Şimdi Ara

DONANIM HABER HALF LIFE SERVER (Eski Konu) (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
24
Favori
26.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oldu O zaman

Valla ben sildim Half life ı eskiden bence daha güzeldi.. oynayan herkese iyi oyunlar

Herkes farklı eski serverden kimse yok esquirez ve akyuz6161 i görüyorum bazen dün de orei vardı onun dışında herkes farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boomcu

quote:

Orijinalden alıntı: Oldu O zaman

Valla ben sildim Half life ı eskiden bence daha güzeldi.. oynayan herkese iyi oyunlar

Herkes farklı eski serverden kimse yok esquirez ve akyuz6161 i görüyorum bazen dün de orei vardı onun dışında herkes farklı

DH dışından da baya kalabalık giriyor ama belki DHden olup da serverı yeni keşfedenler de vardır. Ama dediğin doğru bir tespit genel olarak. Ama ben giriyorum gene her türlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: butze

Bu ilk çıkan siteye nasıl güvenicez? kimliği belirsiz bi siteye benziyor

Hocam herkes oradan indirdiğiyle oynuyor şu anda güvenebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: O Rei

quote:

Ben oyunyöneticisinden indirdim.Ordanda indirebilirsiniz.Çalışıyor + güvenli.
  • beyler servera dh den başka herkezcikler giriyor biraz sahip çıkalım serverımıza!
  • quote:

Arkadaşım hack açan birine sövmüş ama ban yemiş kaldırırsanız sevinriim onun adına özür diliyorum nicki: abin

Ben artık admin değilim lütfen ilk mesajda da linkledigim yeni konuya yazınız. Kimin banladığı da ortaya çıkar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: O Rei

quote:

hocam pcye torntv falan birsürü eklenti falan indirdi bu nedir ya

Valla bende hiç öyle bi şey olmadı + orjinal karspersky kullanıyorum uyarı da vermedi. Sen reklamlı linklere tıklamışsın sanırım

• O Rei kullanıcısına yanıt
    Devredildikten sonra server;

• quote:

Orijinalden alıntı: BehzatÇ.

Devredildikten sonra server;

aynen hocam çok yeni adam var ama TBT|R10naldinho falan gibi elemanlar da var baya sağlamlar

• Hocam şu serveri tekrar canlandıralım yok mu oynayacak adam
  • Selamlar. İndiriyorum. Oynayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C♯

Selamlar. İndiriyorum. Oynayan var mı?

var hocam az önce 5-6 kişi falan oynadık da en son ben çıkınca 3 kişi kaldı. bu arada yeni konudan devam edersek mesajlara daha iyi olur bu eski benim açtığım konu server el değiştirdi
  • Şu an oyunda olan var mı ?
  • Arkadaşlar ben oyuna giremiyorum, girerken dediği hata şu; this server is using a newer protocol than yor client --- You should check for updates to your client. nedir çözüm bilen var mıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah2302

Arkadaşlar ben oyuna giremiyorum, girerken dediği hata şu; this server is using a newer protocol than yor client --- You should check for updates to your client. nedir çözüm bilen var mıdır.

hocam ben de takip etmedim 1 aydan fazladır ama server bu sıkıntıyı çekmeye başlamıştı sanırım son zamanlarında. zaten o sıralarda artık gece 6-7 kişi girip oynamalar kalmamıştı diye tahmin ediyorum. zaten şu an süresi bitti ve devam ettirilmedi. yani kapandı. diye biliyorum.
  • kapandımı anladım, ya aslında ben başka bir half-life de bir yama paketiyle bulmuştum. bilgisayara format atınca gitti exe dosyasınıda bulumadım.
  • quote:

kapandımı anladım, ya aslında ben başka bir half-life de bir yama paketiyle bulmuştum. bilgisayara format atınca gitti exe dosyasınıda bulumadım.

bu eski konu. yeni konuya bakarsanız daha net bilgi edinebilirsiniz.
  • yeni konu nerededir
  • quote:

yeni konu nerededir

http://forum.donanimhaber.com/m_77760414/tm.htm
  • Vay be bir zamanlar bu serverda oynadıydım
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.