Şimdi Ara

DoğuBank esnafı hiçmi dürüstü kalmadı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
2
Favori
10.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zaga20

Yazıcıoğlu da aynı şekilde 1 dolarlık ürünü 20 tl ye satmaya çalışıyorlar sıkı pazarlıkla 3-5 liraya alıyorsun

Zaten yazıcı oğlu da karşının doğubank ı karakterler kişilikler ürünler fıyatlar hersey aynı onlarda ticaret değil kazıklıycak adam peşinde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hep ayni kelimeyi söylüyorsunuz.yok dogubank esnafı yollacak adam ariyor. yok hepsi ückagitci yok şerefsiz.
    siz de biraz kendnize bakin. gidip sahte ürünler aliyonuz. 2bin tl olan mali 2yüz liraya aldignda adamlar isterse size noter onayli garanti versin. o telefon bozulur.
    akil var mantik var. onda bir fiyatina olan bir mal alinir mi. alirsan da uğraşirsin. herkez o telefonlari almazsa onlar da satilmaz.
    ayrica orjinal de alirsin 2bin liralik telefon 1300-1400 liraya alabilirsin. bilinçli olacaksin. orda yüzlerce dükkan var bakacaksin.
    sen de bilinçli olacaksin. ordaki fiyatlar çok fazla oynamaz. sen 50 lira daha ucuza alim derken gidip. açik kutu mali alirsan olacaklara da katlanman lazim.
    sonra aglma beni kazikladiklar beni kandirdilar.
    müşterinin görevi bilinçli olmaktir
  • Allah bizi doğubank esnafından korusun. İnsanlara, kafasının üzerinde dolar işareti olan yolunacak kaz gözüyle bakıyorlar resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avci2121

arkadaşlar hep ayni kelimeyi söylüyorsunuz.yok dogubank esnafı yollacak adam ariyor. yok hepsi ückagitci yok şerefsiz.
    siz de biraz kendnize bakin. gidip sahte ürünler aliyonuz. 2bin tl olan mali 2yüz liraya aldignda adamlar isterse size noter onayli garanti versin. o telefon bozulur.
    akil var mantik var. onda bir fiyatina olan bir mal alinir mi. alirsan da uğraşirsin. herkez o telefonlari almazsa onlar da satilmaz.
    ayrica orjinal de alirsin 2bin liralik telefon 1300-1400 liraya alabilirsin. bilinçli olacaksin. orda yüzlerce dükkan var bakacaksin.
    sen de bilinçli olacaksin. ordaki fiyatlar çok fazla oynamaz. sen 50 lira daha ucuza alim derken gidip. açik kutu mali alirsan olacaklara da katlanman lazim.
    sonra aglma beni kazikladiklar beni kandirdilar.
    müşterinin görevi bilinçli olmaktir

senin gorevinde insanlara saygi duymak ve yazilanlari okumaktir ben ne yazmisim oku bak iyice dogubankdan cok alisverisim olmustur ve emin ol telefondan ticaretten alisveris ten benim kadar iyi anlamazsin (magaza yoneticisiyim)
    ama ordakiler ticaret degil serefsizlik pesindeler sen musteri olarak dikkat etmek zorunda isen onlarda esnaf olarak namuslu olmak zorundalar namussuzlukla para kazanmaya calisan esnafi savuncana 10/1 fiyatina almaya calisan degil tabikide 50 tl daha ucuza nasil alirim diye dusunenin tarafinda olun bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğu BAnk ve Yazıcı SAKın aman Sakın Yanından bile geçmeyin arkadaşlar Adam Sahıbınden e İlan koymuş Arac multımedya setı dıye sahıbındenden anlastık 750 TL ye yerım Dogubankta dedı gıttım pazarlık yapmamış gıbı abı bu setler kaca dedım arac ne vsvs derken 950 olur abi sana dedi hadi yaptın ındırdın İnternettekı fıyatını bılmeden 900 TL ye aldın kardayım dedın cıktın netten aynı adamla pazarlık edıp 750 TL ye aldıgın zaman ıcın acımaz mı? oraya gelene ne ıtelersek havasındalar.

Birde orda su var abi Garantı bızız dıyor kart vısıtını verıyor Komedi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuStLy

Doğu BAnk ve Yazıcı SAKın aman Sakın Yanından bile geçmeyin arkadaşlar Adam Sahıbınden e İlan koymuş Arac multımedya setı dıye sahıbındenden anlastık 750 TL ye yerım Dogubankta dedı gıttım pazarlık yapmamış gıbı abı bu setler kaca dedım arac ne vsvs derken 950 olur abi sana dedi hadi yaptın ındırdın İnternettekı fıyatını bılmeden 900 TL ye aldın kardayım dedın cıktın netten aynı adamla pazarlık edıp 750 TL ye aldıgın zaman ıcın acımaz mı? oraya gelene ne ıtelersek havasındalar.

