Şimdi Ara

Dolap uygulaması ban kaldırma Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
0
Favori
15.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dolap adındaki ikinci el satıs uygulamasında hesabım ve sanıyorum telefonum banlandı.
    Yeni üyelik açamıyorum, açık herhangi bir üyelik ile giriş yapamıyorum.
    Engellendiniz mesajı ile karşılaşıyorum.
    İphone kullanıyorum.
    Girişin bir çözümü var mıdır?
    Defalarca mail attım ancak konuşabildiğimiz bir sistem yok, otomatik cevaplar geliyor anlaşamıyoruz. Kızıp başka uygulama açtım ancak bunda da satış daha kolaydı.
    Yardımınızı rica edeceğim

• Telefona yeri kurulum yapman lazım.
  • Yeni kurulum derken? Dolap app kurulumu mu?
  • Hocam merhaba dolap uygulamasına giriş olayını cozebildinizmi banı kaldirabildinizmi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehdrive -- 2 Kasım 2019; 14:48:16 >
  • nasıl ban yemeyi başardın ordan gerçi bazı plastik bayanlar giysileri deneyip foto atıyor ona bile yavşayan erkekler var 2. el giysi sitesinde
  • +Takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetaLisT_ -- 21 Ocak 2021; 18:19:0 >
  • Device id den ban yemişssindir. Iphone da kaldırman imkansız. Android olsa basit işti.
  • Herkes ayni dertten muzdarip
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Nasil mesela ?
  • Dolabı kaldır hocam.

• Android de nasıl ban kaldırılır dolabın
  • Yeni dolap al
  • uygulamayı silip tekrar yüklesende uygulama içinde verileri veya bellek işlemlerini temizlesende genede açmıyor

• Dolap telefon ve hesap banlarınız kaldırılır mesaj atmanız yeterli ücret 50tl
  • telefonu fabrika ayarlarına döndürmek gerekiyor.

• Ban kaldırılamıyor. TC ne telefonuna imeine komple ban atıyorlar. Telefonunu değişsen dahi başka kişi adı ile hesap açmak gerekiyor. Yani başka kişi adına hesap açmalısın. Bu dediğim iPhone için. Androidi bilmiyorum. Aynı evdeki başka kişi adına hesap açmak mantıklı. Başka yolu yok şimdilik.
  • eser_aga_83 kullanıcısına yanıt

Çözebilen var mı bu durumu ?

• Neden ban yediniz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.