Şimdi Ara

YHT GARİNDAN ANKARA ASTİY NASIL GİDERİM ACİLL!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
21.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Millet otobüsüm var trenle Ankara YHT garına gitcem ordan. Aştiye nasıl ve ne kadar zamanda giderim acil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ordan ulus metrosuna binip kızılayda ankaray'a aktarma yaparak aştiye ulaşabilirsiniz hocam. Yarım saat falan sürer sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: primum non nocere

Ordan ulus metrosuna binip kızılayda ankaray'a aktarma yaparak aştiye ulaşabilirsiniz hocam. Yarım saat falan sürer sanırım.
    Hocam rahatsız ediyorum ama benim metro kartım yok bu tek binişlik kart satanlar kaçta kapatıyor

• hocam net bilgim yok yanlış yönlendirmeyeyim. 153ü arayarak bilgi alabilirsiniz sanırım. Ama birine rica ederseniz bozuk paranız da olursa sizin yerinize basarlar.

• Alt geçitten yürü metro tabelası görürsün , oradan ankarayla 10 dakika içinde varırsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egecano

Alt geçitten yürü metro tabelası görürsün , oradan ankarayla 10 dakika içinde varırsın
    Hocam alt geçit dediğiniz askeri malzemeler satan pasaj gibi bı yer var orası değil mi

• Aktarma yapmana gerek yok. Minibüsle de gidebilirsin. Garın önünden üzerinde "terminal" veya "Gölbaşı" yazan minibüse binebilirsin. Ya da yine YHT Garının içinden eski gara giderek (500 metre kadar) "Ulus - Balgat - Terminal" yazan minibüse binebilirsin. Takıldığın nokta olursa mutlaka yaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icelandic_explorer -- 28 Kasım 2018; 12:48:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canım kardeşim, biraz sağındaki solundaki tabelaları oku. İnsanlara sor, tanıdıklarına sor. En son burası kalmış olamaz yol tarifi sorabileceğin olay esnasında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetinkayadeu

Canım kardeşim, biraz sağındaki solundaki tabelaları oku. İnsanlara sor, tanıdıklarına sor. En son burası kalmış olamaz yol tarifi sorabileceğin olay esnasında..
    hocam aslında buraya sorması iyi birşey istişare yapılarak en iyi sonuca ulaşılıyor sağına soluna sorduğunda saçma sapan rotalarla 20dklık yolu 1 saatte vardırabilirler.

• cetinkayadeu kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 saat vaktim vardı ve inanın ki insanlar can sıkıntısı geçsin diye yol tarifi yapıyor bilmese bile. Burda 2 dakikada istediğim yere nasıl gideceğimi öğrendim

• Gardan çıkınca sağda alt geçit var hocam dediğin gibi askeri malzeme satılan yerler falan. Ordan karşıya geçip Ankaray’a bin, Maltepe durağı orası. AŞTİ’ye kadar gider AŞTİ de son durak zaten. Ama Kızılay yönünde gitme. Gardan çıkışın, metroya geçişin, metro bekleme vs derken şanslıysan 20 dk falan sürer. 30’u geçmez bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogudeg -- 29 Kasım 2018; 8:1:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam garin ordan minibusler gidiyor,yakin zaten 7-8 dakika suruyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.