Şimdi Ara

DoğuBank esnafı hiçmi dürüstü kalmadı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
2
Favori
10.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ebbx41

quote:

Orijinalden alıntı: serif61

quote:

quote:

quote:

bu doğubank tam olarak nerede

İstanbulu biliyorsan sirkeci tren garına sırtını donunce tramway ıstasyonu var ısıklardan karsıya gecınce hemen içerı yol gırıyor karsıdan o yoldan devam et hemen 200 metre ılerde sagda orda kıme sorsan gösterır doğubank iş merkezini ama sen sen ol sakın elini verme ordaki esnafa kolunu kaptırırsın ordan alışveriş yapan herkesin ağzı yanmıştır saygılar

çok sagolun. aksesuar ıcın ugranılcak yer diyince merak ettım yolum duserse bı ara bakarım

Aksesuar için bakıcaksan tahtakale de hasırcılar iş merkezini tavsiye ederim ucuz ve doğubankdan kat be kat uygun fiyat a bulursun aradıgını hasırcılar iş merkezide mısır çarsısının emınonu ne bakan kapısından gir dumduz yukarı kadar cık tahtakale cıkısından cık cıkınca hemen saga gıden yol var ordan degıl ax daha yukarı cık saga don tahtakale iş merkezını sor bulunca on kapısından gir arka kapısından cık cıkınca hemen sola don lokanta var onun hemen yan tarafı hasırcılar iş merkezi saygılarımla

elinize saglık hocam cok sagolun

rica ederim siz saolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçende nokia n95'i satacaktım 60 tl veririm dedi telefoncu, netten 110'a sattım.

• evet hiç dürüst adam kalmamış orda, almayın, aldırtmayın....

• halen daha dogubank in adresini merak ediyor arkadaslar da orda ednaf yok herkes esini dostunu ahbap ini uyarsin bence bulasmayin hic oraya yoksa sizinde kotu bir aniniz olur dogubank da

• Yol gecen hani sonucda gelene yerlestiriyor,musteri cok nasil olsa sabit musterilerinin olduguna ben pek inanmiyorum ... 1-2 bilemedin 3 tane dukkanin tenziğ ediyorum vardır arada namuslu ALLAH korkusu olup adam gıbı iş yapan.

• quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Yol gecen hani sonucda gelene yerlestiriyor,musteri cok nasil olsa sabit musterilerinin olduguna ben pek inanmiyorum ... 1-2 bilemedin 3 tane dukkanin tenziğ ediyorum vardır arada namuslu ALLAH korkusu olup adam gıbı iş yapan.

Bir yerleştir iki yerleştir gün gelir ağlar olurlar iş yok diye görür o zaman esnafcıklar sürüsü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha dun tovbemi bozup alisveris yapmaya niyetlendim orada. Telefon actim elimde note ve one x + var dedim note 400 one x+ a 600 lira veririm dedi. Sozum ona tanidik bide. Yerine ne alacaksin diyince bende sizden almayi dusunmuyorum die zarf attim kayit olaylarindan magdur olmak istemiyorum dedim. Biz o isleri hallettik imei ile cozuyoruz hicbir sorun da cikmiyor dedi. Bende bugun biraz arastirma yaptim nette hic bir sorun olmuyor dedikleri olayin magdur ettigi birsuru adam var ortada. Yani bunlarin uslanacagi yok beyler. Ama bu isin suclusuda biziz kimse kusura bakmasin. Maymun istahliligimiz yuzunden alti ayda bir tel degistirince malum bu israfa butceler uymuyor ondan sonra biraz ucuz olsun die bu vicdansizlarin ekmegine yag suruyoruz. Ben eminim ki koca dogubank piyasasi benim gibi maymun istahlilar sayesinde ayakta duruyor

• Teknosis denen haysiyetsizler yüzünden önünden bile geçmem artık. Tövbe.

• dün bir lightning kablo alayım dedim sakaryada dükkana girdim 25 lira çekti , internetten 20 liraya sipariş ettim şarj aletiyle beraber :D

• quote:

Orijinalden alıntı: nessprade

Teknosis denen haysiyetsizler yüzünden önünden bile geçmem artık. Tövbe.

sana teknosis oburune baska bir dukkan ama genel olarak herkese birileri zarar veriyor o handa ama emin olun hatalarini anliycaklar eninde sonunda

• quote:

Orijinalden alıntı: 4everGehenna

dün bir lightning kablo alayım dedim sakaryada dükkana girdim 25 lira çekti , internetten 20 liraya sipariş ettim şarj aletiyle beraber :D

kim kime ne tutturursa anliyacagin bir tane camera connection kit alayim dedim bir ara d.bank dan 35 lira dediydi sanirim amazon dan ayni connection kit kargosu ile birlikte 5.99 dolara mal oldu bana

burasi turkiye tutan tutdugunu opuyor burda

• quote:

dün bir lightning kablo alayım dedim sakaryada dükkana girdim 25 lira çekti , internetten 20 liraya sipariş ettim şarj aletiyle beraber :D

