Şimdi Ara

Domino'sun artık soygun yeri olduğu gerçeği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
11.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
164 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi pizzayı alırsanız alın , artık klasik hamur için +3 TL ödemek zorundasınız. Şaka gibi. Ben pizza alıyorum ve normal hamur için benden ekstra ücret istiyor.

He bide eli yüzü tutulur pizzalar için +3,+6,+9 ekleme huyları var.

Domino's benim için çoktan bitti.

Edit ; Bu firmada eskiden çalışmış bir arkadaşımız bana bu mesajı iletti. Okuyalım ;

Paket serviste sipariş alırken (telefon ile) yağlı müşterilere 2-3 adet 1 lt kola siparişi geçer 1 adet yada hiç gitmeyecek şekilde yollarlar adisyonda yazıyor ya onu eliyle yırtar stoktan 3 kola düşer 1 tane gider 2 tanesi nakit dükkanda satılınca ya kasada açık varsa onu kapatır yada cebine atar vardiya müd. yada kendileri içer-evine götürür bir sürü. diyeceksin bu olay nasıl olur. pizza diyelim 36 TL ,,, 1lt cola 4.99 TL x3 giriyor 15 =51 TL, adama diyor ki 1 orta boy pizza artı 1 TL cola 51 TL, adam eğer itiraz eder ise diyorki telefon siparişi fiyatı artıyor online verin o zaman. yada şubeden alın. genelde %90 müşteri anlamayıp tamam diyor gönder. böylece 2 kola stoktan düşüp şubeye kalıyor sen 3 kola parası ödüyorsun.

-Çoğu zaman bir sipariş online veya telefonla verilir diyelim 1 ort karışık pizza, bu pizza tam fırında çıkmak üzere yada yeni atılmış fırına, siparişi veren iptal ederse (nasılsa ödemedi parayı) o pizzayı YENMEYECEK DURUMA GELENE KADAR bekletiyorlar aynı pizza aynı malzeme aynı boy bir "sözüm ona" enayi müşteri gelecekte 2 dakika yalandan bekletip bir daha fırına atar orta kapaktan çıkmadan yanmadan alır ısıtıp taş gibi pizzayı yeni gibi müşteriye verir (günde hiç yoksa 10 defa olur).

-uyuz oldukları müşteriyi eğer telefonla sipariş veriyorsa sipariş aldıkları bilgisayar ekranına not yazar sipariş alan çalışan. nota şunu yazar. (gıcık müşteri,geç teslim edilecek,en son dağıtılacak. vs)

-daha gıcık oldukları biri (kurye ye yada telefonla dükkandaki elemana hakaret edenler vs,) ASLA SİPARİŞİ ALINMAYACAK. yazarlar her seferinde düşen siparişi iptal ederler taaa ki o müşteri vaz geçip iptal edene kadar..

-YASA OLARAK DANA ETİ LE TAVUK/HİNDI KARIŞTIRMAK YASAK (EĞER HALA KULLANIYORSA ŞUBELERİ) en son bir yıl öncesine kadar o aldığınız MANGAL / ITALIANO pizzalar gelen etlerinin üstünde (tam % yüzdesini hatırlayamayacağım) %35 dana %65 tavuk gibi karışık geliyor etleri. dileyen şubeye gidip SOĞUK ODA dan et ürünlerinin etiketlerini görmek istiyorum diyip bakabilir.

A-O Pizza soslarının içinde Monosodyom glutamat (çin tuzu) var. isteyen BAHARATOS adındaki o pizza nın yanında verdikleri pizza baharatının içindekiler bölümünü okusun, neredeyse tüm dünya ülkerinde bu madde yasak beyin hücrelerini öldürüyor, şizofreni yapıyor,tat alma duygusunu 10 larca kat arttırdığı için çok iğrenç tadı da olsa nefis sanıyorsun bu yüzden çok kullanımda "Alzehimer" yapıyor dünya da neredeyse kullanan ülke kalmadı, dominos avrupada ki şubelerinde kullanmıyor çoğunda yasak diye, bağımlılık yapıyor. ama Türkiye'de kullanımı yasak değil fark etmeden resmen bağımlılık yapan bir şey kullanıyorsunuz.

