Şimdi Ara

Doctor Strange in the Multiverse of Madness (6 Mayıs 2022) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
6
Favori
16.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çizgi romanda wanda da filmdeki motivasyon ile hareket ediyor ama bunun gibi değil.
    Wanda gerçekliği değişebilen biri. Hem de öyle ki thanos un taşlarına ihtiyacı olmadan onun gibi yapabiliyor.

Saldırı olarak gücünü yüksek tutmuşlar ama yapabilirlik olarak güçlü değil.
    onca güçu varda kendisi nasıl evrenler arası kapı açamıyor? Normalde açar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzeldi ben beğendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Örümcek adamdan daha çok beğendiğimi söyleyebilirim. Duraksama yoktu aktı gitti film incik boncuk takılmıyorum keyiflik çerezlik güzel olmuş.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Eh orası doğru.Yapar.İşte bu yaptıklarını gösterdikleri için biraz ön planda olduğunu sanıyor izleyenler.Strange karşısında gücü gerçekten fazla.Bunu görüyoruz zaman zaman.
    House Of M. romanını baz alırsak sadece zaten onun temeli aynı.Yani yine diğer filmlerde olacaksa nasıl olacak ? IW finalinde Proxima vs BW sahnesindeki gibi Black Widow'un başa çıktığı ama kendisini yerde dakikalarca baygın kaldığı gibi sahneler mı göreceğiz ? Kötü tarafını görmeyiz ama güçlerini kullanacağı bir ortam görür müyüz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 7 Mayıs 2022; 21:23:15 >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    En başından çizgi roman ile birebir gitmediği için şu anda da çok daha ayrılmaya başladı.

Bizim izlediğimiz marvel sinematik evren demek ki burada işler çok başka yere gidiyor ve çok başka şekilde işliyor.

Çizgi roman ile ufak tefek kesişmeler olacak ama sinematik evren kurgusu çok farklı olacak demektir.

İnsanlar çizgi roman evreni ile sinema yapılacak diye düşündüğü için büyük beklenti içine girdi. Spiderman filmi ile de geçmişin kahramanları patır patır gelecek beklentisi çok arttı.

İlk film de 7 küsur puan almış .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 7 Mayıs 2022; 21:37:36 >
  • Filmi 2d olarak izledim. Fena olmayan aksiyonu bol bir film. İlla sinemaya gidip izlenmesi gereken bir film değil. Genel olarak marvel filmlerinin kalitesi de bir düşüş var zaten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Örümcek adam denen fan servis filme kıyasla 10/10 filmdi bazı sahnelerde bunun marvel filmi oladuğuna şaşırdım gereksiz espri olmayışı falan hoşuma gitti .

Zaten normal.MCU ile çizgi roman evreni çok az yerde kesişti.Doğrudan birlikte gitseler bütçeler yetmez saatler yetmez 😀 Eğer insanların yaşadığı hayal kırıklığı yok o gelmedi yok bu görünmedi ise çok anlamsız .Zaten olmayacaktı ,ne bekleniyor nasıl bekleniyordu anlamadım.30+ film olmuş bu evreninde ,halen Farklı olacağını görmediyseniz bır şey diyemem
    .Olay Wolverine Deadpool falan ise yani gelmemeleri cok daha iyi.Bu filmin neresine sokuşturacaksınIz bunları ? İlluminati ekibi yetti işte zaten.Neden az kaldılar ? Çünkü variantları yani.Zaten hikayede yerleri yok.Scarlet vs İlluminati çok yerinde yapılmış bence .

” İstila “ vurgusu yapıldı filmde sonlara doğru.Kimse değinmemiş buna ben dahil.Aslında filmin gelecek filmler ile ilgili anahtarı bu oldu galiba.

Secret Wars geliyor işte.

• Az önce imax'ten çıktım. İmax dışında sinemaya gitmiyorum ve imax'in hakkını verdi diyebilirim 2 saatliğine de olsa başka bir dünyaya yolculuk yapmak keyifli oluyor.

Bence keyifli bir filmdi, spiderman no way home fiyaskosundan çok daha iyiydi. Keşke kesilmemiş uzun halini izleyebilseydik o biraz üzdü ama fiyasko falan bence abartı bir tepki olmuş.

