbeti kesmek dahi istemiyoruz. Saat 4 olmuş olmasınada, telefonu açtığımızdan beri yarım saat geçmiş gibi geldi hissettirdi bana. Sizde iyi insanlar tanıyın, alın hayatınıza. Beni merak etmiyordur hiçkimse biliyorum fakat DH Mangal Organizasyonlarında boy boy resimlerimi görebilirsiniz.

Yakında bir mangal organizasyonu olsa hakikaten kimler gelir, gelebilir istanbul içi dışı merak ettim.
Hakkında
Meslek: Software Developer
İlgi Alanları: C#, SQL Server
Forum İmzası:
' heA '
((Hayatta iki şeye Güveniyorum))

|| >Bir aynaya baktığımda Gördüğüme ||
|| >Birde yukarı baktığımda Göremediğime ||

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
iMac
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Notebook
Dell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.281
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 41.423 (Bu ay: 118)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 467 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.