Birde orda su var abi Garantı bızız dıyor kart vısıtını verıyor Komedi ya

abi adamlar kime ne kadara satarim fikrindeler direkt yaaa sabit bir fiyatlari yok birine 100 dedigi urunu bir baskasina 145 diyor

• Doğubank piyasadan ucuz diyenler yalan söylüyor emin olun ben geçen hafta Samsung Galaxy S3 duos sordum Teknosada 559 TL bu övdükleri Doğubankta 599 TL esnaf bana demez mi abi Teknosa da 2-3 taneye kampanya yapıyor sorsan yok diyecekler diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp1978

Doğubank piyasadan ucuz diyenler yalan söylüyor emin olun ben geçen hafta Samsung Galaxy S3 duos sordum Teknosada 559 TL bu övdükleri Doğubankta 599 TL esnaf bana demez mi abi Teknosa da 2-3 taneye kampanya yapıyor sorsan yok diyecekler diye

banada ipad mini icin 749 cektilerdi ayni gun mecidiye koy trump towers saturn de kampanya vardi 649 tl ye aldim

• MuStLy kullanıcısına yanıt
    dostum senin yazilarini da kendi yazdiklarimi da okudum. herhangi bi saygisizlik yok. artık devir değişti sen istedigin ürünün nerde daha ucuza oldugunu görebiliyorsun. internet denen olay var. sen işin araştirmak
    .degil dogubank yurdun neresine gidersin git. koyun gibi olduktan sonra her yerde öperler adami
  • kendini uyanik zannetme senide birgun operler

• DoğuBank ve Yazıcıoğlundan yaklaşık 3 senedir çöp dahi almıyorum kepenk indirsin hepsi acımam zamanında milletin az kanını emmediler.
  • Bir arkadaşıma bozuk iphone satmışlardı sonra satıcı iade almak istemedi, arkadaş zorlayınca 200 TL düşüğüne iade aldılar. Bencede doğubanktan alışveriş yapılmaz... Ayrıca 3 yıl kadar önce kayıtlı sony ericsson satio satın almıştım fakat 3 ay sonra telefon kapandı satıcı açtırmadı bir hayli sıkıntı yaşamıştım. Şimdi artık mağazadan faturalı TR resmi girişli telefon alıyorum en azından problem yaşamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilakdere -- 6 Ağustos 2013; 15:43:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilakdere

Bir arkadaşıma bozuk iphone satmışlardı sonra satıcı iade almak istemedi, arkadaş zorlayınca 200 TL düşüğüne iade aldılar. Bencede doğubanktan alışveriş yapılmaz... Ayrıca 3 yıl kadar önce kayıtlı sony ericsson satio satın almıştım fakat 3 ay sonra telefon kapandı satıcı açtırmadı bir hayli sıkıntı yaşamıştım. Şimdi artık mağazadan faturalı TR resmi girişli telefon alıyorum en azından problem yaşamıyorum.

Bana sattıkları bozuk cihazı 200tl eksiğine iade alacaklar ha
    Oradaki herkesi ciddi ciddi öldürürüm

• Doğubank mı
  • Teknoloji alışverişini her zaman MediaMarkt gibi büyük teknomarketlerden yapıyorum yada örneğin gidip Apple marka bişey alacaksam gidip direk bir Apple premium reseller dan alıyorum.

Güven olmaz bu çakallara, kaçak getirmişlerdir dersin çalıntı çıkar yok yere can sıkarlar. En uyanık insanı bile bir yolunu bulup dolandırırlar.
  • arkdaşlar ben yillardir alişveriş yapiyorum. yapmaya da devam ederim. yeter ki dogru adamlardan alişveriş yapin. orada yaklaşik 300 dükkan var. 300 de iyidir demiyorum.
    ama fiyatını bilerek gidin oraya. alacaginiz mali kontrol edin fiyatlar uygun.
    mesala galaxy s4 büyükmarketler diorsunuz ya 1700ile 1800 tl arasi fiyati
    gidin dogubabnktan 1500 alabilirsniz. garantili faturali
    açilmamiş kutu aldiginzida faturasini kestirseniz. nasil sizi kaziklayacak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.