• Ezgi İtalya ya bedava gitti diye filmi öve öve bitiremedi.

Artık anlıyorum ki videoda okuduğu metni Marvel ekibi ona veriyor.

Neredeyse filmin yönetmenin den daha çok biliyor filmi beğenmeyenlere laf ediyor.

Sanki senaryoyu o yazmış yönetirken de yanında o varmış gibi.

Çok ukalalik yapmaya başlamış iyice Marvel paralı elemanı olmuş.
    Millete posta koyuyor falan.

Sanki Marvel sözcüsü olmuş tepki gösterenlere haddini bildirmeye çalışıyor.

• Bir anda multiverse in çözülmesini herkesin evrene bağlanmasını beklemek saçmalıktı zaten, artık çoğu film multiverse işleyecek ve secret wars a hazırlık yapılıyor, daha x men filmleri duyrulmadan adamlar bir şekilde x men ide evrene bağladı işte daha ne isteniyor anlamadım

Bana göre tek eksik 2 filmdir Kang ve TVA nın yok sayılması onuda Ant Man ve Loki 2. Sezona saklıcaz diye çok kastılar

• erol.star E kullanıcısına yanıt

adamlar 20 yıl ambargo koydu ve değirmenin suyu bitti gibi , eski heyecan artık yok,eskiden filmler arasına bu kadar zaman koymalarını istemezdim lakin şuan meseleyi anlıyorum, 4-5 yıl aralık koysalar haklarıymış

Ezginin kanalından bahsediyorsunuz galiba...Yeni gitmiyorlar daha önce oyuncularla da YouTubeçularla buluştuktan etkinliklere gitmişlerdi...
    Ama yanlışları var.

Kanal Reddit başta olmak üzere her yerden forumlardan boardlardan özellikle yabancı sitelerden teorileri toplayıp derliyorlar farklı kaynaklardan herşeyi kendileri üretiyor gibi yapmaları yanlış internet bilen herkes bunu bilir en büyük yanlışları bu.

Ancak filmin bu kadar eleştirilmesi bence yersiz bir filmde herşeyin çözümlenmesini beklemek doğru değil daha sonra dünya kadar çıkacak filmler var...

Aceleci olmaya gerek yok zaten 14 senedir devam eden bir evren için bu kadar sabırsızlığa gerek yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Neyse siz beğenin sıkıntı yok.

• Doctor Strange in the Multiverse of Madness (6 Mayıs 2022)
  • Marvel'ın en büyük yanlışı beklentiyi hep çok yükseltiyorlar spiderman'de de öyle yaptılar allahtan diğer spidermanler geldi yoksa marvel binasını yıkarlardı öyle bir beklenti oluşmuştu bu filmde de o kadar olmasa da ciddi beklentiler oluştu filmde kötü senaryo, sonsuz imkan varken multivers'i çok iyi işleyemeyişleri ve çok az cameo olması ki onu da zaten sızdırdılar bilmeden giden olduğunu sanmıyorum böyle olunca doğal olarak insanlarda hayal kırıklığı oluştu bu bir her şeyin çözüme ulaşacağı avengers tarzı bir film değil sonuçta bir karakterin solo filmi ama sanki endgame, infintywar seviyesi büyük olayların yaşanacağı büyük bir film beklentisi yaratıldı bu kafada gidince beğenmeyen çok oldu doğal olarak

• Doctor Strange in the Multiverse of Madness (6 Mayıs 2022)
    Doctor Strange in the Multiverse of Madness (6 Mayıs 2022)popgektwitter
    “Sam Raimi'ye #MultiverseofMadness'ın daha uzun bir versiyonu olup olmadığı soruldu "İlk versiyonun uzunluğu 2 saat 40 dakika gibi bir şeydi ve yeniden çekim yapmamıza rağmen yavaş yavaş kısaldı. Yeniden çektiğimiz sahneleri bile çıkardık. Bu yüzden 2 saat 5 dakikaya kadar düştü"”
    https://twitter.com/popgek/status/1523599714377105409

Kese kese içine etmişler filmin

• filmin bence tek sorunu bir senaryosu OLMAMASIYDI. onun disinda gorsel efektler ve aksiyon sahneleri muthisti

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.