Şimdi Ara

DOLAR 16.46 ASGARİ ÜCRET 258 DOLAR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
7.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
109 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • HAYAL BİLE DEĞİLDİ , GERÇEK OLDU.

Bizim hayallerimizin bile erişemediği noktaya getirdiler ülkeyi. Simdi gelir züğürtler zenginin arabasını , cep telefonunu savunmaya. Gelir adaleti diye birşey duymamışlar.

• 2 kilo domatese 48 lira ödedim, hayat pahalı mı hayır pahalı değil çok pahalı

• Domatesi eskiden 30 40 kurusa alirdik omg

Olsun be kardeşim isveci natoya aldirmadik sık disini dewled bilir isini

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lanet olasi dış güçler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Onlarla gündemi oyalıyorlar ısıt ısıt önüne koy milletin. Üstüne de lozanı koy falan. Yazık hala uyanmıyor halk.

• 269 dolar adam olana fazla bile  

• Olur mu zenginler ve yabancılar araba ev almak için sıraya giriyor, o yüzden hayatında araba ev göremeyecek olan maaşlı çalışan bizlerin şükretmesi gerek.

Çalıştıkça deneyimle maaş zammı alınacağına çalıştıkça maaşın her sene azaldığı tek ülkeyiz herhalde.

• Dolar 18 lira olurmu sizce gençler

• Olmama ihtimali yok. Soru ne zaman olacağı.

• çok iyimser bir rakam

• alex59 kullanıcısına yanıt

Memurlar hiç memnun değil hangi memur ile konuşsam burnundan soluyor.Yeni memur zaten 6500 alıyor.Nasıl ya alamaz internette bu yazıyor diye bilirsiniz.Ama bu şeye benziyor en düşük emekli maaşı 2500 TL hikayesine.4 yıllık polis 8000 alıyor yakınım var oradan biliyorum 4000 tl kira veriyor git gel yol 2000 TL genel market ve kişisel harcamasına para kalıyormuş. Öğretmenlerde ona keza hadi onlar özel ders filan verme şansı var bazı branşların ama ciddi bir memur kesimi memnun değil. Bodrum da memurlar ya tayin istiyor yada istifa ediyor çünkü en düşük 2+1 ler 3500 TL den başlıyor genel olarak geçinemiyorlar yani.İstanbulun hali daha kötüdür diye tahmin ediyorum yazık insanlara.

• Aboo nereden nereyee

• Alkımm kullanıcısına yanıt

Hocam benim memurlara bir düşmanlığım yok kimsenin kazancında da gözüm yok. Beni kızdıran bunların bazılarının hakkı olmadığı halde işçinin alın terine karışıp senede bir sefer aldıkları zamma müdahale edip az olsun çok olsun senede bir yapılan zammı her gün her şeye yapılan zamma bağlayıp algı kasmaları.

İstiyorlar ki işçi kesimi aynı emekli gibi 2500 tl ile sürünsün gerisi umurlarında değil. Kendileri bayramlarda 9 gün tatil yaparken onlara laf söyleyenlere sizde memur olun deyip kendilerine gelince laf söyletmeyen tayfa bunlar.

• Yaza doğru rahat olur, bir döviz şoku daha kaçınılmaz gibi görünüyor yazın.

• bulduren B kullanıcısına yanıt
    Suan döviz bollugu var antalya gibi turistik yerlere insan yagiyor

Sen bu ekonomiyi ekim kasimda gor hocam yer yerinden oynayacak millet ac gezecek

Alacak satacak bir seyiniz varsa suan yapin suandan cok daha kotu olacak ekonomi suan ulkede para doviz var almancilar ruslar ukraynalilar arablar geliyor sonbaharda bunlar olmayacak

• hafta sonu olmadan 16yı geçer......

yaşadıgımız zaman dilimine bak ya

• Suudiler ve Birleşik Araplar, ampullere para vermemiş, parayı koklatmış sadece!
    Bu yükselişin başka açıklaması yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umit_22 -- 18 Mayıs 2022; 10:25:15 >
  • Umit_22 kullanıcısına yanıt

her gün daha da fakirleşiyoruz başlığı güncellemekten bıktım ilk açtığımda 270 dolardı

way be dewled

• Dolarla bir alışverişim olacaktı tam da. Sizce bir düzenleme veya açıklama gelip düşürürler mi yoksa ne kadar erken dolara çevirsem o kadar iyi mi diyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.