Dealextreme'de 2₺ keşke oradan alsaydın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dmitri Karamazov

quote:

Dealextreme'de 2₺ keşke oradan alsaydın.

aldık birkez

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

Bu forum başlığını doğubanktan bir esnaf görse hemen dükkanı kapatır simit satmaya başlar.

yok be ordaki esnafda oyle gururlu insanlar ne arasin yuzlerine tukursen elhamdulillah yagmur yagdi derler

Bir de ben hep merak ederim acaba o esnaf kendi ihtiyaçları için oraları kullanıyor mudur, yoksa gidip daha güvenli mağazaları mı kullanıyordur.

Eh, demir demiri kesmezmiş derler.

• quote:

quote:

quote:

Bu forum başlığını doğubanktan bir esnaf görse hemen dükkanı kapatır simit satmaya başlar.

yok be ordaki esnafda oyle gururlu insanlar ne arasin yuzlerine tukursen elhamdulillah yagmur yagdi derler

Bir de ben hep merak ederim acaba o esnaf kendi ihtiyaçları için oraları kullanıyor mudur, yoksa gidip daha güvenli mağazaları mı kullanıyordur.

Eh, demir demiri kesmezmiş derler.

Kullanıyorlar ama mesela kendinde telefon var ip5 müşteri geldi elindede telefon yok kendi telefonu temizse hemen depodan isteyelim der 50 tl ye kutulayan adamları var hemen onlara yollar bir restore bir kutulama sende dersinki sıfır telefon aldım haydi hayırlı olsun Ben birinde gittim girişteki dükkanlardan biriydi e65 sordum var dedi cebinden çıkardı ozamanlarda yeni çıkmış telefon sıfırı yokmu dedim sıfır ya müşteriye gösteriyordum alışkanlık cebime koymuşum kutusu filan burda dedi bakalım bir dedim baktım imeine sonra kutudaki imeine ya dedim bunların imei bile tutmuyor o sırada birisi aradı bunu açtı telefonu konusuyor arada banada alırsan al almıyorsan kalabalık etme dedi bende cıktım haliyle kalabalık etmedım.

• 2010 yilinda dogu banktan bi tane desire hd aldim. İt herif kapanma felan olmaz dedi tel kapandi aradim hallettiler, Sonra sattim gittim baska esnaftan sensation xe alldim bi hafta sonra ekrana toz girdi goturdum, almam dedi napim dedi oda kapanmaz dedi ama yine kapandi, serefsiz herife goturdum verdim uzerine 250 lira verip ayni fiyatli htc amaze 4g aldim onda da alttan menu isiklari ekrana siZiyordu goturdum yine almadi bu sefer kapandi telefon, sattim alayi dolandiricidir diyebilirim...

• Neden doğubank tan alırsınız ki gidip media markt gibi yerlerden 50-100 verin garantili sıfır alın hiç sevmem doğubankı bildiğin kazık yani yağalı kazık seven gitsin elbette.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

2010 yilinda dogu banktan bi tane desire hd aldim. İt herif kapanma felan olmaz dedi tel kapandi aradim hallettiler, Sonra sattim gittim baska esnaftan sensation xe alldim bi hafta sonra ekrana toz girdi goturdum, almam dedi napim dedi oda kapanmaz dedi ama yine kapandi, serefsiz herife goturdum verdim uzerine 250 lira verip ayni fiyatli htc amaze 4g aldim onda da alttan menu isiklari ekrana siZiyordu goturdum yine almadi bu sefer kapandi telefon, sattim alayi dolandiricidir diyebilirim...

Hocam sizde çok kaşınmıssınız hani 1-2 tamam 3.defa gitmissiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

2010 yilinda dogu banktan bi tane desire hd aldim. İt herif kapanma felan olmaz dedi tel kapandi aradim hallettiler, Sonra sattim gittim baska esnaftan sensation xe alldim bi hafta sonra ekrana toz girdi goturdum, almam dedi napim dedi oda kapanmaz dedi ama yine kapandi, serefsiz herife goturdum verdim uzerine 250 lira verip ayni fiyatli htc amaze 4g aldim onda da alttan menu isiklari ekrana siZiyordu goturdum yine almadi bu sefer kapandi telefon, sattim alayi dolandiricidir diyebilirim...

Hocam sizde çok kaşınmıssınız hani 1-2 tamam 3.defa gitmissiniz :)

Aynısını ben yazacaktım :).
  • Yazıcıoğlu da aynı şekilde 1 dolarlık ürünü 20 tl ye satmaya çalışıyorlar sıkı pazarlıkla 3-5 liraya alıyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.