Şimdi Ara

DONANIM HABER HALF LIFE SERVER (Eski Konu) (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
24
Favori
26.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geç girmeseydim sıramı biliyorsun :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeanAtay

Geç girmeseydim sıramı biliyorsun :P

bir ara teke tek beklerim :P
  • akyuz6161 kullanıcısına yanıt
     DONANIM HABER HALF LIFE SERVER (Eski Konu)
  • server kapandı sanırm
  • Kapanma falan yok

Az önceki oyundan:

• server resmi olarak devredilmiştir.

şu evlat acısı gibi koydu. kaç kişi olduğuna bakmak için illa servera girmek zorundayım artık ben de bari şu hizmeti esirgemeseydiniz

• Kimse var mı bende geleyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeanAtay

süper olmuş bu
  • Beyler arkadaşlar bugün foruma yeni konu açacaklar artık mesaj yazmaya oradan devam edeceğiz
  • @O Rei@KyoItachi@KeanAtay@asosyalsinek

O Rei KyoItachi her şey için teşekkürler 1 ay boyunca elinizden geleni yaptınız ve serveri idare etmeye çalıştınız sizin sayenizde bizde vakit geçirmiş eğlenmiş olduk,O Rei belki de dediğin gibi aylarca devam edebilecek bir şeyin ilk adımını attın,eğer ilerlersek senin payın büyük olacak,ikinize de çok teşekkürler

KeanAtay asosyalsinek sizlere de teşekkür ediyorum şimdiden çünkü bu yükün altına girdiniz.Umarım istediğiniz-istediğimiz gibi olur ve 1 ay daha eğleniriz,başarılar

NOT:Konu 10 sayfa olacak neredeyse

Edit:KyoItachi mentionlayamadım yazdım nicki ama olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jordan Henderson -- 12 Temmuz 2013; 14:34:15 >

• sağol bomcu sen de bizim dönemimizin G-manlerinden, fenomen oyuncularındandın ilk mesajdaki adın hiç silinmeyecek. bu arada akyuz, h.baltalayan gibi adminleri de unutmayalım
  • @ERİC CLAPTON @akyuz6161 @Dragonda5Baronda15 @Oldu O zaman @Heves Baltalayan Adam

Evet onları da unutmamak lazım,uğraştılar bizimle o kadar

Heves Baltalayan Adam:Sana az Hakan Balta demedik
  • @Boomcu Ben Hakan diyorum o anlıyor gerçek adını da bilmiyorum zaten Hakan diyoruz anlaşıyoruz

Beyler önemli bir duyuru:

İmza kullananlar için, imzalarınızda hala bu konunun linki kalmış olabilir. Lütfen imzalarımızı düzenleyelim.
  • Arkadaşlar emeğinize sağlık, güzel günler geçirdik, dhde kolay kolay yapılamayacak birşey yaptık. Umarım yeni konuda da eskisi gibi devam edebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: O Rei

@Boomcu Ben Hakan diyorum o anlıyor gerçek adını da bilmiyorum zaten Hakan diyoruz anlaşıyoruz

Beyler önemli bir duyuru:

İmza kullananlar için, imzalarınızda hala bu konunun linki kalmış olabilir. Lütfen imzalarımızı düzenleyelim.

Hamit diyen oldu Hakan iyi gene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğlenceli günlerdi , umarım hala devam eder
  • çok canlı lan
  • Valla ben sildim Half life ı eskiden bence daha güzeldi.. oynayan herkese iyi oyunlar
  • Bende varım.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.