Şimdi Ara

Doğalgazlı Set Üstü Ocak --- Hemen yanmaması sorunsalı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
43.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gazı açıyorum, çeviriyorum ilgili ocağın düğmesini, gaz sesi geliyor, ama hemen yanmıyor.
    Sorun ne olabilir?

• Öyle bir anlatmışsın ki sanki çok teknolojik bir alet.Ocağı açmışsın ateşlememiş.Belki çakmağında sorun vardır.Genelde bu tip cihazlar tek ateşlemede yanmaz 3-5 kere çakar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sayeh-eh Khodah

Gazı açıyorum, çeviriyorum ilgili ocağın düğmesini, gaz sesi geliyor, ama hemen yanmıyor.
    Sorun ne olabilir?

Gaz emniyeti var cunku. 5 6 saniye basili tutman gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alterreaz

quote:

Gazı açıyorum, çeviriyorum ilgili ocağın düğmesini, gaz sesi geliyor, ama hemen yanmıyor.
    Sorun ne olabilir?

Basılı tuttuktan sonra mı çevirmem gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alterreaz

quote:

Sorun ne olabilir?

Ve 5-6 Sn. biraz fazla değil mi?
  • marka model ne?

evde bosch normaj fırınlı aygaz var onda çocuk emniyeti var gazı bastırarak çeviriyorsun aynı anda ateşlemede çalışıyor ocak yandıktan sonra ateşleme kesilene kadar gaz ayarını çeviriyorsun.

özet çok cins bişey ama aldık bikere

senin yapman gereken ateşi dağıtan siyah yuvarlak metal varya onu iyice yıka kanallarda paslanma varsa güzelce temizle gazın çıktığı iğneyide kontrol et gerekirse nemli bezle onuda sil
  • Bizde de set üstü ocak var yeni alındı. Acayip cins bir şey yahu. Halen daha tam çözebilmiş değilim Sanırım bu yorumlarla birlikte taşlar iyice oturdu. Basıl tutacağız uygun yere getirene kadar. Yakana dek kanser ediyor adamı.
  • konu hortlayacak ama bu sorunu bu hafta gördüm.eğer kombiniz yok ocağınız dogalgaz ise,belli bir bekleme süresi geçince hava yapıyor.eğer kombi yanıyorsa aktifse bu sorun kesiliyor. biz kombi bağlanana kadar 3 gun boyle hava yaptı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.