Şimdi Ara

Dolar 6.60 TL (6.95 oldu - Koptu gidiyor) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
1
Favori
17.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oh oh artsın. ülkede üretim yaparız artık, dışardan satın almayız.
  • ldr1907 kullanıcısına yanıt
    Şefim bence fazla iyimsersiniz. Ortada bu kadar sorun varken her türlü döviz tl yukarı yönünü koruyacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Virüs 5 küsürlere düşünce suspus olacaksınız. Fazla konuşmayın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

ister inanın ister inanmayın bu adam eskiden CHP liydi. tv ye ilk çıktığı dönemi hatırlayanlar bilirler. piyasadan yetişme iyi teknik analiz bilen ve alt yapısı sağlam yorumu kuvvetli bir adamdı. sonra bu arkadaşa bişeyler oldu. ne olduğu hakkında fikrim yok ama kafasına saksı düşse bir insan bu kadar zıt yönde değişemez.
    Her devrin adamı. Güç kimde ise bunlar o tarafa döner. Ay çiçeği güneşi, bunlar para ve gücü takip eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

lan yoksa bizim "sistemlidam" bu mu????

@por favor ??????????

• Dolar 6,67
    Euro 7,32

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • elimizde 300-400bin tl var ev alacaktık il dışında ancak virüs dolayısıyla alamıyoruz. bu virüs işi en az 6 ay sürer gibi. bu parayı değer kaybetmeden nasıl saklayabiliriz önerileriniz nelerdir?en büyük seçenekler dolar ve altın(vadeli altın hesabı, fiziksel altın, hurda altın) . para şuan bankada ancak bankada altın ve dolar fiyatlarında makas çok açık. alıncaksa nereden almak gerek?
  • kullanıcı9999 K kullanıcısına yanıt
    Bilen birileri elbet yazar hocam. Altin bana cok kazandirdi kasimda 270 den girmiştim suan malum 340.

• Yaw geçen yaz doları satın, 4.7 e düşecek diyorlardı noldu o iş? Olmadı mı? Faizde kalan yaya mı kaldı? tuvalet kağıdı alsaydınız kardaydınız şu an puahahha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 2 Nisan 2020; 14:12:40 >
  • 5.17 den aldık doları şimdi gara gara düşünüyoz
  • Ben hep 50 liralik alıyorum.

• Oylar Tayyibe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ıban varmı
  • Arjantinle yarışıyoruz çok şükür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne çok sevinen var ya olan bize olacak yine , burda atıp tutanlarda bi bok yapmıyacak hayatlarına devam edecekler.

-EE ne olacak sonra kardeşim corona vardı o yüzden böyle oldu biz mi yaptık.

-Biz yaptık diyenler işte onlar hepsi bu virusu çıkartanlardır şerefsiz ve vatan hayinidir.

Bende diyorum ki yolunda gitmeyen birşeyler var çevrendeki insanlarada söyle güzel güzel anlat , tartış fikir ver ne olup olmadıgını bilsinler.

Birşeyler değişsin artık , öyle bir hal aldık ki adını sanını bilmedigimiz biri kendi kişisel sosyal med. sından paylaşıyor hoop içeri ,
    koskaca ülke 2-3 kişinin paylaşımdan ürkecek kaos olacak.

Ülke gece darbe yaşadı sabah kalkıp işe gittik , kimler kimler nerelere getiriliyor bakanlar mikrofonu açık unutup milyonlarca işcinin hayatını belirten şeyleri ne kadar basite aldıklarını gösteriyor millet ses çıkarmıyor kaos ortamı oluşmuyorda adamın dediginden mi olacak.
    Adamlar içeri girmiyor hala gezmek eğlenmek peşinde parkları kapatmak için güvenlik bariyeri çekmişler kopartıp giriyolar o kadar rahatlar bariyere temaz etme bari fdasfads :D

• Ne olmasını bekliyodunuz Türkiye 3. Dünya Ülkesi Böyle bir krizde önce bizim gibi gelişmemiş Ülkeler dibe çöker.Bırak dışardan yatırımcıyı senin Ülkendeki yatırmcı kaçıyor.Ülkedeki siyasete hukuka vs hiçkimsenin güveni yok.Sen güvenirmisin böyle veya akrabaların parasınolan gidiyor Dolar alıyor Euro alıyor işte şu anda en güvenli Liman onlar.İnsanlar güvendikleri Limana yanaşır bu bütün Dünyada böyledir. Yanlış anlama amacın seni elestrimek değil sadece belirtmek istedim yani bu süreç olması gereken doğal Anormal birşey yok.

• Herkes arabasına evine telefonuna pcsisine sahip çıksın bu corona bittikten sonra bu ülkede çok şey değişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut291

Ne olmasını bekliyodunuz Türkiye 3. Dünya Ülkesi Böyle bir krizde önce bizim gibi gelişmemiş Ülkeler dibe çöker.Bırak dışardan yatırımcıyı senin Ülkendeki yatırmcı kaçıyor.Ülkedeki siyasete hukuka vs hiçkimsenin güveni yok.Sen güvenirmisin böyle veya akrabaların parasınolan gidiyor Dolar alıyor Euro alıyor işte şu anda en güvenli Liman onlar.İnsanlar güvendikleri Limana yanaşır bu bütün Dünyada böyledir. Yanlış anlama amacın seni elestrimek değil sadece belirtmek istedim yani bu süreç olması gereken doğal Anormal birşey yok.
    Ben bunların hepsinin farkındayım zaten.
    Bazılarının anlaması ve görmesi için yazmıştım.
    Dünyanın bilmemkaçıncı güçlü ekonomisiyiz diye konuşanlar ve hatta buna inananlar var ya. onlar için...

Selamlar

• Dolar geri döndü ama bu seferde petrol aldı başını gidiyor.
  • CoolSnow kullanıcısına yanıt
    Sen nasil bir kralsin 😊

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.