Şimdi Ara

Doğuş'un Utanmadan 'Polo'da ESP Standart' Reklamı Yapması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne verseler yer kardeş.Son sayfaya kadar mesajlara bir göz gezdiriyim dedim adamlar takım tutar gibi marka fanatikliği yapıyolar bildiğin,yazık yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğuş'a değil, mis gibi arabaları pazarlayamayan diğer distribütörlere kızın.

Peugeot 2008, ezici bi şekilde Dakar şampiyonu oldu. Kaçımız gördük? Peugeot reklam yaptı mı? VW olsa ülkece 1 ay Dakar pistinden çıkıp şehre inerken standart hale dönüşen Tiguan izlemiştik.

O yüzden Doğuş'a hiç kızmayın, helal olsun adamlara.

• Konuyu açan arkadaş çok haklı,dolaylı yoldan alay etmektir bu.. Reklam şirketine demişlerdir "esp koyduk araca, bu özelliği öne çıkarın, öylede yedirecez böylede" diye.. Yiyin arkadaşlr, aksırıncaya , tıksırıncaya kadar vw yiyin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

16 yildir vw kullaniyorum. Ama hata yapiyoruz. Adamlar bizi somurgesi gibi goruyor. O satistakilerin tavirlari, servistekilerin artistligi

daha 2 aydır golf kullanıyorum ancak satışçılarda hiçbir tavır göremedim. gayet iyiydi tavırları. kaldı ki parasını hakeden bir araç golf. rakipleriyle arasında çok fark var. eskiden fahiş bir fiyata satıldığı doğru ancak artık doğru bir fiyatta. zaten halk da bunu takdir ediyor. golf en çok satan araç sınıfında.
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Henuz yasamamissiniz hocam

• Allah iyiliğinizi versin.

Ona bakarsanız reklamlardaki deterjanlarda tüm kirleri çıkarıyor. Gerçekte ben böyle bir deterjan görmedim. Alayı yalan. Protesto ediyorum.

Sonuçta reklam deyip geç hoccam takılma bunlara.
  • Doğuşun yolunu tutan her firma kaybetmeye mahkumdur.Doğuş müşteri profilini oluşturdu artık,arabaya kapı koydum dese yine satar.diğerlerinin fiyatları aşağı çekmesi gerek.Volvo boşuna satış rekorları kırmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulvi-

şimdide vw ye reklam üstünden mi saldırıyorsunuz ne eti size bu vw.
    vw efsanedir efsaneeeee

ulvi sinir avatarının altında renault amplemi var ve sen her fırsatta vw ne taparcasına cevaplar veriyosun merak ettim sen ne iş yapıyosun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkdkutalmış

quote:

vw efsanedir efsaneeeee

ulvi sinir avatarının altında renault amplemi var ve sen her fırsatta vw ne taparcasına cevaplar veriyosun merak ettim sen ne iş yapıyosun...

ulvi sadece gerçekçi. o kadar abartmayalım. napacaktı civic'i filan mı övecekti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

quote:

vw efsanedir efsaneeeee

ulvi sadece gerçekçi. o kadar abartmayalım. napacaktı civic'i filan mı övecekti?

vw için efsane diyen skandalları ile gündemden düşmeyen bir markaya her mesajda övmek bana nerde çalıştığı konusunda merak uyandırdı

• quote:

quote:

quote:

quote:

vw efsanedir efsaneeeee

vw için efsane diyen skandalları ile gündemden düşmeyen bir markaya her mesajda övmek bana nerde çalıştığı konusunda merak uyandırdı

vw'de çalışıyorum... bu forumda vw'yi öven herkes vw'de çalışıyor. sen de honda'da çalışıyorsun. hepimiz ya otomobil fabrikasında ya da galeride filan çalışıyoruz...

• Al fiberliyoruz vur esp standarta...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

vw efsanedir efsaneeeee

vw'de çalışıyorum... bu forumda vw'yi öven herkes vw'de çalışıyor. sen de honda'da çalışıyorsun. hepimiz ya otomobil fabrikasında ya da galeride filan çalışıyoruz...

benim sadece hondam yokki araç alıp satıyorum vw de satıyorum hatta t3 üm var tamirde imzamda yazar satmayı düşünüyodum önceden de paylaşmıştım ben markalara kulluk eden birisi değilim 1-2 hafta takip edersen anlarsın...

• Adamlar açık ara önde satışlarda ama sınıfında,ilginçtir ne yapsalar haklarıdır o yüzden

• git bi dogus show room a.ellerinde bir tane polo olmadıgı gibi 3 ay sonra gelicek araclarında hepsi sipariş verilmiş.bazı yerler 6 ay diyor aracınızın gelmesi..sende burda debelen dur.
  • Saçma sapan konuşmalardan insanlar sıkılmıyor. Adamlar öyle ya da böyle satıyorlar, Doğuş'un pazarlaması; Mazda, Nissan, Peageuot, Citroen ve daha birçok markanın pazarlama çalışmalarının toplamından daha fazla. Rakipleri bu kafayla devam ettiği sürece onlar daha çok satmaya devam edeceklerdir.

Adamlara helal olsun sonuna kadar hak ediyorlar.
  • Esp gercekten baz modeller dahi kesin standart oldu mu ?

• quote:

Doğuş'un Utanmadan "Polo'da ESP Standart" Reklamı Yapması

böyle reklamlar artık sıradan hale geldı Doğuş ıçın , hatırlıyorum da 2009 yılından sonra
    VW dızel motorlarda common raıl sıstemıne geçmıştı , ve bangır bangır reklamlar dönüyordu
    '' yenı motor , yenı sıstem'' dıye , oysa dıger markaların dızellerı 2000 lı yıllardan berı kullanıyordu bu sıstemı
    ılk common raıl 1996 yılında fıat dizellerınde uygulanmıştı ,
  • Sanki başka arabalarda standart değilmiş gibi anlaşılıyor. Mecburi değilmiş te bunlar yine de standart yapmış gibi anlaşılıyor. Kandırıyorlar ve birileri hala bundan hoşlanıyor vesselam.

• Bu reklama herhangi bir otomobil firması veya vatandaş dava açsa kazanır.

Zorunlu olan, hatta olmama ihtimali olmayan, herhangi bir muadilinde de zarureten bulunan bir parça/donanım/eklentinin reklamı olmaz.

O zaman A markası da desin ki, Direksiyon, tekerlek standart.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.