daha yazılacak çok şey var da ben demeyim. (fazla mesaileri yatırmıyorlar defalarca sistemden çıkarıtıyorlar seni,,, şubeye geldiğinde gizlice giriş yapıyorlar..) kaç kez yakaladım, yanlışlıkla senin adınla çıkış yapmışım vs dediler ekleriz mesaine dediler. düşünün asgari ücretli kuryelerin bile mesailerini çalıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dfk24 -- 19 Mayıs 2021; 10:29:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İtalya'da orijinalini yedim. Türkiye'deki pizzalardan farkı aşırı bol peynir kullanmaları ve peynirin kalitesi. Hamuru da kalın bayağa. Pide gibi hatta. Hayal ederken hamuru aşırı ince hayal ediyordum.  Çok da pahalı değiller. Türkiyede gereksiz pahalı. Pide yerim daha iyi o paraya. Kuşbaşılı kaşarlı pide > Türk pizzaları.

• +10 lira farkla kolanı büyütmek ister misin beyefendi ?

• Hırsızlar ülkesinin hırsızları hırsızlık artık bir kültür oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok dandikleşti artık

• Pizza gereksiz pahalı oldu .

• Yurtdışında yedigim pizza. Ulkede resmen leş yiyoruz beyler. Su pizzaya 190 ruble vermistim suanki kurla 22 tl

Domino&#39;sun artık soygun yeri olduğu gerçeği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 18 Mayıs 2021; 12:5:57 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Yurtdışında yedigim pizza. Ulkede resmen leş yiyoruz beyler. Su pizzaya 190 ruble vermistim suanki kurla 22 tl

Görünüş olarak çok benziyor Türkiye deki pizzalardan tam olarak ne farkı var .

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Alıntıları Göster

Hocam şaka yapıyorsun herhalde

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Hamuru pamuk gibi seni tikmiyor ve malzemelerin tadi muazzam. Dominosta yedim bence turkiyedeki en les pizzalardan biri. Daha iyi bilinmeyen pizza dukkanlari var bi yerde pizza pizza diye yer vardi harikaydi

• Dominos o kadar karaktersiz ki parasını verip aldığım sosları getirmeyi unutuyorlar hep. En son da getirelim deyip de hiç sallamadılar. O yüzden soyguncu kelimesi tam olarak kelime anlamıyla da uyuşuyor.

• Ya hocam ne diyorsun kazık ki ne kazık, 30-40tl ya(tabi bulabilirsen bilmiyorum uzun zaman oldu almayalı) el kadar pizza yiyorsun. Ülkede pizza lüks oldu çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Hırsızlar ülkesinin hırsızları hırsızlık artık bir kültür oldu

İllegal mafyaların en büyükleri kendileri legal bir oluşum değiller

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Alıntıları Göster

kafan mı güzel 22 liraya lütfen öyle bir pizza al ve fotoğraf at bize

• quote:

Orijinalden alıntı: meola147of

kafan mı güzel 22 liraya lütfen öyle bir pizza al ve fotoğraf at bize

Alıntıları Göster

Asıl senin kafan mı güzel fiyatından bahsetmiyorum .

• Fakir niye fakirdir bilirmisin ?

• dostum önemli olan 22tl değil. o ülkede asgari ücret ile kaç tane o pizzadan alabiliyorsun bunu karşılaştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: BenYoruldumHayat

Fakir niye fakirdir bilirmisin ?

çalmayı bilemediği için Domino&#39;sun artık soygun yeri olduğu gerçeği 

• Sarımsak soslu sucuksever ince hamur alıyorum ekstra ücretsiz gayet güzel bence :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Yurtdışında yedigim pizza. Ulkede resmen leş yiyoruz beyler. Su pizzaya 190 ruble vermistim suanki kurla 22 tl

pizza dediğinin şey mantık olarak bol malzemos olması gerekmiyor mu bunu yiyeceğine tost yesen daha iyi

• İtalya'da orijinalini yedim. Türkiye'deki pizzalardan farkı aşırı bol peynir kullanmaları ve peynirin kalitesi. Hamuru da kalın bayağa. Pide gibi hatta. Hayal ederken hamuru aşırı ince hayal ediyordum. Domino&#39;sun artık soygun yeri olduğu gerçeği Çok da pahalı değiller. Türkiyede gereksiz pahalı. Pide yerim daha iyi o paraya. Kuşbaşılı kaşarlı pide > Türk pizzaları.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.