Yüzbaşı
29 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 91 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bir sistem toplamayı düşünüyorum. Bütçem 7-8 bin lira arası. Amacım oyun oynamak. Biraz araştırdıktan sonra şöyle bir sistemde karar kıldım. Fiyatları ucuza getirmek için indirim/kupon kovalayacağım tek tek alıp en son kendim birleştireceğim. Tavsiyeleriniz var mıdır?

İşlemci : AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm - 1.319,00 TL
Anakart : MSI B450 TOMAHAWK MAX 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 DVI HDMI ATX - 779,00 TL
Ram : CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance LPX Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Dual Kit - 566,40 TL
Ekran Kartı : MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X 8GB GDDR6 256 Bit - 4.648,16 TL
SSD : CORSAIR 480GB Force MP510 NVMe M.2 SSD (3480MB Okuma / 2000MB Yazma) - 499,00 TL
Kasa : POWER BOOST VK-G2052S RGB Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa - 325,57 TL
PSU : GIGABYTE B700H 700W 80+ Bronze Modüler 120mm Fanlı PSU - 389,00 TL
Arrowhead Game Studios tarafından geliştirilen Helldivers PS4, PS3 ve PS Vita için 4 Mart'ta piyasaya çıktı.

Atmosferi ve düşmanları bakımından Starship Troopers filmini anımsatan oyun hem tek kişilik hem de co-op olarak oynanabiliyor. Ayrıca oyunda cross-play özelliği de bulunuyor.

Ben çıktığı gibi alıp oynamaya başladım yeni yeni ilerliyorum almayı düşünen varsa hiç beklemeden alabilir.Plus üyeleri için 50,39 TL normal fiyatı ise 62,99 TL tabi bu söylediğim fiyatlar TR PSN için geçerlidir.Almış olan varsa beni ekleyebilir.

PSN ID : Vinternatt24856

Merhabalar,benim playstation 4'üm almanyadan gelme türkiye prizlerine uysun diye ucuna dönüştürücü taktım ancak 15te bir kendi kendine diskleri atmaya başlıyor.

Bende internetten şöyle bir çözüm buldum tüm kabloları çıkarıp power düğmesine basıyorum 1 saniye kadar çalışıp kapanıyor sonra tekrar kabloları takınca normale dönüyor

Acaba bunun konsola bir zararı var mı yoksa bile bunu nasıl düzeltebilirim dönüştürücüde mi arıza var acaba ?
Elimde İnfamous Second Son TÜRKÇE çiziksiz tertemizdir.İstanbul'da metrobüsün ulaşabildiği (tercihen beylikdüzü civarı) her yerde elden takas yapılır.Bitirdiğim oyun:The Last of Us
Biraz bakındım ama Starbound ile ilgili herhangi bir konu bulamadım o yüzden bu konuyu açıyorum.
Eğer almış veya alıcak olan birileri varsa birlikte bir şeyler yapabiliriz,özel mesaj üzerinden iletişime geçin lütfen.

Geliştirici: Chucklefish
Dağıtıcı: Bağımsız
Tür: RPG
Çıkış Tarihi: 4 Aralık 2013
Trailer:http://www.youtube.com/watch?v=fyMJE9ZHIqQ

Terraria'nın yapımcılarından şuan Steam'de erken erişimde direk alıp oynayabiliyorsunuz.

Bölümsonucanavarı sitesinin kıyısında köşesinde dijital(steam,origin,uplay,gog vs.) olarak indirimde olan oyunları yazsa fena mı olur ?

@gun
Hadi arkada?lar biraz canlylyk katalym.
Steam de CS:GO,How to Survive ve Infestation Survivor Stories oyunlaryna sahibim.Co-op oynayalym beraber bir ?eyler yapalym yada sizin bildi?iniz sevdi?iniz güzel bir co-op oyunu varsa söyleyin alalym oynayalym.
Tatilden gidiyorrrr.
HOW TO SURVİVE ALICAKLAR,ALMIŞ OLANLAR VARSA BİRBİRİMİZE YARDIM EDEBİLİRİZ.

MESAJ ATMANIZ YETERLİ.
HOW TO SURVİVE ALICAKLAR,ALMIŞ OLANLAR VARSA BİRBİRİMİZE YARDIM EDEBİLİRİZ

Mesaj atmanız yeterli.
Merhabalar beni tedirgin eden bir sorun var bilgisayarımın güç kaynağı kasanın altında ve fan ı alta doğru olduğu için hava almıyor bir sorun çıkarır mı ?

Not:Yan yatır düzelciler yazmasın.
Hakkında
Forum İmzası:
PS4 PSN ID : Vinternatt24856
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4
TV
LG
PSN ID
Vinternatt24856
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 764
İkinci El Bölümü Mesajları: 69
Konularının görüntülenme sayısı: 23.017 (Bu ay: 124)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 153 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.